Ferrari team fan

ja sam na zalost mladji pa navijam za Ferdzu od 1996.

za Sumahera navijam od 1994,dakle od kad sam imao 10 godina i mislim da od tad nisam propustio nijednu F1 trku. naravno,1996. pocinjem da navijam za Ferrari i tako ce ostati dok sam ziv.
 
Ajd' da se prikljucim Scuderiancima :lol:

Sto se tice ferrarija, nisam mnogo navijao za njega, ranije sam za McLaren zato sto je Kimi tamo vozio.....

Ali eto mene u novom izdanju ;-)

I otkad sam se provozao u ferariju, od tad ga jos vise gotivim..... :)

Inace, za ferrari nisam navijao iz cistog razloga zato sto gotivim Kimija ;-)

Jel mogu i ja u tim ? :D
 
Па ево и ја да се упишем.
Прво сам почео да навијам за Шумахера, а уз њега сам заволео Ферари.
У почетку нисам имао никакву представу о Ферарију. Касније се испоставило да сам почео да навијам за најтрофенији и најбољи тим. Нарвно сада нема теорије да променм своје мишљење.
 
Nadam se da prihvatate i ženski rod!:wink:
Trke pratim od 1989. godine i od prve odgledane navijam za Ferari. Moram priznati da na samom početku i nisam bila neki fanatični navijač ali od dolaska Šumahera postajem sve gora tj. sve crvenija.:oops:
Naravno, danas nijedan drugi tim ne dolazi u obzir, makar da Ferari bude najgori uvijek ću navijati za njega.
 
Na vama je da odlucite! Meni je zelja da okupim navijace Ferrari-ja ali nije na meni da donosim odluke u tudje ime. Za sada bih vole da se predstavi sto veci broj navijaca crvene furije. Dalje aktivnosti na ovom forumu bi voleo da organizujemo u zajednickom dogovoru. Zamolio bih navijace McLarena koji zele da nesto kazu to urade sto pristojnije jer je ovaj deo namenjen iskljucivo samo navijacima FERRARI-ja. Ja nisam nikakav vodja ili nesto slicno pa stoga ne snosim odgovornost za postupke ostalih navijaca, svako ima pravo na svoje misljenje i stav.
 
Ha,ha..e dobri ste majke mi...:) Ma vi i Ferari...mada necu da se svadjam sa vama ipak ste vi navijaci Ferarija a sa njima se ne treba kaciti....ma samo napred..da vidimo sta cete uraditi sledece sezone...:):):):)
 
Valja imati konkurenciju, ali onu poštenu, a koliko ja vidim McLaren to nije. Konkurencija jeste, ali nepoštena. Šta će ljudi, videli da pošteno ne mogu ništa, pa ko vele da pozajmimo informacije iz Ferrari-ja, njihovi su motori stabilni, a ne ko naši, pucaju svaki čas! Mene bi bilo sramota da podržavam takvu ekipu.

Forza Ferrari
 

Back
Top