smrt pevacha

forgotten vampire

Primećen član
Poruka
558
nije mi jasno zasto se ljudi toliko tripuju. mislim, pola cura iz moje skole je na putu da se zesce razboli zbog toga sto je Tose poginuo. Mislim, daj molim te!
-ja sam njega volela, nisam ga upoznala, ali mi je bio omiljen pevac...-
jbt, svako umre pre ili kasnije...
ne zelim da kazem da mi je svejedno, za ciju god smrt da cujem, razalostim se, ali ovo je ipak preterano...
njegovim fanovima zelim samo da kazem da ce on za njih vecno ziveti jer je ostavio puno pesama iza sebe.
a to sto ga nece vise videti, sta da se radi, i Kurt Cobain je odavno mrtav, pa zivimo!
 
nije mi jasno zasto se ljudi toliko tripuju. mislim, pola cura iz moje skole je na putu da se zesce razboli zbog toga sto je Tose poginuo. Mislim, daj molim te!
-ja sam njega volela, nisam ga upoznala, ali mi je bio omiljen pevac...-
jbt, svako umre pre ili kasnije...
ne zelim da kazem da mi je svejedno, za ciju god smrt da cujem, razalostim se, ali ovo je ipak preterano...
njegovim fanovima zelim samo da kazem da ce on za njih vecno ziveti jer je ostavio puno pesama iza sebe.
a to sto ga nece vise videti, sta da se radi, i Kurt Cobain je odavno mrtav, pa zivimo!

Ovo je najgluplji post ikada!!!
 
Pored gore pomenutih; Criss Oliva, Tommy Bolin, Jimi Hendrix, Freddie Mercury, Milan Mladenović, Stevie Ray Vaughan, Cliff Burton, Cozy Powell, Chuck Schuldiner, Randy Rhoads, Brian Jones, Dimebag, LAZA RISTOVSKI (umro 6. oktobra 07, RTS onako uzgred samo javio, i to posle nedelju dana!)... i mnogi drugi...


Vala baš, i meni žao čoveka, ali bre k'o da je negde pala atomska bomba i poginulo milion ljudi...
 
Da,ali smatram da smrt Laze Ristovskog,Fredija i jos mnogih ne moze da se meri sa Tosetovom iz prostog razloga sto su oni umrli prirodnom smrcu zbog bolesti,a Tosetova smrt je bila sok za sve,jer je iznenadna...
 
I kad su pomenuti ljudi preminuli, nekoliko dana potom su ih zalili.
To je normalno.
Tose je imao puno fanova i puno dobrih pesama i puno dobrih dela i mnogo dobru dushu, naravno da ga puno njih zali.
To je sasvim normalno.
Ne vidim razlog da nesto ovde bude nejasno.
I sta ako ga nisu poznavali uzivo?
vec 8 godina ga gledamo na tv-u kao jednu od najpopularnijih lichnosti i jednu od najvecih zvezda.
 
nije mi jasno zasto se ljudi toliko tripuju. mislim, pola cura iz moje skole je na putu da se zesce razboli zbog toga sto je Tose poginuo. Mislim, daj molim te!
-ja sam njega volela, nisam ga upoznala, ali mi je bio omiljen pevac...-
jbt, svako umre pre ili kasnije...
ne zelim da kazem da mi je svejedno, za ciju god smrt da cujem, razalostim se, ali ovo je ipak preterano...
njegovim fanovima zelim samo da kazem da ce on za njih vecno ziveti jer je ostavio puno pesama iza sebe.
a to sto ga nece vise videti, sta da se radi, i Kurt Cobain je odavno mrtav, pa zivimo!

Videces vec, u ponedeljak ga niko vise nece spominjati! I na TV-u je prva dva dana samo on i prikazivan (sto je sasvim normalno), a danas ga nema nigde! Tako to ide...
 
nije mi jasno zasto se ljudi toliko tripuju. mislim, pola cura iz moje skole je na putu da se zesce razboli zbog toga sto je Tose poginuo. Mislim, daj molim te!
-ja sam njega volela, nisam ga upoznala, ali mi je bio omiljen pevac...-
jbt, svako umre pre ili kasnije...
ne zelim da kazem da mi je svejedno, za ciju god smrt da cujem, razalostim se, ali ovo je ipak preterano...
njegovim fanovima zelim samo da kazem da ce on za njih vecno ziveti jer je ostavio puno pesama iza sebe.
a to sto ga nece vise videti, sta da se radi, i Kurt Cobain je odavno mrtav, pa zivimo!

