Da li je moje ponasanje pogresno???
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 32

Tema: Da li je moje ponasanje pogresno???

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Exclamation Da li je moje ponasanje pogresno???

E,ovako imam jednu super frendicu...nije mi bas najbolja...al mi je stalo do nje...Problem je u jednom decku,tacnije o mojoj bivsoj ljubavi...sada smo ja i on super drugovi(al znate kako to ide-gde ima dima ima i vatre,da napomenem nisam bila sa njim,ali smo znali da se svidjamo jedno drugom)...i moja drugarica je pocela da se lozi na njega(a ona nista ne zna o onome sto je bilo i ne nameravam da joj kazem)...ali je ljubomorna na mene jer smo jako bliski,on se non-stop muva oko mene(nije mi rekla,al je odlicno poznajem)a on me muva izokola,a njoj je jako stalo da je on gleda kao bolju drugaricu od mene,pa ima osecaj da sam zauzela njeno mesto...Ne znam sta da radim?stalo mi je i do jednog i do drugog...

Domaćin
    Učlanjen
    21.08.2007.
    *Grad gde si vecnO mlad,grad zOve se BEOGRAD
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Da li je moje ponasanje pogresno???

Pa teska situacija...ali ti si bila sa njim...ipak sve je to ljubav,gde je bilo dima ima i vatre....biolje ti nekako budi sa njim,a tvoja drugarica naci ce nekog,pa nije on jedini da se obe lozite na njega!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Citat Original postavio Sanja92 Pogledaj poruku
    Pa teska situacija...ali ti si bila sa njim...ipak sve je to ljubav,gde je bilo dima ima i vatre....biolje ti nekako budi sa njim,a tvoja drugarica naci ce nekog,pa nije on jedini da se obe lozite na njega!!!
    Nisam bila sa njim...

Legenda Avetinja (avatar)
    Učlanjen
    04.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    181

a shto ga lepo ne podelite ?

znas kako , ja i drug smo lepo letos jednu curu podeleli. Ona je bila sa njim jer ima vecu oprangiju. A samnom je bila jer mogu duže. Malo ja , malo on i njoj super ,a mi i dalje extra drugovi.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Citat Original postavio Avetinja Pogledaj poruku
    a shto ga lepo ne podelite ?

znas kako , ja i drug smo lepo letos jednu curu podeleli. Ona je bila sa njim jer ima vecu oprangiju. A samnom je bila jer mogu duže. Malo ja , malo on i njoj super ,a mi i dalje extra drugovi.
    Vama muskarcima ne smeta da devojka ide od jednog do drugog(eto koliko je postujete),al ja nisam za to,ono sto je moje-moje je,sa mojim bivsim ne sme ni jedna drugarica,tako se i ja ophodim prema njihovim simpatijama(momcima)...

Legenda Avetinja (avatar)
    Učlanjen
    04.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    181

zato prirodni narastaj u srbiji opada

Aktivan član Sanjitza (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio Avetinja Pogledaj poruku
    zato prirodni narastaj u srbiji opada
    Hahahahha Najbolje je da porazgovaraš sa drugaricom i da joj sve kažeš. Nefer je sa tvoje strane da joj to prećutiš, jer će sve više biti u zabludi da joj otimaš dečka.

Domaćin
    Učlanjen
    21.08.2007.
    *Grad gde si vecnO mlad,grad zOve se BEOGRAD
    Reputaciona moć
    0

Eto Avetinjo bas o tome koliko neki muskarci vole devojke....uzasno...ali neke devojke nisu takve i nece da nekoga koga vole da dele,za razliku od decaka!!!
    Pa ja mislim reci drugarici,glupo je da joj precutis....naci ce ona drugog koji ce da joj se svidi...a ti od tvoje ljubavi ne odustaj

Primećen član Ana90 (avatar)
    Učlanjen
    13.10.2007.
    Reputaciona moć
    39

kO JE MOJ SAMO JE MOJ I NE ZELIM NIKO DA GA DIRA!!!!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Unhappy Re: Da li je moje ponasanje pogresno???

Citat Original postavio Sanjitza Pogledaj poruku
    Hahahahha Najbolje je da porazgovaraš sa drugaricom i da joj sve kažeš. Nefer je sa tvoje strane da joj to prećutiš, jer će sve više biti u zabludi da joj otimaš dečka.
    Malo je to komplikovano,nije mi bas lako da joj to kazem...ja sam jednostavno njega ostavila iza sebe(i odlucila da za njega niko ne zna)...i to sto se druzimo sve troje je problem,nezgodno mi je...mozda kad bi ona zapocela da prica kako misli da se on lozi na mene,sve bih joj rekla,a ona ovako se pravi luda(znam da primecuje i da se kida u sebi)...a i ne znam da li bih i bila sa njim u nekoj duzoj vezi... znam samo da mi muvanje sa njim mi prija....

