Toshetova natalna

I do dan-danas mi nije jasno, osim dobrih aspekata, nista lose nije imao. A taj neptun u 8 samo pokazuje nerazjasnjene okolnosti, npr. svo troje su spavali, pa niko nista ne zna da kaze, otkazivanje sigurnosnih sistema i sl. Jedino sat.-jup. u 6, ali i to nije dovoljno. Ako je 10.50... Pa cak i da je 10.34, ko sto negde procitah, opet je isto.
 
Ma to je samo dokaz da astrologija nema blage veze sa zivotom, nego da se manemo Toseta, da pociva u miru. A pomalo je i neukusno i bizarno, nadasve tesko. Povlacim prethodni komentar.
Mislim da nisi u pravu.
Ako si čitala analize malo ''jačih'' astrologa, sve je jasno i jako lepo objašnjeno...ali za takvu analizu čovek se mora dugo i jedino baviti astrologijom...na jednom forumu sam pročitala , astrolog je ao bar osam tranzita koji su govorili u prilog pogibije...a dovoljna su četiri.;)

Slažem se sa onim ''ostaviti čoveka na miru'', ali imaj u vidu da se na takvim primerima astrologija najbolje uči. Pogotovo na životima javnih ličnosti.
 
I do dan-danas mi nije jasno, osim dobrih aspekata, nista lose nije imao. A taj neptun u 8 samo pokazuje nerazjasnjene okolnosti, npr. svo troje su spavali, pa niko nista ne zna da kaze, otkazivanje sigurnosnih sistema i sl. Jedino sat.-jup. u 6, ali i to nije dovoljno. Ako je 10.50... Pa cak i da je 10.34, ko sto negde procitah, opet je isto.
Ok, ako je tvoje mišljenje različito od većine, ne bi bilo zgoreg da nam malo podrobnije objasniš zbog čega tako misliš, naravno astrološki.
 
I do dan-danas mi nije jasno, osim dobrih aspekata, nista lose nije imao. A taj neptun u 8 samo pokazuje nerazjasnjene okolnosti, npr. svo troje su spavali, pa niko nista ne zna da kaze, otkazivanje sigurnosnih sistema i sl. Jedino sat.-jup. u 6, ali i to nije dovoljno. Ako je 10.50... Pa cak i da je 10.34, ko sto negde procitah, opet je isto.

Nije tacno da je imao dobre aspekte....
Imao je Mars kvadrat Uran , Merkur kvadrat Uran....Merkur vladar trece...
Sta tu vise nije jasno ?
 
@ schatje, evo analiza:
ukratko: vladar 8 polja jupiter 90 venera
prirodni vladar 8 polja pluton 90 venera
ekvidistanc PL/JU-90 venera egzaktno
mars 0 merkur u 11.polju prijatelj brzo vozi......kad ce se dogoditi???
tranziti: mars i saturn prave jod na Tošetovo sunce tj.zivot (prst sudbine)
mars 90 natalni saturn
mars je u tranzitu kroz 3.polje a pluton kroz 8.polje
Da li postoji BOG?-
postoji nego sta to je božja volja
zašto mislim da je tako???????
Oduzeo je mlad život na početku proboja u sam svetski vrh.....
sta bi bilo kasnije??
mc u jarcu vladar saturn u 6.-ne valja jel da
vladar 12 neptun u 8.ne valja ni to
suvladar 12 jupiter u 6. nije mu dobro tu zar ne..
nas dragi bog je odlučio.........
PAMTITE ME PO PESMAMA MOJIM............

Preuzeto sa ''foruma za početnike''.
 
* dir.Venera 180° arapska tačka kraja
* dir.Mars 0° natalni vrh XII polja
* dir.Saturn 90° natalno Sunce
* dir.Neptun 0° natali Mc'
* dir.Pluton 90° natalni Mars
* dir.Asc' na 29° Bika [ Plejade ]
* dir.3 polje 150° natalni Neptun
* dir.3 polje 0° arapska tačka smrti

Preuzeto sa ''foruma za početnike''.
 
@ schatje, evo analiza:
ukratko: vladar 8 polja jupiter 90 venera
prirodni vladar 8 polja pluton 90 venera
ekvidistanc PL/JU-90 venera egzaktno
mars 0 merkur u 11.polju prijatelj brzo vozi......kad ce se dogoditi???
tranziti: mars i saturn prave jod na Tošetovo sunce tj.zivot (prst sudbine)
mars 90 natalni saturn
mars je u tranzitu kroz 3.polje a pluton kroz 8.polje
Da li postoji BOG?-
postoji nego sta to je božja volja
zašto mislim da je tako???????
Oduzeo je mlad život na početku proboja u sam svetski vrh.....
sta bi bilo kasnije??
mc u jarcu vladar saturn u 6.-ne valja jel da
vladar 12 neptun u 8.ne valja ni to
suvladar 12 jupiter u 6. nije mu dobro tu zar ne..
nas dragi bog je odlučio.........
PAMTITE ME PO PESMAMA MOJIM............

