Jos jedna prica o kidnapovanju deteta

brizna mama

Primećen član
Poruka
505
Juce sam dobila ovaj mail i mislim da ce interesovati mnoge roditelje, pa zato i prosledjujem. Da li u toj prici ima nekih drugih namera ne znam i unapred se ogradjujem jer ne poznajem ucesnike, ali kao majka koja je upravo pocela da osamostaljuje svoju devojcicu od 7 g i salje je samu u prodavnicu, ovo je bio sok.



>>> Svetlana Belic 19/10/2007 08:34 >>>

Pre nekoliko dana u TC (novom) Merkatoru, roditelji dveju devojcica seli su da jedu dok su devojcice ostavili da se igraju u igraonici preko puta.

Kada su ustali da idu, u igraonici su nasli samo mladju devojcicu ali nije bilo starije - sedmogodisnje devojcice. Posto su pretrazili okolinu alarmirali su ceo Merkator, na sta je obezbedjenje zakljucalo sve izlaze i krenulo da pretrazuje TC, i da pregledaju snimke video kamera.

Posle izvesnog vremena devojcica je nadjena u jednom od WC.

Devojcica je bila drogirana, osisana na kratno, i presvucena u musku odecu!

Cudno je kako se ovaj slucaj nigde nije pojavio u medijima a ocigledno je da se radi o planiranoj otmici.

Molim vas da ovo pismo prosledite dalje kako bi sto vise ljudi bilo informisano o sve ucestalijoj pojavi kidnapovanja i trgovine ljudima i kod nas, a nadajmo se da ce se i neki od nasih 'slobodnih medija' uskoro setiti da ovo objavi u cilju alarmiranja roditelja i sprecavanja

ovakvih dogadjaja u buducnosti.

p.s.

prica je 100% istinita, radi se o prijateljici moje koleginice i ja sam za ovo saznala jos istog dana kad se dogodilo.

roditelji devojcice nisu ni javne licnosti, niti su bogati, tako da je iskljucena mogucnost kidnapovanja zbog otkupa. radi se o klasicnoj trgovini decom.

strasno!

Maja Jokic
 
-ako su hteli da prodaju devojcicu kako to da je ostala u wc?
-svako normalan iole pametan bi je prvo odveo kuci pa tzk onda maltretirao
-kako to da niko nije primetio da je mala nestala,cak ni njena sestra?
-kad su pre stigli da je osisaju drogiraju i najbolje obuku u musko odelo
prica je puna rupan,ne verujte u sve sto vam se servira
 
ovo je jedna od onih prica "od traca do istine"
(mislim, ko bi to bolje znao od mene ;) )

salu na stranu, skoro sam gledala emisiju na TV gde je ova pricica bila navedena kao primer
mislim da se ispostavilo da je konkurentska kuca pustila buvu
mada, licno mislim da se dete u trenutku izgubilo i da je brzo pronadjeno,
ali kako to vec biva sa prepricavanjem, prica je dobijala po novi detalj svaki put kad ju je neko pricao...
 
Iz tih razloga sam se i ja ogradila, jer je zaista moguce plasiranje svakakvih prica protiv konkurencije. A evo i koleginica mi prica da je nedavno na TV gledala seriju o forenzicarima u kojoj je bila vrlo slicna prica. Znaci ne treba paniciti, ali ni skidati dete sa oka. Oprez u svakom slucaju.
 
Svašta... kakve veze ima kidnapovanje i planirana otmica?! sa devojčicom ošišanom na kratko i presvučenom u dečaka? Ako je već izveo/la do klonje svakako je mogao/la i do svoje jazbine.

Ako i ima istine u ovome očigledno je delo nekog napaćenog pojedinca.
 
očigledno da nije u pitanju nikakva otmica...nego nevešto sročena priča te gospoje...kakoszove...svetlane belić koja je poslala mail 19.10.2007. u 08:34 sata ....useru krstarice...brizna mama.........sa ciljem da alarmira roditelje na fodforoomu dom i porodica......
nijedan otmičar deteta nema veremena da drogira, šiša i oblači dete........ na mestu počinjenog kd..........
dobro je da se o ovoj temi razgovara.........pa čak i kada je priča konkretnog sloočaja nema veze sa stvarnim događajem........
 
Ja sam cula tu pricu pre desetak dana,od drugarice moje drugarice koja se zaista zove Maja,a navodno se radi bas o njenoj koleginici.Sad mi glupo da napisem iz koje su firme.
Ali nije bilo reci o dve devojcice niti da su roditelji seli da rucaju..vec je izvesna mama ostavila dete u Lumpiju i otisla na 5 minuta do neke radnje..Kaze da je zaista bilo 5 minuta..
Dete je pronadjeno u wc-u,osisana,opijena i presvucena.
Eto...
Ako ste sokirani,pod uslovom da je to zaista sve istina,ma koja od ovih verzija,ne treba da budete,jer gde vi zivite!?
Trgovina decom je toliko razgranata,ljudi koji se time bave su svuda oko nas..
Mi smo malo opusteni po pitanju kretanja dece same po ulicama,do prodavnice i do skole..Pitajte u Francuskoj recimo da li neko dete ide samo u skolu pre 15te godine..mozda sam malo preterala ali roditeljima to ne pada na pamet..pedofilija cveta a na TV ima milion emisija o nestaloj deci.
Zasto jed ete osisano i presvuceno!?
Pa da li bi profi kidnaperi izveli dete ne promenjenog licnog opisa!?nisu oni od juce..
Meni jedino ne pije vodu da carsija o tome bruji a da niko,odnosno porodica to nije pustio u medije.Podjite od sebe...brujala bi Srbija da se to ne daj Boze meni desilo.Mada dete ne pustam iz videokruga ni na sekund.
Ili su dobili adekvatnu nadoknadu od mercatora.:)
 
