Najveci blam?

ne mora da znaci da se hwalila da je imala momke,ako je pomenula da se lozi na nekoga...ne razumem u cemu je problem cak i da se hwalila..z:)

jao jao,ovo je tema iz 2007..... :).....ma nema vze...mozemo da je ozivimo....zanimljiva je....:) ....ja imam bas puno blamova....evo jedan....bila subota i ja nesto bila u centru,vracala se sa probe....i idem jednom stranom ulice i okrenem se na desno i vidim neka 2 momka preko puta....i jedan je imao majcu na kratke rukave (bilo leto) i tetovaze na obe ruke,cele...a ja se lozim na to xD.....i ja se onako zagledala i odjednom TRAS....lupila u semafor....i ja se onako okrenem oko sebe da vidim je li neko video,kad na autobuskoj ljudi se cepaju od smeha....uzass......
...a jos jedan....na istom mestu....hihihi....tek kad su postavili one ''stvari'' sto kuckaju za slepe da znaju,kad treba da predju ulicu....i ja to prvi put videla...a par dana pre toga sam gledala gospodina i gospodju smit i ima onaj deo kada andjelina bredu postavi bombu u kaput i kad je izlazio,neki covek mu kaze ''gospodine,vi kucate''....i ja odmah utripovala,bomba.....(svasta mi je tada proslo kroz glavu)...i sta cu sad.....i doslo zeleno svetlo i ono pocelo brze da kucka...i rekoh,sad ce da eksplodira....i ja potrcim u drugu stranu i zaletim se u nekog dedu (sa kesama sa pijace i paradajzom) ..... :zstidljivko:
 
Kad sam prdnuo u ucionicu...Jes da sam svalio krivicu na drugog drugara iz odeljenje, ali...Jedan drugar koji ima glas(razbija zvucni zid), razdrao se:LUKO, TO LI SI PRDNUO?
Ni Dunav, ni Sava da me operu...
A bio je to kvalitetan prdez...Celo odeljenje je smrdelo pet minuta nakon toga. :lol:
 
a jooj...isla sam sa drustvom u grad...jos uvek smo bili u nasem naselju...i retko ko da je prolazio jer je bilo baaas hladno a i mrak...i sad ja se malo gubila i pocela da pevam i kao sviram gitaru...ooops..i bas kad sam to radila prosao je moj komsija sa drustvo..shit..sad ne smem u oci da ga pogledam...
to je neki od mojih 10000000 blamova :(
 
wracala sam se s drugaricama iz skole i po obicaju smo sedela na jednoj klupi...moje drugarice su sedele na naslonu klupe...odjednom je neka baba,sa terase zgrade koja je odmah tu pored,pocela da se dere na nas kako smo newaspitane i kako ce zwati policiju ako tako budemo sedela na klupi...moje drugarice su je izpsowale na wrlo ruzan nacin...5 minuta kasnije prisao nam je neki tip koga moja drugarica muwa i pitao nas sto smo psowale njegowu babu...moju drugaricu nije bilo sramota,ali sam zato ja umirala od blama iako nisam nista rekla njegowoj babi...:zstidljivko:
 
jao jao,ovo je tema iz 2007..... :).....ma nema vze...mozemo da je ozivimo....zanimljiva je....:) ....ja imam bas puno blamova....evo jedan....bila subota i ja nesto bila u centru,vracala se sa probe....i idem jednom stranom ulice i okrenem se na desno i vidim neka 2 momka preko puta....i jedan je imao majcu na kratke rukave (bilo leto) i tetovaze na obe ruke,cele...a ja se lozim na to xD.....i ja se onako zagledala i odjednom TRAS....lupila u semafor....i ja se onako okrenem oko sebe da vidim je li neko video,kad na autobuskoj ljudi se cepaju od smeha....uzass......
...a jos jedan....na istom mestu....hihihi....tek kad su postavili one ''stvari'' sto kuckaju za slepe da znaju,kad treba da predju ulicu....i ja to prvi put videla...a par dana pre toga sam gledala gospodina i gospodju smit i ima onaj deo kada andjelina bredu postavi bombu u kaput i kad je izlazio,neki covek mu kaze ''gospodine,vi kucate''....i ja odmah utripovala,bomba.....(svasta mi je tada proslo kroz glavu)...i sta cu sad.....i doslo zeleno svetlo i ono pocelo brze da kucka...i rekoh,sad ce da eksplodira....i ja potrcim u drugu stranu i zaletim se u nekog dedu (sa kesama sa pijace i paradajzom) ..... :zstidljivko:

:hahaha:

No od svakog zla postoji vece zlo.Kad si buljila sa likom sa tetovazama, mogla si promasit semafor, pa da te na pjesackom nesto zgazi :lol:
 
No da i ja da srozam svoj ugled sa svojim blamovima.

