Kilometar

blesavi tigar

Početnik
Poruka
36
Naucnici su ustanovili da jedan polni odnos u proseku traje 4 minuta. Prosecni broj uboda iznosi 10 uboda u minuti. Dakle 40 na svaki polni odnos.
Ako uzmemo u obzir da prosecna duzina uda iznosi 15cm, to znaci da jedna prosecna zena dobije kroz jedan polni odnos 540cm. muskog uda.
Jedna prosecna dama ima prosecno 3 puta odnos u nedelji , a godina ima 52 nedelje.
156 polnih odnosa X 540 cm jednako je 1 km.

Postovana damo ako vi ovaj kilometar ne dobijete , obratite se postavljachu ove teme!
 
:lol: mi smo imali ugovor na 10km godishnje , kad budesh spreman to da ispunish kako valja , onda dopunjavaj kilometraze drugima :lol:

i nemoj da ugrozavash zdravlje postenih forumashica :mrgreen:
 
Ja za prosek od 4 min ne bih ni pomislila da skinem gatjice. :roll:
Hebo nauchnike..

a da ih mrdnesh u stranu?
@pipi
yebo slowmotion... to samo u filmovima. ali ne po.rno :)
nego u onim romantichnim... kao on gurne u nju odma`, al da niko ne podpomogne rukom... (mislim moguce je... ali...)... i kao oni se yebu al` ne chuje se ni shljap, ni buc, ni trlj... nishta... sve kao chisto.
 
Da li može ovde da se pojavi tema koja vać nije bila a uz to nije ni idiotska?

Ne. Mushkarci se stide da pricaju o ljubavi a i o seksu pa se onda kao shale i pokushavaju da izokola saznaju ono shto ih zanima: Da li su dovoljno dobri ljubavnici i da li im je dovoljno dugacak i ako nije da li bi htele ako nam oni neshto kupe?????
 

Back
Top