Medal of Honor: Airborne

sis

Aktivan član
Poruka
1.168
Igra je napokon izasla i mogu reci da je extra ali prevelika zamerka je njena hardverska zahtevnost CPU 2.8 GHZ (3000+ AMD), 1 GB ram-a, 128 mb GPU podrzani cipsetovi od 6200 pa na dalje . Grafika je extra i postoji mogucnost ugrade-a samih oruzija znaci bolje nisanjenje dodatak za MP 44 ili kako je u igri nazvana STG 44 je opticki nisan . Recimo za sacmaricu je bajonet i jednim mele udarcem je moguce ubiti neprijatelja . Postoji i dodata je mogucnost da M1 Garand ipaljuje rucne granate kao municiju . Pre svake misije mozete birati vasu primarnu pusku i sekundarnu , ako vam nestane municije tu je pistolj u kojem imate ne ogranicen broj metaka . Najbolja vam je sacmarica jer jednim metkom ubijate neprijatelja ali najbolje je da se sami uverite . Ovo za 1 Gb rama je glupost jer sam ja licno izbadio modul od 512 mb i ostavio samo drugi modul da mi radi od 512 igra je radila bez seckanja . To je samo za laksi rad sam igre!
 
sis imam problem Medal of Honor Airborne cim ga ubacim u daemon tools koristim 4.10 verziju odmah se restartuje probao sam i sa alkoholom !20 % i sto bi rekli ista meta isto odstojanje hotju samo da te pitam dali mozda znas gde je problem moja konfiguracija je Pci 3.00Ghz 2gb DDR2 Ram 667mhz grafika je nvidia NX6800 XT probao sam nekoliko puta i uvek isto cim se pokrene autorun RESTART
 
sis imam problem Medal of Honor Airborne cim ga ubacim u daemon tools koristim 4.10 verziju odmah se restartuje probao sam i sa alkoholom !20 % i sto bi rekli ista meta isto odstojanje hotju samo da te pitam dali mozda znas gde je problem moja konfiguracija je Pci 3.00Ghz 2gb DDR2 Ram 667mhz grafika je nvidia NX6800 XT probao sam nekoliko puta i uvek isto cim se pokrene autorun RESTART

meni ovo lici na reklamu za konfiguraciju :| jer kolko ja znam, a i logicno je, da daemon tools nema veze s konfiguraciju :)
 
@ sis
Igra je izashla davno....
Da mi je znati na kojim podeshavanjima radi na 512 MB bez seckanja ?? A shto sam i ja kreten pa pitam... sigurno je na 800x600 i sve na LOW i u 20 FPS....
@ onaj iz Pivnice city :mrgreen:
Instaliraj najnovije drivere za grafichku karticu mozda pomogne....
 
Igra je radila na ovim podesavanjima
Screenshot-2810200718_48_23-1.jpg


@jancasar
Igra dolazi na dva dvd-a i mora se pokrenuti pomocu najnovijeg Alcohol 120 moja verzija je 1.9.6 jer na mom pc-u ne rade stare verzije Alkohola i daemon touls-a a DT ima virus sam mi je Nod 32 to prijavio .
 
Igra je radila na ovim podesavanjima
Screenshot-2810200718_48_23-1.jpg


@jancasar
Igra dolazi na dva dvd-a i mora se pokrenuti pomocu najnovijeg Alcohol 120 moja verzija je 1.9.6 jer na mom pc-u ne rade stare verzije Alkohola i daemon touls-a a DT ima virus sam mi je Nod 32 to prijavio .

Da i meni Crysis radi u 1680x1050 sa 16x AA i 4x AF sa svim detaljima na high..... :lol:
Ovo nije LOL nego LOLCHINA

Koju grafichku i koji procesor imash ??
 
sis imam problem Medal of Honor Airborne cim ga ubacim u daemon tools koristim 4.10 verziju odmah se restartuje probao sam i sa alkoholom !20 % i sto bi rekli ista meta isto odstojanje hotju samo da te pitam dali mozda znas gde je problem moja konfiguracija je Pci 3.00Ghz 2gb DDR2 Ram 667mhz grafika je nvidia NX6800 XT probao sam nekoliko puta i uvek isto cim se pokrene autorun RESTART

Pazi ista konfiguracija,ko preslikana,a ni meni neće da radi tj.mnogo mnogo secka,evo nekih drajvera za grafiku http://www.gamershell.com/download_21692.shtml ,ja skidam,inače to su kao drajveri za craysis
 
Pazi! alkohol & daemon nemaju blage veze sa time što se komp. restartuje.
@jancasar,pogledaj ti ovo:
REQUIRED SYSTEM SPECIFICATIONS:

• OS: Windows XP (SP2), Windows Vista (32-bit; 64-bit versions of
Windows Vista are not supported)

• CPU (Single Core): Intel P4 2.8 GHz or AMD Athlon 2800+ for
Windows XP / Intel P4 3.0 GHz or AMD Athlon 3800+ for Windows
Vista

• RAM: 1 GB for Windows XP / 1 GB for Windows Vista

• Hard Drive: 9 GB or more of free space

• Note: 64 bit versions of Windows are not supported

• Video: DirectX 9.0c, NVIDIA GeForce 6600 GT, ATI Radeon
X1300 Pro, or better with Shader 3.0 support for Windows XP or
Vista (Note: NVIDIA 6800XT, 6800LE, 7100GS, 7200GS, 7200LE,
7300GS, 7300GT cards not supported).
NOTE: NVIDIA SLI and ATI Crossfire modes are not supported
in Medal of Honor Airborne Demo.

• Sound: DirectX 9.0c compatible sound card (Note: For Creative
Sound Blaster Audigy cards running under Windows Vista you should expect
lower performance)
 

Back
Top