zLa SaM, pA sTa?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

forgotten vampire

Primećen član
Poruka
558
Zanima me da li neko moze na osnovu iskustva ili svoje pokvarene duse da mi kaze kako da NEKOM zagorcam zivot?
Taj neko je moj bivsi. Kome god sam zatrazila ovaj savet, postavio mi je pitanje: Pa sta ti je on uradio? Raskinuo decko, mozda te jos voli, ali sama si kriva-em trazis ono cega se on najvise plasi, a to je neko vezivanje i gluposti, em si se iz inata njemu promenila i prestala da budes njegov andjelcic.. E, da, nemam ja razlog iz kojeg bih njemu naudila, ali bice mi nekako lakse ako on pati bar malo vise od mene!
 
E na to sam pomislila,ili da pred njim tom decku kazes da nikog nisi volela kao njega(novog decka)....
Ali opet sto moras da mu nauddis,pusti strvinu da zivi i gotovo,jednostavno ga zaboravi....
 
ma nema sanse, progonicu ga do kraja zivota ako ne stavim pecat!
malo po malo ga odavno pecem, ali hocu sad da ga sredim zavrsnim potezom.Sah-mat!
Samo mi nista ne pada na pamet...
Marya, razmotricu tvoj savet i ubaciti nesto zestoko..
 
sama si rekla da nemas razloga da mu naudis
pa zasto onda to zelis?
tebi je samo povređena sujeta zato sto je on raskinuo i ništa više... a to mogu da razem!
ZLA U MISLIMA.... neka ostane na tome....
 
naravno da sebe poznajes najboje
i sigurna sam da znas sta znaci biti ZAO tj. da je to pogresno.

i ja sam osvetoljubiva, ali ako je taj neko po mom misljenju to zasluzio...
po onome što si navela, on to nije zaslužio...
 
Jeco, nisam navela sve... nije ni on cvet u svemu tome... sve zavisi kako se posmatra... na neki nacin je zasluzio i mnogo gore od obicne osvete...a to-lose je biti zao.. heh, odavno sam to izbacila iz recnika, a iz zivota.......
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top