Sta da radim kad mi se uda devojka koju volim...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bili smo drugovi ali najbolji i onda kad se udala odjednom kraj. Nije mi cak ni ona rekla da se udala cuo sam od drugih hteo sam da se ubijem.
Mnogo sam je voleo, ali nikad nije htela da bude samnom, mislim da cu eksplodirati ili umreti, ali verovatno cu umreti.
Problem je u tome sto mi se uopste vise ne javlja na tel.
 
Saveti za zaboravljanje odlazece ljubavi :
1.pravac grad i napad na 5 najboljih riba koje vidis. Kad te i one odbiju shvatices da je problem samo u tebi i fokusiraces se na patnje povodom saznanja da te ribe ne vole, te ces time prestati da mislis na damu koja te izneverila.
2.uclani se u SRS. Prisustvovanjem sastancima nagledaces se svih njihovih divnih dama, posle cega ces dovesti u pitanje svoje sexualno opredeljenje.
3.pravac chat i odradi 10 susreta na slepo. Kako ce od tih 10 barem 9 biti teske tragedije, shvatices da su zene bez veze i ponovo poceti da cenis pivo i fudbal.
4.Izvrsi netipicno samoubistvo, npr. besomucno gledaj filmove Zdravka Sotre dok na kraju ne umres od posledica davljenja.
5.Rokni nekog od clanova blize familije kako bi preusmerio tugu.
6.Snimi sve epizode Sex i grad i odgledaj u kontinuitetu. Prezivljava se, ali ostajes teski invalid.
itd...
 
Zaboravi je.
Ti nju volis ona tebe ne!
prestani da mucis jadnu devojku!!!
Koliko ste strava bili dokazuje ta cinjenica da ti cak nije ni rekla za svadbu, a kamoli pozvala.

Skupi snage i zaboravi je!!
Nemoj da se pretvaras u pacenika koji juri tudje devojke/zene!!!

Ona je izabrala drugog prihvati poraz i zivi dalje.
Sve jedno vise nista nemoze da se promeni, niti ce ikada moci!!!
 
Iskoristila te je.

Da parafraziram neke Amerikance (sa neta, necu da pominjem izvor):

"Ne ulazite u zamku najbolji prijatelj. To znaci da placate sve racune, vodate je po gradu, ali ako pokusate da je dirnete, to je gotova stvar. Ako vas devojka gleda na taj nacin, a vi osecate nesto prema njoj, bezite od nje."
 
nekada ruzni dogadjaji nas dovedu do velike srece.
ja sam takodje preziveo jedan tezak period gotovo isti kao ti.S razlikom da je se ona udala kada sam ja otisao u vojsku.I bio pozvan na svadbu.iskreno plakao sam od neke teskobe i bola.Ali vreme leci sve rane.I ja sam je voleo ona je naslucivala ali smo glumili duboko prijateljstvo.Cak smo jednu noc proveli zajedno doduse bili smo naduvani i pijani.Ali smo sutra tvrdili kako je sve to bljak.I kako prijateljstvo ide dalje.
Ipak patio sam dugo zbog nje.i zato sto nisam imao hrabrosti da joj kazem da je volim.
Na kraju kada je ona nestala iz mog zivcota shvatio sam da postoje i drugew devojkem sa vrlinama.Naime dok sam se sa njom drutzio uvek sam sve poredio sa njom i sve su gubile.Sada je sve normalno.Vreme ipak leci sve.Pozdrav
 
lepo ti kazu ljudi:
1. nije te dovoljno uvazavala :arrow: zaboravi je...
u tom cilju:
1. sto vise i cesce pij pivo
2. intenzivno slusaj narodnjake
3. ako ikako mozes, bavi se nekim sportom (bar rekreativno)
4. promeni gomilu riba (klinke, tetke, grobovi, nije vazno, vazno da ti se ogadi) u kratkom roku
5. svake nedelje jedi sarmu

ako ova kombinacija ne uspe, opet se javi...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top