Elita natasha` (avatar)
    Učlanjen
    24.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    87

Citat Original postavio Ana90 Pogledaj poruku

on je moj i samo moj...
    izvinjavam se shto spamujem temu.....
    stvanro ne bih znala shta da kazem ovoj devojci...nemam ideja...a i nisma bash raspolozhena...
    izvinjavam se opet

Starosedelac Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    332

ne morash ni da se izvinjavash, mozhesh jednostavno da nishta ne kazhesh.
    "Gospodo, život je kratak;
    i ako živimo, živimo da bismo gazili po glavama kraljeva."

Elita natasha` (avatar)
    Učlanjen
    24.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    87

jbg keep..morala sam reci to...

Legenda topmodelsica (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    180

Citat Original postavio malo slatko Pogledaj poruku
    E,ovako imam jednu super frendicu...nije mi bas najbolja...al mi je stalo do nje...Problem je u jednom decku,tacnije o mojoj bivsoj ljubavi...sada smo ja i on super drugovi(al znate kako to ide-gde ima dima ima i vatre,da napomenem nisam bila sa njim,ali smo znali da se svidjamo jedno drugom)...i moja drugarica je pocela da se lozi na njega(a ona nista ne zna o onome sto je bilo i ne nameravam da joj kazem)...ali je ljubomorna na mene jer smo jako bliski,on se non-stop muva oko mene(nije mi rekla,al je odlicno poznajem)a on me muva izokola,a njoj je jako stalo da je on gleda kao bolju drugaricu od mene,pa ima osecaj da sam zauzela njeno mesto...Ne znam sta da radim?stalo mi je i do jednog i do drugog...
    Pa nista, drugaarica tvoja ako je pametna ona treba nesto da uradi.Sta ti imas tu vise da trazis od njega i od nje? On ti je bivsi a ona ti je drugarica. Ti dobro znas na cemu si.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Citat Original postavio Ana90 Pogledaj poruku
    Ne mislim u bukvalnom smislu moj,vec moja simpatija(bivsa i sadasnja)ne bi trebalo da se svidja mojoj drugarici(kad kazem simpatija-to je neko sa kim nisam bila),to vazi i za decka...A sa ovim deckom na koga se lozi moja drugarica-JA NISAM BILA,ali smo pre nekoliko godina odvaljivali jedno za drugim...kad kazem BIVSA LJUBAV-mislim da sam bas bila zacopana u njega!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Citat Original postavio topmodelsica Pogledaj poruku
    Pa nista, drugaarica tvoja ako je pametna ona treba nesto da uradi.Sta ti imas tu vise da trazis od njega i od nje? On ti je bivsi a ona ti je drugarica. Ti dobro znas na cemu si.
    NIJE MI ON BIVSI,zasto ste me svi pogresno skontali???Moj problem je u tome sto se on svidja mojoj drugarici(ranije sam bila zacopana u njega,ali sam skoro shvatila da nisam hladna prema njemu)a ona nema pojma nista o tome...i ljubomorna je sto se on non-stop mota oko mene(znaci nije ni on hladan)...E,sad da li je moje ponasenje pogresno sto se i ja vrtim oko njega,a znam da to njoj smeta iako mi to nije rekla!!!!

Početnik
    Učlanjen
    06.10.2007.
    Reputaciona moć
    0

Najbolje porazgowaraj sa tom twojom drugaricom o tom decku i widi na cemu si...a kasnije joj objasni da ne mozes da podneses da se ona lozi na twoju biwsu simpatiju(ili sta wec)!!!I weruj mi bice joj swe jasnije!!A ako je njoj stalo do twog prijateljstwa odljubice se od twoje simpatije!U SUPROTNOM saznaces bar da li ti je prawa prijateljica!!!Srecno!

