Zalazak sunca

kambodza

Elita
Poruka
15.736
....gledanje zalaska sunca sa kalemegdanske tvrdjave..........chudo od uzitka ,sinoc se shetam sa novom potencijalnom devojchicom i ona se zazeli pogleda na ushce ..........mala je :lol: slatka,lepo se smeje ,shaljiva je ali ispod toga mislim da ce me psihichki dotuci ...............ma ovo ne vazi ,nego na shta vas podseca pogled na ushce ...........mislim sava ulazi u dunav ima tu nekog sex-a samo treba biti navaren ......vasha razmishljanja .........:lol::lol::lol::lol:
 
Kakav stereotip.
Evo ti jedan moj zalazak.

zalazak01ut3.jpg
 
....gledanje zalaska sunca sa kalemegdanske tvrdjave..........chudo od uzitka ,sinoc se shetam sa novom potencijalnom devojchicom i ona se zazeli pogleda na ushce ..........mala je extra slatka,lepo se smeje ,shaljiva je ali ispod toga mislim da ce me psihichki dotuci ...............ma ovo ne vazi ,nego na shta vas podseca pogled na ushce ...........mislim sava ulazi u dunav ima tu nekog sex-a samo treba biti navaren ......vasha razmishljanja .........:lol::lol::lol::lol:
shta uradi pile od choveka.... :)
ona pile, a on pechen... :)
 
Ma uzivaj i raspilavi se dok tebi samom ne dodje do povracanja...kao da jedesh ceo dan keks i cokoladu u krevetu gledajuci glupave serije jednu za drugom i zalivajuci sve to koka-kolom...sve dok mrvice ne pocnu da zuljaju a usta da se lepe....e uzivaj sve do te tacke,a onda se vrati kupusu...
 
.........izgleda da sam postao chlan dss-a ,neshto znate shto ja ne znam i lagano me ...........he he neko je postavio lonac da se krchka josh samo glavni dodatak da stavite .........odoh da vozim tochak za to vreme ......
 
....gledanje zalaska sunca sa kalemegdanske tvrdjave..........chudo od uzitka ,sinoc se shetam sa novom potencijalnom devojchicom i ona se zazeli pogleda na ushce ..........mala je :lol: slatka,lepo se smeje ,shaljiva je ali ispod toga mislim da ce me psihichki dotuci ...............ma ovo ne vazi ,nego na shta vas podseca pogled na ushce ...........mislim sava ulazi u dunav ima tu nekog sex-a samo treba biti navaren ......vasha razmishljanja .........:lol::lol::lol::lol:

Ljubljenje sa jezikom i to ne dobro, i ponavljanje, prosecan decko, jos jedan.
 
....gledanje zalaska sunca sa kalemegdanske tvrdjave..........chudo od uzitka ,sinoc se shetam sa novom potencijalnom devojchicom i ona se zazeli pogleda na ushce ..........mala je :lol: slatka,lepo se smeje ,shaljiva je ali ispod toga mislim da ce me psihichki dotuci ...............ma ovo ne vazi ,nego na shta vas podseca pogled na ushce ...........mislim sava ulazi u dunav ima tu nekog sex-a samo treba biti navaren ......vasha razmishljanja .........:lol::lol::lol::lol:


Pff...toliko puta sam bila u Bg a samo jednom na Kalemegdanu...ccc..kako propustih priliku da vidim svet....:lol::lol:...bruka..

Ko ce da me vodi da vidim taj pogled?....:lol
 
....gledanje zalaska sunca sa kalemegdanske tvrdjave..........chudo od uzitka ,sinoc se shetam sa novom potencijalnom devojchicom i ona se zazeli pogleda na ushce ..........mala je :lol: slatka,lepo se smeje ,shaljiva je ali ispod toga mislim da ce me psihichki dotuci ...............ma ovo ne vazi ,nego na shta vas podseca pogled na ushce ...........mislim sava ulazi u dunav ima tu nekog sex-a samo treba biti navaren ......vasha razmishljanja .........:lol::lol::lol::lol:

Mrtva si kokoško! :lol::lol::lol:
 
Na tim mestima ljudima svasta pada na pamet i ima mnogo bludnicenja. Mene Usce i Kalis asociraju na detinjstvo,mladost,bezanje iz skole.I na romantiku.Na nezne poljupce i meke dodire.
 
kalis? na srednju skolu i bezanja sa casova.
i na prvu posetu planetarijumu... to mi je jedna od top uspomena iz detinjstva...
i na to kako sam odrastala kroz setnje kalemegdanom... prvo detence koga vode na ringispile i u zoo vrt, pa onda srednjoskolka, itd.
i na prirodnjacki muzej i neke izlozbe.
i kako sam umalo pala sa te terase.
i milion uspomena.
 
....gledanje zalaska sunca sa kalemegdanske tvrdjave..........chudo od uzitka ,sinoc se shetam sa novom potencijalnom devojchicom i ona se zazeli pogleda na ushce ..........mala je :lol: slatka,lepo se smeje ,shaljiva je ali ispod toga mislim da ce me psihichki dotuci ...............ma ovo ne vazi ,nego na shta vas podseca pogled na ushce ...........mislim sava ulazi u dunav ima tu nekog sex-a samo treba biti navaren ......vasha razmishljanja .........:lol::lol::lol::lol:

tako je samo sex sex jesi probao na tvrdavi?
 

Back
Top