Da li je moje ponasanje pogresno???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

malo slatko

Zainteresovan član
Poruka
317
E,ovako imam jednu super frendicu...nije mi bas najbolja...al mi je stalo do nje...Problem je u jednom decku,tacnije o mojoj bivsoj ljubavi...sada smo ja i on super drugovi:)(al znate kako to ide-gde ima dima ima i vatre,da napomenem nisam bila sa njim,ali smo znali da se svidjamo jedno drugom)...i moja drugarica je pocela da se lozi na njega(a ona nista ne zna o onome sto je bilo i ne nameravam da joj kazem)...ali je ljubomorna na mene jer smo jako bliski,on se non-stop muva oko mene(nije mi rekla,al je odlicno poznajem)a on me muva izokola,a njoj je jako stalo da je on gleda kao bolju drugaricu od mene,pa ima osecaj da sam zauzela njeno mesto...Ne znam sta da radim?stalo mi je i do jednog i do drugog...:cry::cry::cry:
 
a shto ga lepo ne podelite ?

znas kako , ja i drug smo lepo letos jednu curu podeleli. Ona je bila sa njim jer ima vecu oprangiju. A samnom je bila jer mogu duže. Malo ja , malo on i njoj super ,a mi i dalje extra drugovi.

Vama muskarcima ne smeta da devojka ide od jednog do drugog(eto koliko je postujete),al ja nisam za to,ono sto je moje-moje je,sa mojim bivsim ne sme ni jedna drugarica,tako se i ja ophodim prema njihovim simpatijama(momcima)...
 
Eto Avetinjo bas o tome koliko neki muskarci vole devojke....uzasno...ali neke devojke nisu takve i nece da nekoga koga vole da dele,za razliku od decaka!!!
Pa ja mislim reci drugarici,glupo je da joj precutis....naci ce ona drugog koji ce da joj se svidi...a ti od tvoje ljubavi ne odustaj ;)
 
Hahahahha :D Najbolje je da porazgovaraš sa drugaricom i da joj sve kažeš. Nefer je sa tvoje strane da joj to prećutiš, jer će sve više biti u zabludi da joj otimaš dečka.

Malo je to komplikovano,nije mi bas lako da joj to kazem...ja sam jednostavno njega ostavila iza sebe(i odlucila da za njega niko ne zna)...i to sto se druzimo sve troje je problem,nezgodno mi je...mozda kad bi ona zapocela da prica kako misli da se on lozi na mene,sve bih joj rekla,a ona ovako se pravi luda(znam da primecuje i da se kida u sebi)...a i ne znam da li bih i bila sa njim u nekoj duzoj vezi... znam samo da mi muvanje sa njim mi prija....:arrow::confused:
 
E,ovako imam jednu super frendicu...nije mi bas najbolja...al mi je stalo do nje...Problem je u jednom decku,tacnije o mojoj bivsoj ljubavi...sada smo ja i on super drugovi:)(al znate kako to ide-gde ima dima ima i vatre,da napomenem nisam bila sa njim,ali smo znali da se svidjamo jedno drugom)...i moja drugarica je pocela da se lozi na njega(a ona nista ne zna o onome sto je bilo i ne nameravam da joj kazem)...ali je ljubomorna na mene jer smo jako bliski,on se non-stop muva oko mene(nije mi rekla,al je odlicno poznajem)a on me muva izokola,a njoj je jako stalo da je on gleda kao bolju drugaricu od mene,pa ima osecaj da sam zauzela njeno mesto...Ne znam sta da radim?stalo mi je i do jednog i do drugog...:cry::cry::cry:

Pa nista, drugaarica tvoja ako je pametna ona treba nesto da uradi.Sta ti imas tu vise da trazis od njega i od nje? On ti je bivsi a ona ti je drugarica. Ti dobro znas na cemu si.
 
kO JE MOJ SAMO JE MOJ I NE ZELIM NIKO DA GA DIRA!!!!!!

