Nesto diskretno

e, kraljevi... bas nesto razmisljam... kako se osecaju ljudi koji sa namerom krenu da vas prevare, pa vas jos i posle ubedjuju kako ta prevara i nije bas prevara? nego je za vase dobro... mislim... mogu ja sve sam... u redu.... il' sa nekim ko je meni drag... al' zasto da dozvolim da takvi ljudi budu deo mog zivota... ko su oni uopste? i dokle cu ja sebe da lazem? kao i vecina ljudi.... i zasto? imam nju... tako je cista... i tako nije deo svega... i tako volim to... pa makar ustao u 5 da je odvezem na pos'o... pa makar i ziveo bez nje narednih 100 godina... ma... sta mislite vi o tome da li devojke... sta god... glupo... devojke uziv... ma... kao da je to i bitno... kao da ce to i promeniti bilo sta... sta mislite vi... da li devojka uziva u necijem zagrljaju? da li ona uziva kad tako zaspi? i zna da je sigurna? hm... ipak je previse interneta i nepotrebnih sajtova... informacija vlada.. i te price... a svet je mali... znam, znam... i ne trudi se...
 
Ma ko zna da li je bio kvalitetan materijal ili si ga jednostavno krojila po sebi...
Osecam da mu je jezik bio 2 dana otecen posle tvojih casova
Jel smeo da se istusira ili si mu objasnila da tusiranje posle sexa zabranjeno minimum 48h?
;)
 

Back
Top