Legenda topmodelsica (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    180

Citat Original postavio malo slatko Pogledaj poruku
    NIJE MI ON BIVSI,zasto ste me svi pogresno skontali???Moj problem je u tome sto se on svidja mojoj drugarici(ranije sam bila zacopana u njega,ali sam skoro shvatila da nisam hladna prema njemu)a ona nema pojma nista o tome...i ljubomorna je sto se on non-stop mota oko mene(znaci nije ni on hladan)...E,sad da li je moje ponasenje pogresno sto se i ja vrtim oko njega,a znam da to njoj smeta iako mi to nije rekla!!!!
    Sve zavisi ko ocenjuje tvoje ponasanje. Ja nisam kompetentna za to, jer ti ja nisam ni rod ni pomozi Bog Ako ocenjuje tvoje ponasaje tvoja dobra drugarica ona ce da ti kaze da ti i treba da se motas oko njega. A ako ocenjuje njena dobra drugarica onda ce ona da kaze da ti ne treba da se motas oko njega.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Citat Original postavio MaLeNa_15 Pogledaj poruku
    Najbolje porazgowaraj sa tom twojom drugaricom o tom decku i widi na cemu si...a kasnije joj objasni da ne mozes da podneses da se ona lozi na twoju biwsu simpatiju(ili sta wec)!!!I weruj mi bice joj swe jasnije!!A ako je njoj stalo do twog prijateljstwa odljubice se od twoje simpatije!U SUPROTNOM saznaces bar da li ti je prawa prijateljica!!!Srecno!
    Komplikovano je ovo jako...tesko sve objasniti i pojasniti...On je decko u koga sam ja bila zaljubljena,a on je poceo njoj da se svidja(a ja sam skontala da se sada samo lozim na njega,znaci nema neke prevelike ljubavi)...Nju povredjuje sto se mi muvamo,e to je GLAVNI PROBLEM-tu ne znam kako da se postavim...ne zelim da dignem ruke od njega ali se plasim njoj to da kazem-jer sam sigurna da ce promeniti nas odnos...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Citat Original postavio topmodelsica Pogledaj poruku
    Sve zavisi ko ocenjuje tvoje ponasanje. Ja nisam kompetentna za to, jer ti ja nisam ni rod ni pomozi Bog Ako ocenjuje tvoje ponasaje tvoja dobra drugarica ona ce da ti kaze da ti i treba da se motas oko njega. A ako ocenjuje njena dobra drugarica onda ce ona da kaze da ti ne treba da se motas oko njega.
    Nista ne kontam sta si htela tim da kazes?

Elita natasha` (avatar)
    Učlanjen
    24.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    87

to znachi da ce tvoja drugarica(ne ova o kojoj si ti govorila,nego druga neka) da kaze da treba da se motash oko njegha..i bice uz tebe...a njena drugarica(od te tvoje drugarice) ce njoj da kaze da ona treba da ga muva..i ona ce biti uz nju...
    oni koji te vole bice uz tebe...a oni drugi...nece...

Aktivan član Sanjitza (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    48

J*ebote pretvorila si komarca u magarca. Kazes da ti je on bivsi, pa nije bivsi, pa si zaljubljena, pa gde ima dima ima i vatre... ALO BRE! Idi i razgovaraj vise sa tom drugaricom kao sto ti je par nas predlozilo...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Citat Original postavio natasha` Pogledaj poruku
    to znachi da ce tvoja drugarica(ne ova o kojoj si ti govorila,nego druga neka) da kaze da treba da se motash oko njegha..i bice uz tebe...a njena drugarica(od te tvoje drugarice) ce njoj da kaze da ona treba da ga muva..i ona ce biti uz nju...
    oni koji te vole bice uz tebe...a oni drugi...nece...
    dobro to sam skontala,ali da je rekla nesto drugo sto ne znam...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Citat Original postavio Sanjitza Pogledaj poruku
    J*ebote pretvorila si komarca u magarca. Kazes da ti je on bivsi, pa nije bivsi, pa si zaljubljena, pa gde ima dima ima i vatre... ALO BRE! Idi i razgovaraj vise sa tom drugaricom kao sto ti je par nas predlozilo...
    REKLA SAM bivsa ljubav,a ne decko...i da sam BILA zaljubljena u njega...a da se sada samo lozim(ZNACI NEMA NEKE VELIKE LJUBAVI)!

Domaćin micika_015 (avatar)
    Učlanjen
    07.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    72

Pa poshto imam utisak da ti nije bash stalo do te drugarice, ti izaberi dechka...

Slične teme

1. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 21.02.2008., 11:26
  2. Pogrešno vreme, pogrešno mesto pogrešan život
    Autor Gabrijell u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 24.10.2006., 13:59
  3. To je pogresno!
    Autor velika u forumu Žene
    Odgovora: 122
    Poslednja poruka: 15.09.2006., 11:26
  4. da li vas pogresno razumeju?