operacija krajnika

T

tetka

Gost
:cry: Djecak treba da operise krajnike, dobro mora, ali to treba da uradi u martu, oko 16.03. ove godine, medjutim sada treba da primi vakcinu protiv meningitisa i hepatitisa tako mi rekose, a ima 3 i po godine, treba valjda da operise sve krajnike, jer tesko guta, a vec je jednom operisao treci krajnik, da li da primi sad vakcine, napominjem da nisam sigurna da li su te vakcine, i ne znam zasto bas sad mora
 
tetka:
:cry: Djecak treba da operise krajnike, dobro mora, ali to treba da uradi u martu, oko 16.03. ove godine, medjutim sada treba da primi vakcinu protiv meningitisa i hepatitisa tako mi rekose, a ima 3 i po godine, treba valjda da operise sve krajnike, jer tesko guta, a vec je jednom operisao treci krajnik, da li da primi sad vakcine, napominjem da nisam sigurna da li su te vakcine, i ne znam zasto bas sad mora

Bez brige gospođo,vjerujte pedijatru!!!!Nema nikakvih kontraindikacija! :D
 
tetka:
:oops:bilo mi je hitno, to bi trebao sjutra da primi vakcinu :?

Svaka eventualna reakcija na vakcinu bit će sanirana do 16.03.a zaštita od difterije,a naročito tetanusa je jako bitna,a revakcinacija se mora vršiti po tačno utvrđenoj šemi.Ukoliko bi se ona odložila,nakon operacije bi morali čekati sa vakcinacijom barem mjesec dana radi oporavka.Time titar antitjela u organizmu opada,a opasnost od meningitisa raste!
Pozdrav
 

Back
Top