naravno da imas pravo na svoje misljenje ali nisi u pravu jer je kurt cobain bio narkoman i izvrsio je samoubistvo sacmarom, a ljudi zale za Tosetom Proeskim jer je decko bio pre svega veliki humanista i radio je nesto dobro tako da ne mozes da pravis takvu komparaciju.Ja nisam neki fan ali mi se svidjalo kako je Tose pevao, imao je lepe pesme i mislim da je imao najbolji glas od svih pevaca na estradi.
 
nije mi jasno zasto se ljudi toliko tripuju. mislim, pola cura iz moje skole je na putu da se zesce razboli zbog toga sto je Tose poginuo. Mislim, daj molim te!
-ja sam njega volela, nisam ga upoznala, ali mi je bio omiljen pevac...-
jbt, svako umre pre ili kasnije...
ne zelim da kazem da mi je svejedno, za ciju god smrt da cujem, razalostim se, ali ovo je ipak preterano...
njegovim fanovima zelim samo da kazem da ce on za njih vecno ziveti jer je ostavio puno pesama iza sebe.
a to sto ga nece vise videti, sta da se radi, i Kurt Cobain je odavno mrtav, pa zivimo!
Devojko,
nije mi jasno zašto ne dopuštaš onima koji tuguju da odtuguju svoje? Je l' tebe to ugrožava?
Zamisli da iznenada pogine tvoj omiljeni pevač, i ti bi bila par dana u out-u, sigurna sam....
Prošlo je tek par dana otkad je poginuo, ne možeš očekivati od onih koji su ga zaista cenili i voleli da budu ravnodušni na njegovu smrt i da je prihvate kao činjenicu, kao što je lako (tj. lakše) sada, posle sto godina pomiriti se sa smrću i Fredija, Kurta, Milana, Dženis...Ovo je šok za njegove fanove i naravno da tuguju kao da je umro neko njihov...Ipak je Toše imao još puno vremena pred sobom, da stvori još brdo novih pesama, a to je sada sve nestalo....
Ovo tvoje reagovanje deluje toliko nezrelo da me je prosto bilo sramota da čitam. A ovo sve ti pričam s pozicije nekog ko zna možda jednu ili dve Tošetove pesme, dakle, uopšte nisam subjektivna....samo ne mogu da shvatim netoleranciju prema tuđoj tuzi. Tebe niko ne tera da plačeš, ni da se osećaš uopšte tužno, ali neki su njegove pesme i samim tim i njega emotivno doživljavali, verovatno su kroz njegove pesme osećali neku bliskost sa njim.
TEP3A:
Videces vec, u ponedeljak ga niko vise nece spominjati! I na TV-u je prva dva dana samo on i prikazivan (sto je sasvim normalno), a danas ga nema nigde! Tako to ide...
Naravno, i to je i normalno....Ali to ne znači da će biti zaboravljen. I meni kad je umro deda prvih nedelju dana ni o čemu drugom nisam razmišljala, ni o čemu drugom pričala, ali život ide dalje i to se mora prihvatiti. Normalno je da se sad sve manje priča o Tošetu, ali to ne znači da je zaboravljen/ ili da će biti zaboravljen. Oni koji su ga stvarno voleli i cenili će ga pamtiti zauvek.
 
Cuo sam da je u jednoj emisiji Tose pricao kako su mu na koncertima bacali brdo plisanih igracaka i svega, da bi on to kasnije sve odneo deci u sirotistima koja je i sam pomagao dobrotvornim radom...e kada takav covek pogine mislim da svi treba da zale jer je danas malo takvih ljudi.
 
nije mi jasno zasto se ljudi toliko tripuju. mislim, pola cura iz moje skole je na putu da se zesce razboli zbog toga sto je Tose poginuo. Mislim, daj molim te!
-ja sam njega volela, nisam ga upoznala, ali mi je bio omiljen pevac...-
jbt, svako umre pre ili kasnije...
ne zelim da kazem da mi je svejedno, za ciju god smrt da cujem, razalostim se, ali ovo je ipak preterano...
njegovim fanovima zelim samo da kazem da ce on za njih vecno ziveti jer je ostavio puno pesama iza sebe.
a to sto ga nece vise videti, sta da se radi, i Kurt Cobain je odavno mrtav, pa zivimo!

ajd...to shto ga ti nisi volela...drugi jbt jesu,normalno da cje plakati za njim :roll:
svi vashi argumenti se svode na "toliko mladih gine svaki dan,pa ne plachemo" :shock:
ne mlatite.
ima dosta ljudi koji su ga slushali,gledali chesto na tv-u,neki su ga mozhda i upoznali pa su ga dozhivljavali kao nekoh svog.Naravno da cje da im bude zhao.