Preuzeto sa ''foruma za početnike''.

OK, OK, priznajem,gledala sam samo natalnu kartu i aspekte na astro.com, detaljnijom analizom nisam se bavila, a ovako zaista ne bih ni umela. Ova me je vest zatekla daleko od kuce, gde sam jos. Naravno da je tako najbolje nesto nauciti, ali tesko mi je jos do te mere da gledam. Kad se vratim kuci, i prodje neko vreme, jednom cu na miru verovatno pogledati tranzite i direkcije. Ovako, s nogu (sto se ne moze), na astro.com-u su sve sami trigoni i konjunkcije, samo jedan kvadrat. To me je zaprepastilo, bez obzira na vladare. U svakom slucaju, hvala na putokazu, iako nisam ja trazila.
 
Ja baš to što se desilo i ne tumačim kao neku nesreću po njega. Za ovaj svet koji je on napustio to možda jeste nesreća, ali ne mislim da je njemu sada loše. Imam utisak kao da je Bog jednostavno njega pozvao sebi. Jupiter tranzitira kroz 8. polje, pa još u Strelcu, u konj. sa natalnim Neptunom u 8. Neptun inače dobro aspektovan u natalu, sada je bio u sekstilu sa tranzitnim Ne. Tranzitni Ne u egzaltaciji, na njegovoj natalnoj konjukciji Merkura i Marsa. Pa je tako udes u saobraćaju samo poslužio kao način da Toše ode Bogu, naprasno, iznenada (ta je konjukcija u Vodoliji). Ja npr. smatram značajnim i to što je umro u snu.
 
Ja baš to što se desilo i ne tumačim kao neku nesreću po njega. Za ovaj svet koji je on napustio to možda jeste nesreća, ali ne mislim da je njemu sada loše. Imam utisak kao da je Bog jednostavno njega pozvao sebi. Jupiter tranzitira kroz 8. polje, pa još u Strelcu, u konj. sa natalnim Neptunom u 8. Neptun inače dobro aspektovan u natalu, sada je bio u sekstilu sa tranzitnim Ne. Tranzitni Ne u egzaltaciji, na njegovoj natalnoj konjukciji Merkura i Marsa. Pa je tako udes u saobraćaju samo poslužio kao način da Toše ode Bogu, naprasno, iznenada (ta je konjukcija u Vodoliji). Ja npr. smatram značajnim i to što je umro u snu.

Bas lepo tumacenje. Bravo.
 
Ja baš to što se desilo i ne tumačim kao neku nesreću po njega. Za ovaj svet koji je on napustio to možda jeste nesreća, ali ne mislim da je njemu sada loše. Imam utisak kao da je Bog jednostavno njega pozvao sebi. Jupiter tranzitira kroz 8. polje, pa još u Strelcu, u konj. sa natalnim Neptunom u 8. Neptun inače dobro aspektovan u natalu, sada je bio u sekstilu sa tranzitnim Ne. Tranzitni Ne u egzaltaciji, na njegovoj natalnoj konjukciji Merkura i Marsa. Pa je tako udes u saobraćaju samo poslužio kao način da Toše ode Bogu, naprasno, iznenada (ta je konjukcija u Vodoliji). Ja npr. smatram značajnim i to što je umro u snu.
Čuveni kolumnista Bogdan Tirnanić ga je najbolje definisao.
Rekao je da je Toše svojom prenaglašenom dobrotom remetio univerzalnu ravnotežu.
I nadam se i verujem da mu je sad bolje.
 
Ne bih se slozio sa uvazenim Tirnanicem. Sto onda ne ginu oni sto su prenaglaseno zli jer bi onda i oni rusili ravnotezu...Osim ako svevisnji misli da na svetu ima previse dobrih ljud :( Meni se vise dopada ona izreka: Koga bogovi vole brzo ga uzmu ka sebi ( ili tako nesto ).
 
Ne bih se slozio sa uvazenim Tirnanicem. Sto onda ne ginu oni sto su prenaglaseno zli jer bi onda i oni rusili ravnotezu...Osim ako svevisnji misli da na svetu ima previse dobrih ljud :( Meni se vise dopada ona izreka: Koga bogovi vole brzo ga uzmu ka sebi ( ili tako nesto ).
Niko nije ni potpuno dobar, a ni potpuno loš.
Tirnanić ga je definisao kao potpuno dobrog.
Ako to uzmemo u obzir, jasno je zašto je napisao da je remetio univerzalnu ravnotežu.
Meni ima logike.
 

Back
Top