MAGIC-GOLD zaradite surfujuci

zoransd

Početnik
Poruka
24
pre 1sec
obezbedite sebi sigurnost sa minimalnim ulaganjima u magic-gold korporaciji

Zaposlenima, nezaposlenima i radoznalima, a narucito osobama koje nisu u mogucnosti da zbog svog fizickog stanja bave klasicnim poslovanjem i dodju do izvora zarade neophodne za zivot.

2. SIGURNOST

Sa matematickog aspekta sistem je siguran. Da biste se u to uverili pogledajte prikaz i analitiku na sajtu ...

3. MOGUCNOST UKLJUCENJA

U sestem se moze ukljuciti svako sirom sveta, bez obzira na godine, pol, boju koze, itd. Mozete i ukljuciti i vasu novorodjenu decu i/ili unuke.

4. MINIMALNA INVESTICIJA

Investicija ima razlicitih i sve su u relativnom smislu minimalne. Nema sistema niti klasicnog zaposljavanja, bez investicije. Razmislite o tome! Koju cete investiciju odabrati zavisi od Vas, ali nakon uvida u prikaz i analitiku sistema. Zapamtite - Od investicije ce zavisiti Vasa zarada.

5. MOGUCNOST ZARADE

Sistem omogucava odredjenu minimalnu zaradu dnevno. Kada ? Kad se to dogodi, ali zadovoljavajuci uslove sistema! To takodje mozete videti u prikazu na web stranici koja je dole navedena. Za studente je interesantno jer si mogu osigurati stipendiju, a za ostale nezaposlene da i ne govorimo. Dugorocno gledano, ovo je mogucnost osiguranja prihoda za vreme radnog veka posebno za penziju. A kasnije i Vasim naslednicima.

6. UCESTVOVANJE U SISTEMU

- Kroz grupno predstavljanje sistema . Na ovaj nacin mozete sistem ponuditi vecem broju zainteresovanih osoba i time ostvariti brzi efekat ukljucenja u sistem. Ovaj nacin zahteva odvajanje vremena a mozda i novca, zavisno od mesta predstavljanja sistema.

- Licnim kontaktima ... Ovaj je nacin narucito neophodan za kontakt sa osobama koje ne poseduju kompijuter, pa im zbog toga Vi, kao clan sistema, mozete pruziti potrebnu pomoc. Jer, kao sto nas slogan kaze, za ukljucenje u ovaj sistem ne morate imati svoj kompijuter.

- Online na internetu ... Najednostavniji i najprihvatljiviji nacin za one koji nemaju ili ne zele odvajati svoje vreme za predstavljanje sistema na predhodna dva nacina. Na ovaj nacin mozete kontaktirati, zainteresovati i konacno ukljuciti osobu u sistem ma gde god ona bila na ovome svetu - NEMA GRANICA! Ne zahteva odvajanje novca ni vremena. Dovoljno je dati informaciju rodjaku, prijatelju, komsiji i/ili poznaniku, naravno uz materijal koji cete dobiti prilikom registracije. Na toj osobi je da odluci hoce ili nece biti clan tog sistema i napraviti nesto za svoju buducnost. Prikaz i analitiku sistema mozete pogledati na web stranici ili putem maila (dole navedenog) traziti u pdf. formatu pa istampati, a ako je osoba zainteresovana za ukljucenje, dostavlja joj se materijal sa upustvima za registraciju, uplacivanje registracije i nacin podizanja zaradjenog novca.

Zahvaljujuci ovom kontaktu zainteresovana osoba se moze registrovati i sama.

ZAPAMTITE NISTA SE NE DOGADJA PREKO NOCI. TREBA SAMO BITI STRPLJIV I VREME CE UCINITI SVOJE !!!

Postanite i vi Clan Magic-Gold Copr. i osigurajte te sebi finansijsku nezavisnost uz veoma malo truda i ulaganja .......

Prikaz posla mozete pogledati na sajtu www.zoransd.magic-gold.com

Za sve nejasnoce ili stvari koje vas interesuju mozete se obratiti na mail
zoransd@magic-gold.com
________________________________________
 
Kako nisi čuo za Vision preparate ???? C....C....C....
Kako MOŽEŠ biti tako neobavešten ???
Pa to su sredstva za rast kose, jedino što JUG-u ne pomažu. Njemu N E M A pomoći....

