Najveci blam?

Nije bas najveci blam ali desio se skoro,bila ja u bioskopu i zvoni nekom mobilni. Ja sa drustvom i ja pocnem da se derem koja budala to nije iskljucila mob, posle svi se okrecu ka meni i ja ukapiram da je to zvonio moj!:p8)
 
Bila ja na velikom odmoru u skoli,a za uzinu,za ove mladje od 7.razreda je bio vocni jogurt.Posto je nasa kuhinja jako socijalna,ovo je bio pun pogodak!!Tako da je cela smena imala taj jogurt,pa i ovi stariji.Ja ga nisam uzimala,i kada sam isla prema kabinetu,videla sam da fizicar zatvara vrata,i u*enjala sam se,jer on cim neko makar i sekund zakasni,daje neopravdani.I tako sam uzela torbu i trcala,i nisam videla da je neko prosuo jogurt!!I naravno tresnula!!Joj,druga dva razreda su se cepala.....bar mi fizicar nije dao neopravdani:lol::oops:
 
Nije najveci, ali je blam...

Ja pre neko jutro idem busom u skolu i stoji iza mene neki lik koji jako lici na jednog mog druga. Ja se okrenem i onako odusevljeno kazem "Cao!" On me gleda k'o s Marsa da sam pala i ja pomislim da je sigurno pospan i nije me prepoznao... Ja opet ponovim: "Cao!" i on nesto prokomentarise po sistemu "koja dileja!"......... Samo sam izletela iz onog autobusa i otrcala do skole koliko sam se glupo osecala :oops:
 
i nije neki blam,ali...-kad smo bili u prčanj-sa izviđačima-i sad djevojčice su bile u nekoj kući na sprat a dječaci u šatorima,i krenula ja kod drugova u šator da igramo karata,i spuštam se niz stepenice a one mokre,i ja kako sam bila u papučama-ja sam se okliznula i na dupe sve do dolje,i trči nastavnica ka meni:milena srećo,jesi li se udarila,boli li te nešto,a ja:boli me nastavnice...a ona:šta dušo?a ja iz svega mozga:dupe nastavnice mi opade,a svi koji su bili oko mene-su crkavali od smijeha...:lol:
 
ima ih dosta eo ovaj mi je prvi pao na pamet...
pre nekoliko godina fixni nam nije radio lepo...i sad onaj ko nas zove mogao je da nas chyje dok mi njega nismo...i jednog dana zvoni telefon i ja se javljam(a nisam znala da je fon riknyo) i neko tjyti...nishta ja spystim slyshalitzy...i tako je fon zvonio 3-4 pyta...i 5 pyt ja podignem slyshalitzy i razderem se: -alo bre pedery prestani da zovesh...idi y p.m. majmyne jedan...sad si neka fatza shto zezash debilchino...mrshh!- i tras slyshalitzy...i dolazi tjale sa posla i kaze : - al' me tjera danas lepo natovari...opsova me za tzeo zivot...kako te nije sramota bla bla...a ja :oops:
 
Мени је вероватно највећи блам био када сам отишао по друга и пошто је било лето врата су била отворена и само је она завеса нека била на вратима па се није видело унутра ништа и ја зовем друга као ајде сиђи доле и он каже ево и нема га, па нема... И ја као ајде више и он опет ево и нема га нема га... И ја онако продерем се АЈДЕ СИЛАЗИ ***** ТИ МАМУ, и он сиђе и како је склонио ону завесу, ја видим његова кева седи за столом у кухињи и забезекнуто ме гледа :? Значи скењао сам се у живот тада...
 
Jednom sam sela u tudja kola umesto moja,
ali su bila ista, ukapirala sam tek kad me je drustvo zvalo da pita gde sam
jer su oni u mojim kolima.....Htedoh da se ubijem tad:-D
 
za doček ove nove godine, ja i moja plesna grupa nastupali u podgorici, i ja treba na jedan dio koreografije da napravim špagu, i nemam pojma što sam se ja prije toga smijala i kad sam trebala da napravim špagu, malo mi je falilo da ja napravim, a onda sam se tako razvalila na dupe, a čitava sala se tako smijala...:lol::lol::lol:mene i nije tada nešto bilo blam:lol:
 

Back
Top