Bubuljice na ledjima


Pobogu ljudi sta je sa vama?!
Jeli vama jasno da svaki dermatolog postavlja dijagnozu na osnovu pregleda,i pri tom pregledu koristi lupu da bi dobro video sve promene!!!

I ja cu opet da ispadnem ovakva i onakva,prepotentna i sta mi jos niste sve rekli... :evil: jer vam govorim da odete kod lekara,ne mozete ocekivati od farmaceuta u apotekama da vas lece.

Svaki pacijent je prica za sebe,svaki dermatoloski problem je prica za sebe,u medicini 2+ 2 nisu 4 i shvatite vec jednom da ne mozete svi da koristite iste preparate za lecenje dermatoloskih problema.
Pa majku mu poljubim zrtvujte sat vremena za svoje zdravlje i otidjite kod lekara.
 
da li je moguće imati bubuljicu na usnici-ali baš na mesu usnice?ne znam kako to bolje objasniti.imam neku kao izraslinu i ja bih rekla da mi najviše sliči bubuljici.probala sam je istisnuti,ali ništa ne ide,a i ta radnja na usni nanosi bol pa nisam ustrajalana tome.još uvijek me boli od toga.
hvala
 
dr:
Jeli govoris o usni(na glavi)ili usni(na genitalijama)...ako je ovo drugo,da moguce je imati bubuljicu na tom mestu ali uklanjanje iste ostavi ginekologu.
Pozdrav!
-sad evo vidim da nisam bila jasna.ma na usni lica(na glavi).nemam pojma sta je to.
da li je moguće da je bradavica ili šta već?relativno je bolna na dodir,a nije sad nešto velika da se vidi-ja je vidim i osjećam.
da li je to normalno da se to pojavi?
hvala!
 
Sorry, ali to mora da se vidi. Pokusavam da zamislim ali bas mi tesko ide, moguce da je u pitanju neka kozna manifestacija, bradavica...hm, pa ne znam...da ne lupam najbolje je da nista ne cackas da ne napravis infekciju, a otidji kod lekara da se pogleda ta promena.
 
dr:
Sorry, ali to mora da se vidi. Pokusavam da zamislim ali bas mi tesko ide, moguce da je u pitanju neka kozna manifestacija, bradavica...hm, pa ne znam...da ne lupam najbolje je da nista ne cackas da ne napravis infekciju, a otidji kod lekara da se pogleda ta promena.
thanks!ali evo već mi se to nešto smanjilo na minimum i ne boli više...
poz!
 

Back
Top