Buve..ili nesto drugo.

bracakokic

Obećava
Poruka
85
U stanu mi se pojavilo nesto cudno.

Nesto me redovno gricka.
Sve sam prerondao u potrazi za bilo cime..i nista.

Svu garderobu sam oprao po par puta.
Posteljinu komplet.

I evo opet sam se probudio sa par tackica od ujeda.

E sad se pitam sta da radim.

Pazario sam sprej za muve.
Sutra prskam ceo stan i zatvaram ga ceo dan kao gasnu komoru.

Ako ni ovo ne pomogne nemam vise ideja.
 
mozda su buve, ali mogu biti i stjenice npr.

sprej protiv muha ti nece biti od velike koristi

zovi da ti poprscu stan nekim insekticidom (sad vec postoje sredstva neskodljiva za ljude)
vidi sta ce se dalje dogadjati...

ili idi u merkator, kupi BIOKILL (takodjer neskodljiv za toplokrvne zivotinje, dakle i za ljude) pa naprsci sve zavjese, namjestaj, coskove i prozore - sredstvo je bezbojno, nema miris i ne ostavlja fleke
ja ga koristim jer imamo macke i tvorove pa prscem preventivno
 
sve mi je jasno, ali zasto si kupio sprej za muve nikako :lol:
sta god da te gricka, muve nisu
baci posteljinu na kuvanje, zavese, krevet poprskaj insekticidima (ima i onih u prahu, to bar pospi po coskovima) i nemoj da se trujes gasom i bezis iz kuce
promeni cebad, i prekrivace
sacekaj 48 sati pa ako te jos gricka, ponovi postupak.
 
ima neki biljni preparat neskodljiv za ljude, samo nisam uspela da saznam kako se zove
namaze se u coskovima i po ivicama zidova i nema te bube koja ce tu da udje i ostane.
nadam se da je neko cuo za to i da cemo svi saznati kako se to cudo zove, ja ako saznam, javljam vam...
ps, mislim i ja da subuve, ja sam ih imala, pa ih isterala tako sto sam podove i tepihe oprala asepsolom.
 
ima neki biljni preparat neskodljiv za ljude, samo nisam uspela da saznam kako se zove
namaze se u coskovima i po ivicama zidova i nema te bube koja ce tu da udje i ostane.
nadam se da je neko cuo za to i da cemo svi saznati kako se to cudo zove, ja ako saznam, javljam vam...
ps, mislim i ja da subuve, ja sam ih imala, pa ih isterala tako sto sam podove i tepihe oprala asepsolom.

pa - Biokilll se zove, ima (valjda), u Merkatoru (napisala sam jos na pocetku)
meni posalju iz Hrvatske jer imamo macke i tvorove pa ne bih da prasim stan nekim "otrovom"
ovo je super, drzi dvadesetak dana - ako pospricas npr. ivice prozora, mozes otvoriti prozor u sred ljeta, a muhe nece ulaziti

mada - ako imas ozbiljnu najezdu buva bolje zovi "profesionalce"
 

Back
Top