Joj, ne znam, meni je sve to sumnjivo. Ako je zaista istina da je devojcica oteta, odvedena u WC, opijena, osisana i presvucena (i sve to za 5 min) a zasto je onda ostavljena u ostom tom WC-u?! Ako su vec "otmicari" ulozili citav taj trud u promenu licnog opisa i drogiranja devojcice zasto su je jednostavno ostavili tamo? I za tog razloga ne verujem u tu pricu. Naravno da postoji veoma velika mreza preprodavaca belog roblja, ali ova prica jednostavno ne drzi vodu.
 
očigledno da nije u pitanju nikakva otmica...nego nevešto sročena priča te gospoje...kakoszove...svetlane belić koja je poslala mail 19.10.2007. u 08:34 sata ....useru krstarice...brizna mama.........sa ciljem da alarmira roditelje na fodforoomu dom i porodica......
nijedan otmičar deteta nema veremena da drogira, šiša i oblači dete........ na mestu počinjenog kd..........
dobro je da se o ovoj temi razgovara.........pa čak i kada je priča konkretnog sloočaja nema veze sa stvarnim događajem........

evo ja imam vremena al nisam otmichar:) ebiga:(
 
U pravu je macka vracarka.Ja sam zivela u Nemackoj i tamo nema sanse da vidite dete ispod 12-13 g. da samo ide u prodavnicu,ili da se deca tako ostavljaju u igraonici...to je nezamislivo ili kao ovde u BUS-u da sedi ciki u krilo ili slicne gluposti.A o bebama u kolicima, pa kao ispred pekare dok kupim kiflu!?Dok nisam imala dete, nisam obracala paznju,ali kada sam dosla iz N.nisam mogla da se naviknem na to da vidjam ovakve stvari, ili da deca od 5-6g. sede ispred zgrade leti do 22h(Bez.kosa)sama bez roditelja.Pa se posle svi cude kako je neki divan cika(mnogo voli da se igra sa decom..)ups!bludnicio sa decom u podrumu zgrade(bilo letos u novinama).Isto mislim da smo mi dosta po tom pitanju opusteni,a meni su govorili da sam paranoicna sto sedim u parku sa decom,a sada posle onog ludaka iz Banovaca svi se kao nesto cude...mi nismo ni svesni koliko u nasem drustvu ima isto takvih bolesnika kao na Zapadu,samo sto se tamo svim sredstvima bore protiv toga a ovde guraju sve ispod tepiha...ili je u vecini slucajeva kao neverica?!Moj savet:otvorite sirom oci kada su deca u pitanju.
 
Joj, ne znam, meni je sve to sumnjivo. Ako je zaista istina da je devojcica oteta, odvedena u WC, opijena, osisana i presvucena (i sve to za 5 min) a zasto je onda ostavljena u ostom tom WC-u?! Ako su vec "otmicari" ulozili citav taj trud u promenu licnog opisa i drogiranja devojcice zasto su je jednostavno ostavili tamo? I za tog razloga ne verujem u tu pricu. Naravno da postoji veoma velika mreza preprodavaca belog roblja, ali ova prica jednostavno ne drzi vodu.
U jbt kako me nervirate. Pa gore pise da su roditelji seli da jedu (sto nikako ne mogu uraditi za 5 min). A devojcica je ostavljena jer su centar zakljucali, i poceli da ga pretrazuju. Pa nije covek lud da ceka da ga nadju.
:roll:
 
Ja sam cula tu pricu pre desetak dana,od drugarice moje drugarice koja se zaista zove Maja,a navodno se radi bas o njenoj koleginici.Sad mi glupo da napisem iz koje su firme.
Ali nije bilo reci o dve devojcice niti da su roditelji seli da rucaju..vec je izvesna mama ostavila dete u Lumpiju i otisla na 5 minuta do neke radnje..Kaze da je zaista bilo 5 minuta..
Dete je pronadjeno u wc-u,osisana,opijena i presvucena.
Eto...

Sehnsucht, pise gore da je majka otisla do radnje na 5 min, a ne da jede pola sata. A bilo bi lepo da si prvo procitao/la post iznad pre nego sto si pozurio/la da se "jbt" iznerviras i pravis pametna/a. :roll: Uostalom, zasto tebe toliko nervira sto ima ljudi koji jednostavno ne veruju u tu pricu?! :-?Ti verujes, pa moraju svi?:roll:
 
Ne znam da li je ova priča istinita, ali za jednu drugu znam, bila sam slučajni svjedok. Prije 4 godine u Bečićima ( Crna Gora ), sa plaže roditeljima ispred nosa je nestala djevojčica od 11 godina. Otišla je pod tuš da opere papuče od pijeska i od tada je više nisu vidjeli. Čitavog dana su je tražili, roditelji, policija, momci koji izdaju suncobrane, ma svi, ali od nje do uveče nije bilo ni traga. I dan danas pamtim njen opis koji su preko razglasa objavljivali: crveni kupaći dvodjelni kostim, plava duga kosa, svezana u rep.....itd, itd. Užas!!! Da li su djevojčicu kasnije pronašli, ne znam. Ne znam ni ko su bili njeni roditelji, niti odakle su, ali taj izraz na licu njenog oca, ta nemoć i nevjerovanje, mislim pamtiću zauvijek. I ja sam roditelj i ta slika mi se uvijek javi kad god negdje idem sa djecom gdje je gužva. Zato roditelji oprez, nikad se ne zna šta sve može da se desi i koliko bolesnih i loših ljudi boravi pored nas. To može da se desi svakom, a ne samo tamo negdje, nekom drugom.
 

Back
Top