Ne mislim u bukvalnom smislu moj,vec moja simpatija(bivsa i sadasnja)ne bi trebalo da se svidja mojoj drugarici(kad kazem simpatija-to je neko sa kim nisam bila),to vazi i za decka...A sa ovim deckom na koga se lozi moja drugarica-JA NISAM BILA,ali smo pre nekoliko godina odvaljivali jedno za drugim...kad kazem BIVSA LJUBAV-mislim da sam bas bila zacopana u njega!
 
Pa nista, drugaarica tvoja ako je pametna ona treba nesto da uradi.Sta ti imas tu vise da trazis od njega i od nje? On ti je bivsi a ona ti je drugarica. Ti dobro znas na cemu si.

NIJE MI ON BIVSI,zasto ste me svi pogresno skontali???Moj problem je u tome sto se on svidja mojoj drugarici(ranije sam bila zacopana u njega,ali sam skoro shvatila da nisam hladna prema njemu)a ona nema pojma nista o tome...i ljubomorna je sto se on non-stop mota oko mene(znaci nije ni on hladan)...E,sad da li je moje ponasenje pogresno sto se i ja vrtim oko njega,a znam da to njoj smeta iako mi to nije rekla!!!!:!:
 
Najbolje porazgowaraj sa tom twojom drugaricom o tom decku i widi na cemu si...a kasnije joj objasni da ne mozes da podneses da se ona lozi na twoju biwsu simpatiju(ili sta wec)!!!I weruj mi bice joj swe jasnije!!A ako je njoj stalo do twog prijateljstwa odljubice se od twoje simpatije!U SUPROTNOM saznaces bar da li ti je prawa prijateljica!!!Srecno!
 
NIJE MI ON BIVSI,zasto ste me svi pogresno skontali???Moj problem je u tome sto se on svidja mojoj drugarici(ranije sam bila zacopana u njega,ali sam skoro shvatila da nisam hladna prema njemu)a ona nema pojma nista o tome...i ljubomorna je sto se on non-stop mota oko mene(znaci nije ni on hladan)...E,sad da li je moje ponasenje pogresno sto se i ja vrtim oko njega,a znam da to njoj smeta iako mi to nije rekla!!!!:!:

:D Sve zavisi ko ocenjuje tvoje ponasanje. Ja nisam kompetentna za to, jer ti ja nisam ni rod ni pomozi Bog :D Ako ocenjuje tvoje ponasaje tvoja dobra drugarica ona ce da ti kaze da ti i treba da se motas oko njega. A ako ocenjuje njena dobra drugarica onda ce ona da kaze da ti ne treba da se motas oko njega.
 
Najbolje porazgowaraj sa tom twojom drugaricom o tom decku i widi na cemu si...a kasnije joj objasni da ne mozes da podneses da se ona lozi na twoju biwsu simpatiju(ili sta wec)!!!I weruj mi bice joj swe jasnije!!A ako je njoj stalo do twog prijateljstwa odljubice se od twoje simpatije!U SUPROTNOM saznaces bar da li ti je prawa prijateljica!!!Srecno!

Komplikovano je ovo jako...tesko sve objasniti i pojasniti...On je decko u koga sam ja bila zaljubljena,a on je poceo njoj da se svidja(a ja sam skontala da se sada samo lozim na njega,znaci nema neke prevelike ljubavi)...Nju povredjuje sto se mi muvamo,e to je GLAVNI PROBLEM-tu ne znam kako da se postavim...ne zelim da dignem ruke od njega ali se plasim njoj to da kazem-jer sam sigurna da ce promeniti nas odnos...:cry:
 
to znachi da ce tvoja drugarica(ne ova o kojoj si ti govorila,nego druga neka) da kaze da treba da se motash oko njegha..i bice uz tebe...a njena drugarica(od te tvoje drugarice) ce njoj da kaze da ona treba da ga muva..i ona ce biti uz nju...
oni koji te vole bice uz tebe...a oni drugi...nece...
 
to znachi da ce tvoja drugarica(ne ova o kojoj si ti govorila,nego druga neka) da kaze da treba da se motash oko njegha..i bice uz tebe...a njena drugarica(od te tvoje drugarice) ce njoj da kaze da ona treba da ga muva..i ona ce biti uz nju...
oni koji te vole bice uz tebe...a oni drugi...nece...

dobro to sam skontala,ali da je rekla nesto drugo sto ne znam...:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top