Bush: "Moguc je 3. svetski rat"

Otcjpeljenjem jedne YU republike prestao je automatski legitimitet JNA jer je JNA bila sastavljena od sviju ravnopravnih naroda i narodnosti sazdani u bratstvu i jedinstvu.
Prema tome brale to je agresija.


A Turska je naprvaljena kao dzrava Turaka i niejdne druge nacije.Oni su to napravili da svako ko ima Turski pasos je Turcin.

Da vam ispircam jedan dogadjaj. Dosli lokalni Albanci kod Turcina predsjednika opstine Istanbula i traze neka nacionalna prava.Predsjednik im rece dobro sjednite draga gospodo.On izvuce iz arhive neka fasciskle papire i pita jednog od njih za ime i prezime.Albanac mu rece ime i prezime.Turcin ga nadje u arhivi i rece mu; gospodine ti si po ovome papiru Turcin i taj vas dio grada nema Albanaca nego samo Turaka.Albanac ce na to, pa znate dobro da smo mi dosli sa balkana... mi govorima kod kuce albanski... ovo ono.. Predsjednik Turcin ce na to: Napolje!! Da mi vase oci, vas vise nisu vidjele!Gubite mi se s ociju!
Pa tako će i otcepljenjem jednog dela turske prestati turska armija i kurdi imaju pravo da im rade šta hoće, da ih ubijaju i proteruju! To znači da mi treba da proterujemo šiptare zato što govore šiptarski, ili zato što muslimani u bosni govore nekim veštačkim jezikom a ne srpskim ili nekadašnjim srpsko-hrvatskim jezikom? Mnogo ti lep primer! I kažeš da je JNA sastavljena od svih naroda, pa onda kako možeš govoriti o nekoj agresiji na svojoj teritoriji tj. Jugoslaviji i JNA?
 
Rekao sam maloprije ne diraj mi moju Tursku!!!

Jugoslavija nije bila srpska da je Srbija brani!!! Jugoslavija je bila drzava sviju naroda i narodnosti jednako ravnopravnih naroda.Srbija nije imala pravo braniti raspad Jugoslavije, ali to je bio samo izgovor jer pozadina je bila velika srbija i nacizam.

A sto se tice Turaka oni su gospoda za vas, brale.

Jugoslavija je bila tvorevina Srba (na prvom mestu), Hrvata i Slovenaca, a kao ideja "panslavizma" i neostvareno formiranje carstva slovena koje bi obuhvatalo pola sveta, sto i jeste realno, kad pogledamo kartu sveta. Zato svi oni koji misle da su Srbi razbili Jugu nije istina, jer kao "drzavotvorni" narod su imali potpuno pravo da se pitaju o raspadu jedne drzave na cijoj su teritoriji ziveli svi Srbi. Tako i hrvatska teorija da su Srbi hteli da stvore Veliku Srbiju na racun drugih "republika" takodje ne stoji, jer se mapa stanovnistva pre Balkanskih ratova i prvog svetskog rata razlikovala od nekih skorijih mapa, stvorenih pre svega blagoslovom zapada i Vatikana. Na osnovu tog stanja i tih mapa, t.j. stanja pre formiranja Kraljevine Srba, Hrvata i Slovenaca (i kasnijeg dobijanja statusa republike - Hrvatske i Slovenije) Srbi su imali i dalje imaju potpuno pravo da traze te teritorije.
...Ceracemo se jos...
 
Kako nas Bosnjake Turci vole u Turskoj.Turci nas cijene i postuju.Oni kazu da smo mi originalniji Turci nego oni. Oni nas vole i mi smo Turska djeca.

Ne bi bas rekao da vas cene. Upoznao sam par Turaka i to da vas cene u opste ne stoji.
Korisni ste im ali ne gledaju na vas kao na prave muslimane posto su svesni da ste jednom vec prodali svoju veru kad ste presli u islam pa samim tim tu nema mesta da vas cene.
 
Ne bi bas rekao da vas cene. Upoznao sam par Turaka i to da vas cene u opste ne stoji.
Korisni ste im ali ne gledaju na vas kao na prave muslimane posto su svesni da ste jednom vec prodali svoju veru kad ste presli u islam pa samim tim tu nema mesta da vas cene.

