moda i ljubav...

sta mislite vi, ako znate da neka devojka voli kad decko nosi jadranke i bele pantalone (3/4) na beer fest, da li je nefer ako isti i obuce sve to da bi je naveo da ga pogleda i zaljubi se u njega?
Nije nefer ako on hotje da se ona u njega zaljubi.
Ako zeli tako da se obuche samo da bi je naveo da se zaljubi u jadranke i bele pantalone,a hoce samo sex,onda je nefer.
 
nema sanse... samuraji su bili poznati ljubavnici.... oni su, sa samo jednom rukom, mogli da navedu devojku da se zaljubi u njih... to je ta vestina... ne pomaze ni zemlja u oci da se baci.... hard... i nije bas smesno... gde mi je zgodan i nezgodan? on je moj drug najbolji na forumu.... a za beer fest ima drugarice... al' neka... nisam ljubomoran... drugarstvo nije ptica, pa da odleti... eto, opet ptica...
 
ja ne znam shta su jadranke. :|

Ja i dalje mislim da su havajke bermude sa nacrtanim palmama :D iako sam u jednom trenutku od mog decka dobila tacno obavestenje sta su to tacno havajke, tako da cu definisati jadranke kao pantalone koje nose u Italiji, Sloveniji, Albaniji, Hrvatskoj i Crnoj Gori pored mora, mozda, od nekog materijala koji lici na gazu, skroz lagan i supljikav.
 
Ja i dalje mislim da su havajke bermude sa nacrtanim palmama :D iako sam u jednom trenutku od mog decka dobila tacno obavestenje sta su to tacno havajke, tako da cu definisati jadranke kao pantalone koje nose u Italiji, Sloveniji, Albaniji, Hrvatskoj i Crnoj Gori pored mora, mozda, od nekog materijala koji lici na gazu, skroz lagan i supljikav.
a meni rekli da su jadranke japanke... bem ti forum. :)
 
ja isla u rimljankama na exit,nije sto su me izgazili nego sto je pala kisa,bila sam kaljava do kolena a i posle sam cetkom morala da ribam stopala i nokte na prsticima izgledala sam ko da sam izasla iz svinjca :) a i potrajalo je pranje te iskonske prljavstine :)

ja sva sreca ponio neke dizel cipele sa kramponima....uspjesno sam se verao po dens areni...najsmjesnije je gledati kako ljudi odjednom nestanu...samo skliznu..u nepovrat:) eh da sam ti ja bio pri ruci...nosio bih te tako slatku:D
 
i kaljavu ko svinju :)

samo sto sad sam starija i pametnija,ako kazu kisa idem samo u kompletnoj vojnoj opremi :?

ozbiljno od te kise mi se sjebalo celo telo bila sam mokra cele noci i naredne dve nedelje sam lecila glavu bubrege i sve ostalo :neutral:

inace uspela sam da ni jednom ne zavrsim celom svojom povrsinom u blatu :lol:
 

Back
Top