Sta je to

Bustura

Aktivan član
Poruka
1.205
U svetu postoji jedno carstvo.
U njemu caruje drugarstvo.
U njemu je sve lepo.
u njemu je sve nezno.
njemu se svet raduje.
Boze setio sam se branka kockice i svih tih lepih dana bez stresa bez obaveza.Dana detinjstva i i moje prve velike ljubavi.I jedine platonske.Sve ostale sam posle toga posevio i ostavio.Ili su me ostavile.
i danas kada mi u glavi osim sexa i posla za koji sam vezan vrlo malo stvari vezuje za naivne stvari pune duha............................
Boze ala sam nocas paranoican.
Ali tesko je biti normalan.Sex vas ucini tako zavisnim i tako vas smori i ucini neaktivnim za neke druge tstvari.
Ja sam uvek igrao rado klikera.I onda je se olga ciganka.(tako smo je zvali)Komsinica sa prvog sprata u mojoj dvanestoj godina prvi put poigrala mojim.Mada nije dobila sta je htela ipak je ostavila na mene jedan veliki utisak.I napravila mi paranoju za buducnost.Da svaka ljubav pocinje hvatanjem za jaja.Mozda odatle i moja potreba da poneki put uhvatim koje.
I tako neznam ni sam sta sam hteo ovim da kazem.Ali lepoa su ta vremena bila.Kada su ljudi bili deca.A jedina interesovanja igra.Danas sve ove igre su nekako dosadne postale.Uvek znam da jedno pobedi.U vecini slucajeva ja budem taj koji gleda odozgo:((((
 
U svetu postoji jedno carstvo.
U njemu caruje drugarstvo.
U njemu je sve lepo.
u njemu je sve nezno.
njemu se svet raduje.


Boze setio sam se branka kockice i svih tih lepih dana bez stresa bez obaveza.Dana detinjstva i i moje prve velike ljubavi.I jedine platonske.Sve ostale sam posle toga posevio i ostavio.Ili su me ostavile.

:-)

Ko te proterao iz sopstvenog detinjstva i ti mu to dozvolio?
Ja sam jos tamo i volim. Platonski. Nema nista lepse na svetu celom. Odrasli ljudi su budaletine.
DA!:razz:
 
Volela sam Branka kockicu i Cik pogodi... a taj neki miris detinjstva cu pokusati da zadrzim zauvek u sebi... bar donekle... bar mrvicu...
Da, sve ume da umori... sve ono u cemu nema ljubavi... ljubav nas jedino moze istinski odmoriti... jos kad bi mi znali da je prepoznamo, damo i pruzimo i osetimo potpuno...
 
....A jedina interesovanja igra.Danas sve ove igre su nekako dosadne postale.Uvek znam da jedno pobedi.U vecini slucajeva ja budem taj koji gleda odozgo:((((

mozda si se bas zato smorio od igre
bas zato sto precesto pobedjujes
popusti nekad
zazmuri kad saigrach preskace neka polja, okrece kockicu
ako tako nastavis, vise niko nece hteti da se igra sa tobom
 
ja sam videla branka kockicu pre neki dan na slaviji. vozi neki razdrndani mercedes. ne znam da li vara zzenu i da li joj brchka po telefonu.

inache, "u svetu postoji jedno carstvo" je prva pesma koju sam nauchila da sviram na gitari... bila sam ponosna shto sam ipak izabrala neku desetu pesmu, a ne "balkane moj"... :)

za temu nemam shta vishe da kazzem.
 
j"u svetu postoji jedno carstvo" je prva pesma koju sam nauchila da sviram na gitari... bila sam ponosna shto sam ipak izabrala neku desetu pesmu, a ne "balkane moj"... :)

Izgleda da sam ja jedan od onih cija je prva pesma koju su naucili bila upravo balkane moj... :D

A prvi riffovi svakako Smoke on the water... :D

Bas k'o pravi rocker... hehehe... :lol: :D
 
branka kockicu sam gledala svaku emisiju i ni jednom za to vreme ne bih trepnula:D...
tatata-tiraa....:lol:
kad se samo setim...svi zajedno krenu negde ulicom,poskakuju i vicu tatata tiraaaa tatata tiraaa...:lol:
 
Hmm, i ja sam ga voleo, davno... cuo sam posle da je malo maltretirao tu decu u emisijama, ne znam da li je tacno, ali emisije su bile dobre.

Ja sam se kao mali uvek pitao kako odrasli mogu da zive zivot bez igre, sada vidim da se i odrasli stalno igraju (ne mislim na igrice na racunaru)...

Maslacak, juce mi je omiljena bila Dance me to the end of Love - Leonrad Cohen, bas laka, pevljiva, lepi stihovi zarazna i iz moga doba...
 
Izgleda da sam ja jedan od onih cija je prva pesma koju su naucili bila upravo balkane moj... :D

A prvi riffovi svakako Smoke on the water... :D

Bas k'o pravi rocker... hehehe... :lol: :D
ja sam "smoke on the water" svirala jednino na flajkama od piva, u parku, kad nas je vishe, pa lochemo...
....nashtimuje se nas troje na tri zidarske flajke.... i udri... duvaj i sviraj.... duvaj i sviraj...
@ivo
juche je juche.
a danas?
 

Back
Top