Ovo jednstavno nije istina jer i Turci su od nekoga primili Islam.To tako ide uzajamno.
Mi smo Turski cvijet i oni nas vole i postuju i mi cemo za Tursku uciniti sve i boricemo se protiv svakog njenog neprijatelja.
 
Turska je drugacije formirana nego Jugoslavija, mile. Jugoslavija je formirana od drzavotvornih republika a to Turska nema i nije imala.Ona ima sistem oblasti i opstine.
Turska je drzava jednog naroda a Jugoslavija je bila drzava svih ravnopravnih naroda i narodnosti sa sest republika i dvije pokrajine u republici Srbiji.
 
Turska je drugacije formirana nego Jugoslavija, mile. Jugoslavija je formirana od drzavotvornih republika a to Turska nema i nije imala.Ona ima sistem oblasti i opstine.
Turska je drzava jednog naroda a Jugoslavija je bila drzava svih ravnopravnih naroda i narodnosti sa sest republika i dvije pokrajine u republici Srbiji.

šta bre napriča, ajde bre semšan mnogo ispadaš i glup, ako je turska država jednog naroda onda je i jugoslavija bila država jednog naroda-JUGOSLOVENSKOG, koliko svi znamo nismo glupi kao ti, u turskoj žive i druge nacije osim turaka! nije valjda da i to neznamo, kako onda ispada da je turska država jednog naroda? Znači ada ispada da je Srbija država jednog naroda Srpskog, pa stime svako ko nije Srbin marš napolje ili još bolje na primeru turske , pobijmo ih! Ti si kao konj, imaš na oči neku vrstu ama, pa vidiš samo ono napred, a nevidiš ništa oko sebe!
 
Turski ustav je napisan da je drzav Turska drzava svih Turaka ravnopravnih za sve.
U popisu kod njih gradjani se izajsnjavaju kao Turci bez obzira da li vode porijeklo iz Bosne ili Albanije.

pa i u Jugoslaviji je nešto takvo bilo, sve nacionalnosti su se izjašnjavle kao JUGOSLOVEN a ne kao albanac, turčin ili ko zna kojeg naroda! Vidiš i ustav Jugoslavije je bio lepo napisan da je Jugoslavija država svih Jugoslovena! Pa kako onda to da može neki mudžahedin da je otcepljuje, ili hrvat, ili slovenac, ili makedonac, ili crnogorac? pa tako se može i u turskoj, nevidim zašto je ona posebno zaštićena za razliku od Jugoslavije, ili još bolje Srbije? Zašto u srbiji muslimani mogu raditi šta žele, pa čak i ratovanje dok u turskoj to nemogu kurdi? Zar nije povelja UN jednaka za sve narode i ljude sveta?
 
Turska je drugacije formirana nego Jugoslavija, mile. Jugoslavija je formirana od drzavotvornih republika a to Turska nema i nije imala.Ona ima sistem oblasti i opstine.
Turska je drzava jednog naroda a Jugoslavija je bila drzava svih ravnopravnih naroda i narodnosti sa sest republika i dvije pokrajine u republici Srbiji.


Pa malo pre sam ti napisao nesto o tome, a ti opet ponavljas...

Jos nesto, sto se tice Turske i "Turaka"...
Turci su inace poznati kao narod crne boje kozhe, a to sto su danas bele boje kozhe i napreduju trebaju zahvaliti genima koje su primili od, prvenstveno - Grka i Srba. Opste je poznato da su turski vladari mesali narode da bi dobili "jogurt" koji je danas veoma zdrav i pun vitamina, zato pazi sta pricas jer Turci nisu bas Turci. Ja sam sa njima ziveo sigurno mnogo duze nego sto si ti iole dana bio na turskom primorju...
 
Ja osobno moje dijete cu uciti tusrkim jezikom da ga savlada kako treba kako i izrastao u doobrog i postenog Gaziju.

А шта ти то значи: "Газија" ???

И ако је тако као што ти трабуњаш овде на пдф ЗАШТО СЕ ОНДА ВИ МУЏЕ ИЗ БИХ НЕ ИЗЈАШЊАВАТЕ КАО ТУРЦИ НЕГО КАО БОШЊАЦИ ???:roll::roll::roll:
 
А шта ти то значи: "Газија" ???

