ponasanje profesora!!!!!!!!

mackiceee

Zainteresovan član
Poruka
146
jel vam se chesto deshava da osetite da profesori imaju neku vrstu mrzhnje prema vama?????:| da rade sve kako bi dobili loshe ocene ili slichno???meni se to danas desilo po ko zna koji put kod iste profesorke i ne znam shta da radim!!!!!!!!!!!!!!pomagajte!!!!!!!!:confused:
 
Meni su moji profesori super.Imala sam jednog nastavnika takvog u osnovnoj,i njegov predmet sam najvise ucila od svih,i po ceo dan samo razmisljala o tome,na kraju,cak nije hteo da mi da 5,nego sam odgovarala pred direktorkom,i posto sam sve znala,morao je da mi zakljuci 5...
 
moj nastavnik srpskog je takav.ako ucenik sve zna,postavi mu pitanje i kaze ''ako ovo ne znas,dobices keca!'' nije retko ni da udara ucenike a redovno nas naziva stokom,majmunima i svinjama!!!par puta smo isli kod psihologa koji ne obraca paznju i misli da ga mi izazivamo nasim ponasanjem,ali nista ne opravdava samar ili uvrede!!!ja sam 8.razred i bas me briga,uskoro idem iz skole,ali on ne zna ni da predaje a cilj je svima da dobro urade prijemni!
 
Meni se cinilo u osnovnoj skoli,kada nisam htela da ucim i bila nezrela,ali sada mislim drugacije...Jer iako idem u skolu gde mi radi tetka,ne osecam da me neko zbog toga gotivi,voli,mrzi...dobijem i 5 i 1 zavisi od toga kako naucim
 
Ja znam po mojoj istoricarki iz osnovne-zena nas je terala da sve naucimo za 5 i kad sve to ispricamo da nam 3!!!Nije vredelo ni zaljenje razrednoj ni nista.....Bukvalno smo trebali celu knjigu da znamo...al lepo nisu ni nastavnici bica bez krvi i mesa...ako oni mogu mene cele godine da zajebavaju za ocenu,pa mogu i ja njima na kraju godine da kazem kakvi su,imam hrabrosti za to!!!
 
idem u XV.... fora je shto ja stvarno nauchim i nisam losh djak, al mi zabode neka pitanja,znachi xaos!!!!!!! sve pita ono shto je predavala a mene pita neke gluposti ne znam odakle izvlachi ono....ja trazhila odg u knjizi ali nema nigde
 
jel vam se chesto deshava da osetite da profesori imaju neku vrstu mrzhnje prema vama?????:| da rade sve kako bi dobili loshe ocene ili slichno???meni se to danas desilo po ko zna koji put kod iste profesorke i ne znam shta da radim!!!!!!!!!!!!!!pomagajte!!!!!!!!:confused:

Pomisli samo sta oni moraju da rade svaki dan u skoli, a pomisli da ispred tebe moze da bude blistava karijera. I uzivaj, malo uci, bas te briga za ocene. Nadji decka.
 
Ja znam po mojoj istoricarki iz osnovne-zena nas je terala da sve naucimo za 5 i kad sve to ispricamo da nam 3!!!Nije vredelo ni zaljenje razrednoj ni nista.....Bukvalno smo trebali celu knjigu da znamo...al lepo nisu ni nastavnici bica bez krvi i mesa...ako oni mogu mene cele godine da zajebavaju za ocenu,pa mogu i ja njima na kraju godine da kazem kakvi su,imam hrabrosti za to!!!

......:roll: Ali je ipak bilo i onh koji su imali 5 iz istorije jer su ucili onako kako treba... Ili mozda neiste imali Vukovce u odeljenju...? :roll:
 
Pa imali smo vukovce...nazalost....jedini su se oni izdvajali,mi bi smo svi otisli na fizicko,a oni ostajali da mole nastavnicu...e nastavnica je bila toliki gad-da je ni za kraj da mi je dala keca ne bi molila,jer nije to zasluzila,ne bi se ponizavala,ali oni vukovci...od njih to nije cudo,za prosek 5.00 bi ubili sve oko sebe,znaci samo 2 devojcice su imale 5....mi ostali svi trojke,decaci dvojke zato sto njih samo igranje kompa i fudbal zanima,nemaju vrembna za strebanje.....a cetvorke niko....to je strasno!!!
 
jel vam se chesto deshava da osetite da profesori imaju neku vrstu mrzhnje prema vama?????:| da rade sve kako bi dobili loshe ocene ili slichno???meni se to danas desilo po ko zna koji put kod iste profesorke i ne znam shta da radim!!!!!!!!!!!!!!pomagajte!!!!!!!!:confused:

Pa, posto ti se to ponavlja, pokusaj da joj udjes u kod... Nemoj sve da ucis, fokusiraj se na to sto ona obicno pita... Slusaj prvo nekoliko casova njena pitanja... Ili idi kod nje i najnormalnije joj kazi da ti je to gradivo tesko i zamoli je da ti pomogne (da ti opet objasni)... To je mnogo delotvornije od tuznih prica:wink:
 

Back
Top