''... pred čime drhtim, a čemu se divim...''

divim se sveMu sto izadje na TeVe-u i jednoj misterioznoj zeni koja je lako manipulativna osoba samo sa njom treba na naj naj debilniji nachin pricji ,kako bi mogao izvucji inf. od nje...ali, te camslut vishe nema ovde jer ona je u Kanadi sa svojim muskarcima iz zgrade gde glanca stoljpi :lol::lol:...

drhtim pred takvim dronfuljama i kad nema pare da kupim leba i mleka :)
a divim se ...to mi nije vazno,svakom novom otkricju ...recimo,a od danas samo sebi i nikom vishe jer to je kljuch uspeh a to me je nauchila teta goldi ii mnogo joj fala za TO ....
p.s. ali zaista :neutral
 
Drhtim kad imam mnogo para kod sebe, ne bukvalno, nego u prenesenom smislu, drhtim u dusi, od uzbudjenja, i od straha da mi neko ne ukrade. Drhtim, treperim, od srece i zadovoljstva kad putujem pa ugledam sasvim novi grad, koji do tad nisam videla, isto, u prenesenom znacenju, zaustavim dah i osecam se kao da lebdim, kao u snu. Takvim prizorima se i divim. Zapanjujuce treperim i drhtim i divim se kad dodjem na more pa prvi put kad dodjem na plazu, kad ugledam more uhvati me kao neka trema, to je zanesenost, ali to deluje, da vam bolje objasnim, kao trema.
 

Back
Top