Vojna gimnazija-Beograd

Cula sam bas pre neki dan za tu VOJNU GIMNAZIJU od drugarice....valjda trebala da se smuva sa nekim iz Vojne?!A i jedna drugarica iz mog odelenje je isla na prijemni tu,al je nisu primili,nazalost!Toliko znam o vojnoj!
 
pa gde si steki? a da ti mozda nisi silja kapetan pa se krijes pod ovim nadimkom iz mladosti? mislio sam da sam pobegao od tebe,al izgleda da sam bas baksuz kad sam te ovde nasao. inace, vogi je super skola al je mnogo ruzna kad steki(silja) radi u njoj. o njegovim osobinama pitajte ucenike vogija(naravno anonimnom anketom) poz za sve vogijevce
 
ja sam polozio prijemni i bio primljen...ali sam odustao pred potpisivanje ugovora.
Jos tada sam primetio da deca masovno pokusavaju da odu odatle, a imam i druga koji je 3. godina, i nije mu bas sjajno.
Nemam nista protiv vojne, ali eto cinjenica.

:)
 
Ej duk_rules, nemoj molim te da prosipas cinjenice ako nemas pojma o tome sta govoris. To sto si ti bio jedan od onih koji nisu mogli da se odvoje od mame i tate i dodju to je tvoj problem, a to sto je tvoj drug mislio da ce da dodje u skolu i da ne uci i da dodje u vojsku da se igra ledenog cike ili zmurke kao njegovi drugari kod kuce to je njegov problem.
Ja stvarno ne razumem sta hocete vi! Nije vam dosta sro su vam sva vrata otvorena i sto mozete da se baviti cime god hocete, vi biste da neko dodje ujutru u 11 sati sa doruckom na tacni i da vas noli da se probudite. Decko to je sistem, povinuj se ili idi, treceg nema.
Uostalom jasno mi je da postajemo sve gori i sebicniji narod, ali trebace vam vojska jednog dana.
 
Ej duk_rules, nemoj molim te da prosipas cinjenice ako nemas pojma o tome sta govoris. To sto si ti bio jedan od onih koji nisu mogli da se odvoje od mame i tate i dodju to je tvoj problem, a to sto je tvoj drug mislio da ce da dodje u skolu i da ne uci i da dodje u vojsku da se igra ledenog cike ili zmurke kao njegovi drugari kod kuce to je njegov problem.
Ja stvarno ne razumem sta hocete vi! Nije vam dosta sro su vam sva vrata otvorena i sto mozete da se baviti cime god hocete, vi biste da neko dodje ujutru u 11 sati sa doruckom na tacni i da vas noli da se probudite. Decko to je sistem, povinuj se ili idi, treceg nema.
Uostalom jasno mi je da postajemo sve gori i sebicniji narod, ali trebace vam vojska jednog dana.
On je otishao. I rekao da nema nishta protiv vojne. U chemu je onda problem, shto se brecash?
Kada postane profesionalna, bitje super..
Trebatje nam UVEK lekari, ekonomisti, pravnici.. Netjemo o potrebama nacije.. :/
 

Back
Top