Bio je to prije 8-9 godina kad sam izlazio iz zgrade opstine, bio sam sa 10 mojih vrsnjaka, jer se tamo nalazio prostor gdje smo drzali treninge. Pa tad su bila staklena vrata, ja prvi krenuo da izlazim, a zamislio se, kad samo se culo BUUUM.Svi iza mene u smijeh :lol:

Blam #2. Bio sam u 3. osnovne, mislim najlakse mi je da ne okolisem detalje nego da odmah direktno kazem. Upiskio sam se u gace na sred casa.

I jos jedan. Bio 2. srednje,kad smo igrali neku igru, pa ko izgubi, zadaju mu neki zadatak. E mene je zapalo da izadjem iz lokala gdje smo to igrali, da stanem na sred kolovoza i da igram.

Eto otvorio sam dusu, sad mogu u miru da umrem.
 
No da i ja da srozam svoj ugled sa svojim blamovima.

Bio je to prije 8-9 godina kad sam izlazio iz zgrade opstine, bio sam sa 10 mojih vrsnjaka, jer se tamo nalazio prostor gdje smo drzali treninge. Pa tad su bila staklena vrata, ja prvi krenuo da izlazim, a zamislio se, kad samo se culo BUUUM.Svi iza mene u smijeh :lol:

Blam #2. Bio sam u 3. osnovne, mislim najlakse mi je da ne okolisem detalje nego da odmah direktno kazem. Upiskio sam se u gace na sred casa.

I jos jedan. Bio 2. srednje,kad smo igrali neku igru, pa ko izgubi, zadaju mu neki zadatak. E mene je zapalo da izadjem iz lokala gdje smo to igrali, da stanem na sred kolovoza i da igram.

Eto otvorio sam dusu, sad mogu u miru da umrem.

Ahahahhahaaaa!!! Joj, baš me nasmeja...
 
Sad mi je lakse :lol:

Ne znam za tebe, ali ja sam zbog toga bio 10 dana predmet sprdnje :confused:

10 dana?:(
ja sm bila sama sa drugaricom
pa da ispricam kako bilo-
letnji raspust,ali zahladnelo nesto,pa smo bile onako,u jaknama i to
i isle nas tri na pice,pa kada je palo vece i do parka
i 3 drugarica se nasla sa deckom,i otisla od nas,na drugi kraj parka
i nama bilo dosadno,i kao mentoli smo ih pratile i zavukle se u zbunje iza njih,i krenule da suskamo,a posle i da zavijamo kao duhovi-BUHUHUUUUUUUUUUUU
i ja pocela da se smejem,i upisam se tu zbunuju,iza drugarice i njenog deckaz:hm:
da,i bilo je jedno milion avantura dok smo stigle kuci
jedva:/
 
Ja sam namjerno ulazio u zenski wc, kad je bio pun, i pravio se lud, uzeo kao da perem ruke, a one likuse me gledaju izgubljeno :lol:

Ma ulazio sam i ja namerno.....ali taj put sam uso onako mahinalno,bio sam nesto nervozan.... one se tamo drale nesto,pricale i ja uletim kad svi odjednom upere pogledom u mene...osmehnuo sam im se,pocrveneo ko bulka i kulturno izaso. :zstidljivko: xD
 
Vozimo se ja i drug bajsovima letos , i vidimo jednog pajtosa i njegovu sestru ( :per: ) i mi , jelte , reshimo da se pozdravimo , problem je shto mom drugu bajs nema kochnice , pa mi kazhe ti uspori ja da skrenem , a ja ga loshe chujem pa ubrzam , i on naglo skrene pravo u mene , one pochne da se tetura i padne , nishta strashno , a ja stegnem prednju kochnicu, odbacilo me vishe od metar , skoro sam salto napravimo , dochekam se na levu stranu , zgulio bio podlakticu , majcu pocepao na jednom mestu ,sav u prashini , a pajtos gleda prenerazhno , a njegova sestra umire od smeha .

U prvom razredu osnovne igram ja fudbal sa decom 5-6 razred , i jedan na volej , a mene lopta pravo u chelo i ja po celoj duzhini legnem ( dobro je shto je bila trava iza mene ) , i onako ustajem ko da mi nije nishta i pitam : "jel gol"
 

Back
Top