majka, dnevnik, sta,kako?

narode pomagajte,keva mi je citala dnevnik,mozete misliti sta je sve nasla!!!!!!nas dve nikada nismo imale taj odnos da joj ja pricam o svojim momcima,za nju je to neprimereno.....sada cu se ubiti,osecam se tako glupo,sta da radim?HELP!!!!
shta da radish? nishta.
mozhesh samo da nastavish da se osecjash glupo, ako necjesh da menjash odnos sa svojom kevom.
dabome da je idiotski trpati nos u tudje stvari, pa makar to bilo tvoje rodjeno dete, al ti razmisli zashto je to ona uradila.

i dnevnik je OK pisati.
 
Meni moja keva nikad nije citala dnovnik... Sestra ga je jednom procitala i bila je kaznjena da ne sme da pipne bilo sta moje osim ako je neko ne zamoli... I od tad dnevnik normalno drzim u fioci jer znam da ga niko nece citati 8)
 
deco, nije vas ova pitala da prichate dal vama vasha keva chita dnevnike ili ne, niti je trazhila izvode iz krivichnog zakona. molim odgovorite joj na pitanje il cjutite, ne morate u svakoj chorbi da mirodjishete, narochito ako nemate shta recji.
 
Mani uopste nije jasno zasto nemas takav odnos sa majkom :roll: MIslim, ko ce drugi da ti pomogne ako ne rodjena majka. Ali kad vec nije tako, ja bih joj da sam na tvom mestu rekla da pisem dnevnik jer je njoj neprimereno da pricate o nekim stvarima, pa bi mozda ona postala drugacija. Ne treba uopste da se osecas glupo. ;)
 
Potpuno te razumem,i meni je mama procitala dnevnik i meni je bilo uzasno glupo,jer joj ja ne pricam isto kao i ti,nemamo takav odnos,odnosno sto bi se ona mesala u moje stvari...Tako i tvoja-to je uzasno,ja mislim prvo trebas da imas onaj dnevnik sto se zakljucava,a da kljuc negde na neko mesto sakrijes gde ga ona nece naci i reci joj sve u lice sto je takva,da to vise ne radi...eto jos jedna mana roditelja zasto ih ja ne volim....
 
haha,a u shkoli ne moze?
ti izadjesh iz uchionice i neko uzme,prochita i napravi josh vecju zayebanciju nego shto bi kod kucje ispala.
a i ne pishete ko zna shta..obichni teen zivot...'aa vidjela sam gaa' 'aaaaaaa pogledao me' 'aaa ovo' 'aaaa ono' :lol:

inache,moj dnevnik stoji na stolu u dnevnoj sobi i znam da ga niko ne chita.
 
Ja ga nosim u skolu sa sobom jer sam po ceo dan u skoli,a subotom i nedeljom ga sakrijem i to je to.
Tako u osnovnoj jedna fuksa imala dnevnik i nosila ga sa sobom... e sad a zašto fuxa? Ja sam tada bio 7 razred a jedan moj drugar osmak je na fizičkom uštao u ženski deo svlačionice i uzeo dnevnik. I onda sledećih par časova je situacija sledeća... ona sedi i plače... a ova dva lika sede bukvalno u klupi iza nje... čitaju cepaju se... a ona ne provaljuje... i usput su saznali da je njen prvi put bio u WC-u od bioskopa sa dečkom 5 godina starijim. I tako još par interesantnih činjenica... :lol: :lol: :lol:
 
Ja pisem dnevnik...uvek pre spavanja,cisto da raterim mozak od deavanja.i znaci majka mi nikad nije procitala,niti bilo ko toji na tolu,otviren zatvoren,ispod jastuka...
Ne cita mi poruke u fonu(znam da nekima citaju)...cale je samo jednom nasao papir gde je pisalo ana i nemanja,al nista bitno...velike tajne ne krijem od mame,tako da ne stahujem
 

Back
Top