After ševe

Šta radite posle sexa?
I šta vas nervira kod druge strane posle sexa?

mazim se. predem ko macka. igram se sa njegovim "malim";). ne pricam ili vrllo malo. pusim, naravno:D. smeta mi ako krene sa nekim teskim zivotnim filozofijama, ako se rasprica, pa jos glasno...to mi mnogo smeta. tada necu buku, necu polemike, filozofiranja..
neka zezanja ok. a moze i kafa bez secera:) ako je skuva;)
 
Nikad se ne tusiram posle sexa (podrazumeva se da sam se pre sexa tusirala) jer zelim shto je moguce duze da zadrzim mirise na sebi. Miris dezodoransa koji je ostavio trag na mom ramenu dok smo se grlili, ukus jezika kojim je olizao moje lice, miris sperme koju sam utrljala u stomak, miris kite na mojoj ruci ..i svi ostali neobojeni mirisi koji su ostavili neki trag na meni i u meni.

Chak i posle nekoliko sati volim da prinesem ruku svom licu i njushkam te neke mirise.

A shta radim(o)? Zagrlimo se i mazimo, zapalimo cigaretu, opet se mazimo, ljubimo, preprichavamo detalje iz proteklog kresanja, smejemo se, pa onda sve ponovimo.
 
Nikad se ne tusiram posle sexa (podrazumeva se da sam se pre sexa tusirala) jer zelim shto je moguce duze da zadrzim mirise na sebi. Miris dezodoransa koji je ostavio trag na mom ramenu dok smo se grlili, ukus jezika kojim je olizao moje lice, miris sperme koju sam utrljala u stomak, miris kite na mojoj ruci ..i svi ostali neobojeni mirisi koji su ostavili neki trag na meni i u meni.

Chak i posle nekoliko sati volim da prinesem ruku svom licu i njushkam te neke mirise.

A shta radim(o)? Zagrlimo se i mazimo, zapalimo cigaretu, opet se mazimo, ljubimo, preprichavamo detalje iz proteklog kresanja, smejemo se, pa onda sve ponovimo.

Posle svih mojih komentara vezanih za Vase postove gospodjo Vesela,moram da kazem da ste Vi ipak jedna spontana,iskrena i retka osoba.Tvrdio sam ranije da ste musko i pokusavao da Vas isprovociram medjutim,Vi ste na sve moje provokacije uvek odgovarali sa puno duha i vedrine.Vas poslednji,gore citirani post,doveo me je do toga da se postidim i da Vam se najiskrenije izvinim.Moje duboko postovanje i maximalan respekt za Vas od sada...S postovanjem i iskrenim divljenjem
MaGnEt
 
Nikad se ne tusiram posle sexa (podrazumeva se da sam se pre sexa tusirala) jer zelim shto je moguce duze da zadrzim mirise na sebi. Miris dezodoransa koji je ostavio trag na mom ramenu dok smo se grlili, ukus jezika kojim je olizao moje lice, miris sperme koju sam utrljala u stomak, miris kite na mojoj ruci ..i svi ostali neobojeni mirisi koji su ostavili neki trag na meni i u meni.

Chak i posle nekoliko sati volim da prinesem ruku svom licu i njushkam te neke mirise.

A shta radim(o)? Zagrlimo se i mazimo, zapalimo cigaretu, opet se mazimo, ljubimo, preprichavamo detalje iz proteklog kresanja, smejemo se, pa onda sve ponovimo.

E, sad si odvalila svetski!:roll: Kao ne znojiš se tokom sexa, pa posle nemaš želju da skineš bljuzgu sa sebe, ma važi...:-?
Probaj tuširanje, mlogo je dobro!:idea:;)
 
E, sad si odvalila svetski! Kao ne znojiš se tokom sexa, pa posle nemaš želju da skineš bljuzgu sa sebe, ma važi...
Probaj tuširanje, mlogo je dobro!

Probaj ti da se odmah ne istushirash :) Pazi, ne znojim se, osim ako nije preko 30 stepeni, ali se ni tada ne tushiram. Znoj nije prljav, nije smrdljiv, to je samo vodica koja se osushi ili obrise o posteljinu valjanjem. Kad se probudimo onda se tushiramo, menjam posteljinu i tako to. Meni bi bilo zao da ne nosim sex na sebi shto duze mogu. Podrazumeva se da ako moram da idem medju svet, neposredno posle sexa, bacicu vodu preko sebe, ali ako ne moram - nema ni tusiranja.

Posle svih mojih komentara vezanih za Vase postove gospodjo Vesela,moram da kazem da ste Vi ipak jedna spontana,iskrena i retka osoba.Tvrdio sam ranije da ste musko i pokusavao da Vas isprovociram medjutim,Vi ste na sve moje provokacije uvek odgovarali sa puno duha i vedrine.Vas poslednji,gore citirani post,doveo me je do toga da se postidim i da Vam se najiskrenije izvinim.Moje duboko postovanje i maximalan respekt za Vas od sada...S postovanjem i iskrenim divljenjem
MaGnEt

Dobro je Magnet, sve ok .. :)
 

Back
Top