И ако је тако као што ти трабуњаш овде на пдф ЗАШТО СЕ ОНДА ВИ МУЏЕ ИЗ БИХ НЕ ИЗЈАШЊАВАТЕ КАО ТУРЦИ НЕГО КАО БОШЊАЦИ ???:roll::roll::roll:

Upravo tako.Umesto da se nazovu turcima oni izmisljaju tamo prvo da su muslimani pa onda bosnjaci....
 
Turska je drugacije formirana nego Jugoslavija, mile. Jugoslavija je formirana od drzavotvornih republika a to Turska nema i nije imala.Ona ima sistem oblasti i opstine.
Turska je drzava jednog naroda a Jugoslavija je bila drzava svih ravnopravnih naroda i narodnosti sa sest republika i dvije pokrajine u republici Srbiji.

Pa kako onda to da u bosni živi turska nacija, nešto se nesećam da smo imali republiku sa turskim stanovništvom ili nacijom, ili republiku tursku u državi? Kako to odjenom svi ste turci, malo pre si reko da ste bošnjaci? Kako to ako smo svi u Jugoslaviji bili ravnopravan narod, vi ste se jednostrano odlučili za otcepljenje, zar nije trebalo onda da se svi narodi u tadašnjoj Jugoslaviji slože sa otcepljenjem? mnogo si kontradiktoran samom sebi! pa odluči se već jednom jeste vi bošnjaci ili turci?
 
Marine, pricas bezveze, Turci uopste nisu vise zaludjeni toliko za veru, oni su postali prakticni, gledaju sve ekonomski itd. uostalom glavni su saveznici amerikanaca koji rasturaju islamske zemlje, ko im je dao baze preko kojih snabdevaju trupe u iraku i avganistanu koje su okupirali- turska...

ja kad sam bio u Turskoj, turci nam stalno govorili "brat srbin", maksimalno su bili ljubazni prema nama, naravno da nam uzmu sto vise para,a inace ih zabole dupe potpuno i za vas u bosni i za nas u srbiji, pusti te bajke...

a mogu misliti kako bi se vi iz bosne primili kad bi vama rekli brat bosanac ili tako nesto... :)
 
Marine, pricas bezveze, Turci uopste nisu vise zaludjeni toliko za veru, oni su postali prakticni, gledaju sve ekonomski itd. uostalom glavni su saveznici amerikanaca koji rasturaju islamske zemlje, ko im je dao baze preko kojih snabdevaju trupe u iraku i avganistanu koje su okupirali- turska...

ja kad sam bio u Turskoj, turci nam stalno govorili "brat srbin", maksimalno su bili ljubazni prema nama, naravno da nam uzmu sto vise para,a inace ih zabole dupe potpuno i za vas u bosni i za nas u srbiji, pusti te bajke...

a mogu misliti kako bi se vi iz bosne primili kad bi vama rekli brat bosanac ili tako nesto... :)

Pa nisu zaludjeni vise za veru posto su nasli budale ;svoje cvece iz Bosne koje ce za njih da radi prljave stvari.
 
šta moguć...već godinama traje...samo još uvijek je u celofanu omotan, a odmotat će ga onaj koji prvi baci jednu A bombu....onda će da se stvari malo brže odvijaju...a gde će nam duše...kud koji mili moji....

nadam se da moja neće da ode tamo gde će i Mitina i Torenteova da budu:mrgreen:;)
 
Bosna je jedna najobichnija fikcija od drzave,sad je maltene u istom stanju kao i u periodu do 1918. pod Austro-Ugarskm s tim shto "ulogu" Austro-Ugasrke sada ima EU.Chim zapadnjacima totalno pukne sa Islamskim svetom i ta drzava ce nestati,jer EU nikada nece dozvliti stvaranje nove Islamske drzave na teritoriji Evrope....samo se nadam da necemo opet biti budale da nas izrade za opet nekom zajednicom sa Muslimanima.Nama RS,ako narod tamo zeli prijedinjenje matici,a "Boshnjaci"nek se usretje sa Hrvatima kada do toga dodje.
 

Back
Top