Problem sa torrentom

lara#1

Primećen član
Poruka
607
Kad u torrent finderu ukucam bilo sta i kliknem na search, ne otvore mi se stranice tj odgovarajuci torrenti, vec prijavljuje "Problem with loading page...".
Nije mi jasno u cemu je problem, kad kliknem na one tri strelice pored dugmeta search, umesto da mi se pojave slicice svih postojecih torenata, tih slicica uopste nema mada su otkacena 2 torrenta koja sam jos pre odabrala. Jel ikom poznata ova problematika, tj. STA DA RADIM???
 
Kad u torrent finderu ukucam bilo sta i kliknem na search, ne otvore mi se stranice tj odgovarajuci torrenti, vec prijavljuje "Problem with loading page...".
Nije mi jasno u cemu je problem, kad kliknem na one tri strelice pored dugmeta search, umesto da mi se pojave slicice svih postojecih torenata, tih slicica uopste nema mada su otkacena 2 torrenta koja sam jos pre odabrala. Jel ikom poznata ova problematika, tj. STA DA RADIM???

:lol:Pa terebas da updateujes bittorrent ili ako si to uradila pa ponovo to zeza onda ga reinstaliraj ili skini neku drugu verziju sa neta:razz:
 
Sve sam probala, reinstalirala sam i opet isti problem.
To JESTE µTorrent, samo sto sam ubacila toolbar SEARCH (Torrent Finder) da mi bude lakse pretrazivanje.
Skenirala sam kompjuter i otklonila viruse al i dalje ne radi...
 

Back
Top