selekcija...

HELENA33

Buduća legenda
Poruka
27.231
e, jel i vi chuvate neke poruke il ih brishete onako u paketu? (mislim na pp)
hm... ja s vremena na vreme napravim chiscenje al sam primetila da ima par komada kojih ne zelim da se reshim... jedna od tih je prvo javljanje jednog forumasha, druga interesantna svadja sa drugim likom, a imam i par informativnih sa nekim adresama koje nisam prepisala... sve u svemu pre par dana sam cifru od 500 i kusur pp svela na svega 9 komada...:D
 
Lenj sam, imam trenutno oko 2000 kom a na nekima imam i adrese, brojeve telefona, slike...... sve u fazonu danas-sutra a u stvari me mrzi da ih prechistim.......bice to veliki problem kad dodje do full priche..............
 
e, jel i vi chuvate neke poruke il ih brishete onako u paketu? (mislim na pp)
hm... ja s vremena na vreme napravim chiscenje al sam primetila da ima par komada kojih ne zelim da se reshim... jedna od tih je prvo javljanje jednog forumasha, druga interesantna svadja sa drugim likom, a imam i par informativnih sa nekim adresama koje nisam prepisala... sve u svemu pre par dana sam cifru od 500 i kusur pp svela na svega 9 komada...:D

sada i brishem ponekad neke poruke... ali mi je drago shto sam chuvala one koje su mi stizale prvih dana na krsti... kada sam se vratila na krstu posle skoro godinu dana pauze, prelistala sam sanduche da bih se setila sa kim sam se druzila, a sa kim svadjala nekada... :D
 
Neke sam odmah obrisala, užasne poruke jednog, da ne kažem umobolnika.
Ostale su mi neke koje su mi drage, ali ipak nema potrebe da se čuvaju.
Iza mene je dobar deo života, mnoštvo fotografija, uspomena, koje možda neću ni stići da pogledam, dnevnik iz srednje škole (četiri ogromne sveske) i ko zna šta sve....
Život tako brzo prolazi sa novim događajima. Možda jednog dana kada budem stara i nepotrebna...........
 
pp a šta je to
keko_upit_sumnjiv-1.gif
 

Back
Top