Kako dozivljavate orgazam?

orhideya

Početnik
Poruka
20
Prica se da zene teze dozivljavaju orgazam od muskaraca, pa me interesuje da li je to i sa vama tako.?
Da li mozete da 'svrsite' u bilo kojoj pozi? Ili morate bas da se namestite?

Mene strasno nervira to sto mogu da dozivim orgazam samo ako lezim na stomaku...:x:-?
 
Da li mozete da 'svrsite' u bilo kojoj pozi? Ili morate bas da se namestite? Mene strasno nervira to sto mogu da dozivim orgazam samo ako lezim na stomaku

I mene nervira shto ne mogu nikako da dozivim orgazam ako ne drljam po klitu .. i obaska sto mi za takvu aktivnost trebaju poze gde nisam pritisnuta i imam slobodan 'manevarski prostor'. Najvise bih volela da mogu da svrsim kao sto muskarac lako svrsava, ono, par puta ga prosheta i njemu super.
 
'vako...

Comment-gasm-1.gif


:lol::lol::lol:
 
Pa zar to nije lepo kad znas u kojoj pozi mozes a u kojoj ne? Ja volim jedan orgazam u toku sexa i cuvam ga za kraj a posto volim da sex traje izbegavam tu pozu (kad sam na njemu) koliko god mogu. A i on zna, da kad pocnem da se penjem na njega, ako me ne zaustavi, ubrzo sam gotova. Sve u svemu lepo je poznavati sebe :)!
 
I mene nervira shto ne mogu nikako da dozivim orgazam ako ne drljam po klitu .. i obaska sto mi za takvu aktivnost trebaju poze gde nisam pritisnuta i imam slobodan 'manevarski prostor'. Najvise bih volela da mogu da svrsim kao sto muskarac lako svrsava, ono, par puta ga prosheta i njemu super.

E, moja Vesela... o tolikim kiturinama pišeš i degustiraš ih, a ono vaginalni... jok?!:???:
 

Back
Top