KANTINA

ShadowAssassin

Zainteresovan član
Poruka
497
Svaki podforum ima svoju "kafanu"a mi ne.Pa resih da otvorim jednu slicnu.Kad god hoce neko sa nekim da se raspravlja moze da ga pozove u Kantinu.Bilo bi dobro kad bi neko od moderatora stavio ovu temu kao leplivu
 
evo mene prvog u kantinu
svaka cast shadow..ideja je odlicna a i ime je adekvatno..
za mene jedno pivo i jedne napolitanke.....onaj patispanja sa dzemom,tako.,....iz takova sam sacuvao od rucka

salu na stranu.....ideja je odlicna
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
uuu odvalio sam se od jafe malocas... ali nista duplo... samo bilo standardnih 12 i jos 3 komada koja se zatekose na tanjiru.. ali nema vocnog caja iz kesice.. hmm.. pa dobro, daj ondak da popijem jedan sokkk od naranje :D mutni naravno :) qnoc narode
 
Kad smo vec kod toga - sa kim bi najvise voleo da sedis svakog dana u nekoj kantini i da zajedno jedete, pijete ..? I da li bi vise voleo da kantina bude puna ili da budete sami?
 
Ja sa....Jednim obicnim tipom. Mada, cekaj malo. Svidja mi se onaj Bear Grylls. E, on mi je super, super. Mnogo mi se dopada. Narocito kad prica. Svidja mi se i to sto deluje vizljastvo, a u stvari je super misicav. Ma sa njim bih i na Himalaje, a kamoli u kantinu. On mi se bas, bas dopada. Mada zenske koje ja znam nesto ne dele moje misljenje
 

Back
Top