LIZI-LIZI,HEPI-HEPI

Knjige o sexu sluze samo za znanje o anatomiji , principima higijene i ocuvanju zdravlja,psihofizickog...

...sto se tice sexualne prakse , tu mozes sve da bacish u kantu...
...napunish sebi i njemu jedno veche cashu ''vermuta'' :lol: , i polako krenete u lavirint osecaja i maglovitih vrhunaca....

Pa, za 9 godina braka proba se puno toga moja zefira i sa vermutom i bez vermuta:lol:

Knjige o sexu su mi dale uzasno dobre savete i svima ih preporucujem, jer su iz godine u godinu te knjige sve iskrenije.


Ne verujem u praksu bez teorije.

Muskarac koji nikad nije procitao ni slovo o zenskom telu nece znati da potpuno zadovolji zenu i i da hoce ne moze znati sve greske, jer nije zena, a zene neke stvari ni mrtve ne bi rekle.

Citajte knjige o sexu! :wink:
 
Nisam baš za previše teoretisanja, al' gošćina teorija(praksa?) je ovog' puta tačna.
Definitivno više vole kažiprst u ležećem na leđima, i jezik po klitu.
Valjda tako može da se pogodi g-spot. Sa kažiprstom.

Samo što nisam upućen da ne volite to u isto vreme. ???
 
Nisam baš za previše teoretisanja, al' gošćina teorija(praksa?) je ovog' puta tačna.
Definitivno više vole kažiprst u ležećem na leđima, i jezik po klitu.
Valjda tako može da se pogodi g-spot. Sa kažiprstom.

Samo što nisam upućen da ne volite to u isto vreme. ???

:shock:
jel ti prichash nekad s partnerkom , ili ona ochekuje full-service-img-pack
 
Nisam baš za previše teoretisanja, al' gošćina teorija(praksa?) je ovog' puta tačna.
Definitivno više vole kažiprst u ležećem na leđima, i jezik po klitu.
Valjda tako može da se pogodi g-spot. Sa kažiprstom.

Samo što nisam upućen da ne volite to u isto vreme. ???

Nisam ni ja za previse teoretisanja, mada sam procitala sve sto sam nasla da kupim ili iznajmim:lol:

Volim da citam o sexu, to me oraspolozi... a i pomoglo mi je ne samo da razumem muskarce, vec da razumem sebe i da naucim vise o samoj sebi.:wink:

A to sto pitas je stvar ukusa. Neka voli, a neka ne... vecina ne voli... kao sto neki tip vise voli s.isanje, a neki vise l.izanje... itd.:-D
 
Zar nisi chula na forumu da sam ja devica? :lol:

ja samo zbunjenoj verujem da je devica... :lol:

nego... vidim da si nam napravila dobru klasifikaciju mushkaraca:
arogantni muskarci, i zenskaroshi vetjinom lizu brzo shablonski...
...nezni muskarci smaraju...a zaljubljeni se satima posvetjuje toj regiji i svaki put je bolji ...
,
pa me zanima imash li shta retji za te sa pirsingom? :lol:
 

Back
Top