UNUTRASNJI SVET OCAJANJA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

HELLGIRL

Primećen član
Poruka
533
Nadopunjujte me/se... ili sta god.

Sama u sobi,davim se u suvim suzama.Hocu sve,necu sve ono sto mi se pruza, sto me okruzuje.Moj dah je prepunio moju sobu strasnim smradom mog celog zivog bica.Moje naizgled mrtvo telo lepo je,bledo,hladno.Ali to je lepa laz,a lepe lazi mi daju nadu.I zato cekam,ta laz mi daje snagu da cekam andjela koji ce razliti svoj strasni poljubac smrti svud po mojim modrim usnama,licu,ocima i uploviti u moju utrobu,raskomadati je celu i spaliti kosti.slomljene i stare.Moja mladost protiv moje propasti!Tesko da cu nocas dobiti ono sto prizeljkujem...
 
evo shta god :smile:

zatvoreni prozori, zatvorene ochi, uzivljajavnje u sopstveni ochaj, ochaj teche kroz vene ...ne zelim da vidim, ne zelim da chujem , da otvorim ochi , da otvorim prozore dushe...lakshe je ovako...imati previshe za jedan zivot, put je ka prokletstu...u kojem ne treba borba za svaku kap vode, trud za svaku kap srece, napor za svaku mrvu koja padne sa stola i donese radost na dlanu,,,trud za svaki dan...lakshe je chekati Andjela i zlim mislima bockati svoju umornu kozu 'da nece doci'', ''da se dzaba nadam'', ''da je sve laz i da nishta bolje od ochaja ne postoji''...jer ne zelim zivot...i onda dodje obichna sjena...i kaze ''da... ti mislish samo na sebe...tebi je tijesna tvoje koza, tvoje dusha se kupa u ochaju...raskida vezu sa zivotom , jednim potezom ruke...a ko ostaje posle tebe...postoji li iko na ovom svijetu ko ce patiti , kad te ne bude...ko ne zasluzuje da gleda tvoje umorno lice, tvoje slomljeno telo...postoji li iko kome treba tvoja ruka da pruzi radost, a ne samo slepo da uzima, da otima paznju koje nikad dosta''...okovi dushe kao obruchi bureta, stezu i gushe da je zivot teret onda kada treba biti najdrazi...skinuti se ne mogu...moraju popucati...treba mnogo volje, snage i truda da pucaju jedan, po jedan,,,raskid sa proshloshcu, sa ochajanjem je bolan...kao da se koza guli i izniche nova...okovi pucaju jedan po jedan, kako pucaju tako dusha pochinje da dishe, dok ne udahne ...zivot, otvori prozore, otvori ochi...i zavoli...svim srcem zavoli svaki dragocheni momenat postojanja...ochistiti smece iznutra...da, moguce je....istina je...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top