Problem konekcije na krstaricu!

ucz

Početnik
Poruka
5
Ljudi pokusao sam sve,ali nema rezultata...Koristim wireles i neko je na krstrici banovao nekog ko koristi istog provajdera kao i ja...E sad on je dobio ban zbog vredjanja admina i ne mogu da udjem vec jedno 5 dana....poludeo sam...otisao sam sa drugog kompa na krstaricu da zamolim admine da skinu ban al oni kuliraju,i nista mi ne odgovaraju...Ovom priliko bih molio ako moze neko nekako da mi pomogne bicu mu zahvalan...Pozz
 
Ljudi pokusao sam sve,ali nema rezultata...Koristim wireles i neko je na krstrici banovao nekog ko koristi istog provajdera kao i ja...E sad on je dobio ban zbog vredjanja admina i ne mogu da udjem vec jedno 5 dana....poludeo sam...otisao sam sa drugog kompa na krstaricu da zamolim admine da skinu ban al oni kuliraju,i nista mi ne odgovaraju...Ovom priliko bih molio ako moze neko nekako da mi pomogne bicu mu zahvalan...Pozz

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Moj ti je savet da zamolis MODERATORA pod imenom GZ mozda on moze uciniti nesto,jer je on jako cenjen na sajtu Krstarice...A ako i on nista ne uspe,onda idi na Net i skini program HIDE IP i nakon instalacije vec navedenog programa,sacekaj dok ti program promeni IP adresu i cepaj na chat!...
 
GZ je odgovoran za rad foruma Kompjuteri i internet i nemam nikakve ingerencije na IRC Krstarica..
Imas temu koja je vezana za probleme banovanja korisnika i banovanja cijelih provajdera..http://forum.krstarica.com/threads/155769

Takodje ako je BAN zasluzen, onda i nemas potrebe da se ljutis.. Na kraju, vec duze vrijeme postoji problem sa banovanjem na IRC Krstarica, ali niko od nadleznih sa IRC-a nije napisao ni slova da bi objasnio situaciju..
Sto se tice pomenutog programa nisam bas siguran da ce rijesiti stvari u ovom slucaju..
Ostaje ti da sacekas da se skine BAN sa tvog provajdera..
 
Pokusao sam sa Hide ip i sakrije mi al to ce mi tek pomoci kad me odbanuju...A GZ nisam ja nista radio vec sam objasnio sta je bilo...Znaci izgleda stvarno moram da cekam da se neko smiluje od admina da me odbanuje...Kakva je to glupost da ispastas zbog druge budale...
 
Znam, ali na zalost nisi sam.. Dosta korisnika cata ne moze da pristupi catu jer je provajder banovan a uglavnom se provajder banuje zbog ispada jednog ili evenutalno par likova koji svjesno prave probleme..
Sad da bi se cat zastitio od svega toga, cesto je prinudjen da banuje cio provajder na neko odredjeno vrijeme, ne znam da li ima trajno banovanih provajdera, ali se sjecam da sa Bih-net, na primjer dugo vremena nije moglo da se pristupi na cat krstarice i nisam siguran da li jos uvijek moze...

E sad, ko moze da pokrene stvar sa mrtve tacke, moja samo predpostavla je da, nadlezni tvog provajdera upute dal mail ili neki drugi nacin i jednostavno zamole admine na krstarici da uklone ban sa njihovog provajdera..
Ovo sve pricam napamet, ali provajder ima bar neku zadrsku za ovaj postupak jer bi bio prinudjen na to, mada ni to ne mora, na zahtjev svojih korisnika..
Opste gledano, sve je moguce rijesiti s tim da iskreno ovde na forumu na temi koju sam ostavio gore nikada i niko od administratora IRC krstarica nije napisao ni slova za bilo kakvo obajvijestenje...

Toliko od mene...
 

Back
Top