VOLIM MLADJE MUSKARCE

  • Začetnik teme Neodoljiva@
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
N

Neodoljiva@

Gost
Ne znam zasto i kako to sebi da objasnim,ali strasno volim vezu sa mladjim muskarcima.Da se na pocetku ogradim.Mislim na muskarce mladje od mene nekih 5-6 godina.Meni je 35,i imam vezu sa momkom koji ima 29.Da ima neko slicno iskustvo?Sta misle zene o tome?A sta muskarci po tom pitanju?Da li je strasona granica presudna za vezu?Caos :wink:
 
Neodoljiva@:
Ne znam zasto i kako to sebi da objasnim,ali strasno volim vezu sa mladjim muskarcima.Da se na pocetku ogradim.Mislim na muskarce mladje od mene nekih 5-6 godina.Meni je 35,i imam vezu sa momkom koji ima 29.Da ima neko slicno iskustvo?Sta misle zene o tome?A sta muskarci po tom pitanju?Da li je strasona granica presudna za vezu?Caos :wink:
Neko voli... neko ne ... moj jedini savet je uživaj :)
 
Vidi, dusho, piletina se fino lepi za prste :wink:
Shalim se, naravno!
Starosna granica nije bitna, a jos manje presudna za vezu izmedju dvoje ljudi. Problem je u ovoj nashoj sredini, gde je sasvim normalno da muskarac bude u vezi sa mladjom zenom, a obrnuto je skoro nezamislivo i skandalozno.
Uzivaj i ne brini za to sta drugi misle! :)
 
Tako sam i mislila,sto se vasih saveta tice.... :wink: U svakom slucaju uzivam i trudicu se da tako ostane... :lol: E sada ima i ljudi koji drugacije misle ali se nadam da je takvih ipak malo u odnosu na one koji ovakve veze pravdavaju... :roll: Moj momak je imao devojaka pre mene uglavnom mladje od njega i sve su uglavnom sa njim zato sto je interes u pitanju...Na zalost....Ovo izmedju nas je stvarno ljubav u pravom smilsu te reci. :P ...Ne mogu sada da se setim ime tipa koji je izjavio u ovoj diskusiji da su muskarci pametni i uglavnom padaju naribe mladje od sebe....Mozda je to tako u njegovom slucaju,zato sto ili nije imao priliku da naidje na dobru ribu stariju od njega,ili cak sta vise nije jos zreo da trazi tako nesto,pa mu jedino preostaje ono drugo.A o temi koj pametniji(taj ce se nadam se prepoznati sto je odgovorio na moj tekst)ne pricamo u ovoj temi....Pogresio si sobu decko......Toliko od mene i hvala svima koji podrzavaju mene i zene koje imaju slicne price. 8)
 
Neodoljiva@:
Tako sam i mislila,sto se vasih saveta tice.... :wink: U svakom slucaju uzivam i trudicu se da tako ostane... :lol: E sada ima i ljudi koji drugacije misle ali se nadam da je takvih ipak malo u odnosu na one koji ovakve veze pravdavaju... :roll: Moj momak je imao devojaka pre mene uglavnom mladje od njega i sve su uglavnom sa njim zato sto je interes u pitanju...Na zalost....Ovo izmedju nas je stvarno ljubav u pravom smilsu te reci. :P ...Ne mogu sada da se setim ime tipa koji je izjavio u ovoj diskusiji da su muskarci pametni i uglavnom padaju naribe mladje od sebe....Mozda je to tako u njegovom slucaju,zato sto ili nije imao priliku da naidje na dobru ribu stariju od njega,ili cak sta vise nije jos zreo da trazi tako nesto,pa mu jedino preostaje ono drugo.A o temi koj pametniji(taj ce se nadam se prepoznati sto je odgovorio na moj tekst)ne pricamo u ovoj temi....Pogresio si sobu decko......Toliko od mene i hvala svima koji podrzavaju mene i zene koje imaju slicne price. 8)
Hvala ti za ono dečko ali ja zaista nemam ambicija da budem sa starijim od sebe.A u svakom slučaju mislim da si u pravu jer svako treba da radi i uživa u životu.I malo mi smeta što svoje postupke pravdaš a druge osuđuješ.Iz mog ugla dobra žene je dobra ali ja preferiram mlađe.
 
blondi:
Gazdarica:
Nda, mlad, potentan, izdrzljiv... :)
da i ja potpišem ovo :mrgreen:

Pazi kad moram i ja...
grins.gif
 
I treba sestro da ih voliš i da te vole. Šta si pala u dilemu oko toga. I tako ih koristiš kada ti zatrebaju. Nećeš valjda, ako već ima da se bira, konzumirati nekog matorca poput mene. Još i savet. Pomeri malo granicu, prenisko si je postavila. Idi, na primer kao ja, ništa starije od 24. I vodi računa kad je kojem rođendan.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top