A to shto sad ima gomila hejtera koji misle da su zanimljivi ako ih bole dupe za nechiju smrt...:roll:

Naravno da cjemo da zhalimo,pa pogledaj ako ti se vecj ne svidjaju pesme,koliko je taj dechko uradio za druge,organizovao humanitarne koncerte,pomagao...prosto,to shto vi ovde bunarite nema nikakvog smisla...treba da vas bude sramota.
 
ajd...to shto ga ti nisi volela...drugi jbt jesu,normalno da cje plakati za njim :roll:
svi vashi argumenti se svode na "toliko mladih gine svaki dan,pa ne plachemo" :shock:
ne mlatite.
ima dosta ljudi koji su ga slushali,gledali chesto na tv-u,neki su ga mozhda i upoznali pa su ga dozhivljavali kao nekoh svog.Naravno da cje da im bude zhao.

A to shto sad ima gomila hejtera koji misle da su zanimljivi ako ih bole dupe za nechiju smrt...:roll:

Naravno da cjemo da zhalimo,pa pogledaj ako ti se vecj ne svidjaju pesme,koliko je taj dechko uradio za druge,organizovao humanitarne koncerte,pomagao...prosto,to shto vi ovde bunarite nema nikakvog smisla...treba da vas bude sramota.

muthafuckin werd
 
jbt, vidjala sam ja Toseta na tv-u stalno i znam njegove pesme, neke mi se i svidjaju, iako nisam fan, ali meni nije jasno kako ljudi toliku bliskost ostvare sa nekim koga nisu licno ni poznavali, a kada im umre neko blizi, lakse podnesu.
i meni niko ne moze da prica kako sam ja neki hejter jer je moju porodicu par osoba napustilo isto tako iznenada, a imali su jos toliko toga pred sobom... moj bliski rodjak sa 37 god. je poginuo u saobracajnoj nesreci... nije gradio karijeru u muzici, vec u medicini, bio je mlad hirurg i ostavio zenu i par mlade dece... pa ako se tu vec nije toliko dramilo, ne znam gde treba... mislim, normalno da njegova porodica nikad nije prebolela, ali meni Tose nije bio nista.
 
jbt, vidjala sam ja Toseta na tv-u stalno i znam njegove pesme, neke mi se i svidjaju, iako nisam fan, ali meni nije jasno kako ljudi toliku bliskost ostvare sa nekim koga nisu licno ni poznavali, a kada im umre neko blizi, lakse podnesu.
i meni niko ne moze da prica kako sam ja neki hejter jer je moju porodicu par osoba napustilo isto tako iznenada, a imali su jos toliko toga pred sobom... moj bliski rodjak sa 37 god. je poginuo u saobracajnoj nesreci... nije gradio karijeru u muzici, vec u medicini, bio je mlad hirurg i ostavio zenu i par mlade dece... pa ako se tu vec nije toliko dramilo, ne znam gde treba... mislim, normalno da njegova porodica nikad nije prebolela, ali meni Tose nije bio nista.

ne mozhesh ti da uporedjujesh to.
Shta bi,da odredjujesh nachin na koji cjemo da oplakujemo?
Neko zbog smrti kuka na sav glas,neko sve drzhi u sebi...pobogu.
 
I,da,kako vam nije glupo da uporedjujete njegovu smrt sa smrcju drugih :| :shock:
neko spomenu Pavarotija...aman Bog,bio mator chovek.A i za njim necju da plachem...jel on plakao kad je podrzhao bombardovanje Srbije '99?Ne bih rekla.
Kurt?Zar se on nije ubio :?
Vecjina navedenih je sama prouzrokovala svoju smrt...drogom,ovim,onim..Toshe je umro iznenada...
 

Back
Top