Posto meni licno taj preparat za rast kose jos uvek netreba i nemam potrebe za tim imam kosu koliko mi treba tj nisam celav yato se ne interesujem za takvo nesto pa i neznam sta je to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!::D

TI SI STVARNO OBAVESTENA DEVOJKA O SVEMU ! JESTE DA SI SIMPATICNA AL UVEK SMREMNA ZA KONTRU !!!!!!!!:D
 
Tako ti je to...dobro si primetio !
Moj tata strasno navija za Partizan, ja za Zvezdu, a brat za Vojvodinu.....
I UVEK kontra u familiji.

A u Grčkoj ja navijam NARAVNO za Olimpiakos, a svi moji momci ( do sada ) su navijali za Panatenaikos...Možeš samo da zamisliš taj antagonizam....u stvari...NE MOŽEŠ !
 
Ima li neka fora da se neulaze nista a da se eto malo dobije ? Sve je ovo presipanje iz supljeg u prazno. I zasto bas na netu da se ovo nudi ? nigde nema nicije adrese, broj fiksnog telefona ili sl. Samo uplatis i pare ti stizu.......po golubu. Majke mi
 
ZA JEROTIJA ! Ne slazem se sa tobom ovo je ozbiljna kompanija koja radi od 1999 god kod nas je od 2004 i do sad funkcionise extra znaci po binarnom sistemu ! Ako si zqainteresovan moze da ti odrzimo jednu poslovnu ponudu i dati predocimo sve i uverimo da nisi u pravu!
POZDRAV !!!!!!!!!!
 
ZA OGIJA
EVO OGI DA TI ODGOVORIM KAKO TO FUNCIONISE U MAGIC-GOLD
ZA SVAKIH 9 PROFITNIH CENTARA DOBIJAMO 15 E
A ODNOS LEVE I DESNE STRANE IDE OVAKO
3;6 6;3 ILI 4;5 .5;4
ZNACI 7+2 JE 9 I 8+1 JE 9 AL NE DONOSI PROFIT OD 15E
JEDINO 6+3 = 9 I TU IMAMO 15 E
3+6 = 9 I TU IMAMO 15 E
5+4 = 9 I TU IMAMO 15 E
4+5 = 9 I TU IMAMO 15 E

IZVINI STO NISAM ODMAH ODGOVORIO NISAM BIO NA NETU PAR DANA
POZDRAV
ZORAN !
 
ZA OGIJA
EVO OGI DA TI ODGOVORIM KAKO TO FUNCIONISE U MAGIC-GOLD
ZA SVAKIH 9 PROFITNIH CENTARA DOBIJAMO 15 E
A ODNOS LEVE I DESNE STRANE IDE OVAKO
3;6 6;3 ILI 4;5 .6;4
ZNACI 7+2 JE 9 I 8+1 JE 9 AL NE DONOSI PROFIT OD 15E
JEDINO 6+3 = 9 I TU IMAMO 15 E
3+6 = 9 I TU IMAMO 15 E
5+4 = 9 I TU IMAMO 15 E
4+5 = 9 I TU IMAMO 15 E

IZVINI STO NISAM ODMAH ODGOVORIO NISAM BIO NA NETU PAR DANA
POZDRAV
ZORAN !
:shock::shock::shock: Sta je tu binarno, sta je profitni centar, od kad je 6+4=9, sta ako imas 10 prof.centara, sto se ne racuna 7:2 i 8:1?:shock::shock::shock:
I dalje ne shvatam sto je tu binarni sistem, jel se tako zove jer zvuci poznato;)
 
:shock::shock::shock: Sta je tu binarno, sta je profitni centar, od kad je 6+4=9, sta ako imas 10 prof.centara, sto se ne racuna 7:2 i 8:1?:shock::shock::shock:
I dalje ne shvatam sto je tu binarni sistem, jel se tako zove jer zvuci poznato;)

Gospodine u Magic-goldu postoje tri paketa a to su
sa 3 profitna centra -on kosta 90e
sa 7 profitnih centara -on kosta 170 e
i sa 15 profitnih centara - on kosta 330 e
Profitni centar je web hosting odnosno sajt koji se zakupljuje na 365 dana
Ja se izvinjavam svima na greski koju sam nacini prilikom pisanja 6+4 nije 9 pa sam ispravio a doticnom gospodinu se zahvaljujem na ukazanu gresku
Sve vam lepo pise na ovom linku pa polako sve natenane procitaj pa se javi sa pitanjima !!!!!!!!!!!!
A ako si tu negde u mom okruzenju mozemo da organozujemo jednu poslovnu ponudu gde bi vam bilo sve objasnjeno i dali bi vam odgovor na sva vasa pitanja
pozdrav !!!!!!!!!!!!!::D
 

Back
Top