Tuzno tuzno tuzno

Ljudi nisu poznavali ni Elvisa, ni Džems Dina, ni Silvanu Armenulić, ni Merlin Monro, ni princezu Dajanu ... pa kao što vidite i dan danas se ''patetiše'' nad njima i žale se njihove smrti .....

Fibi, neki ljudi se ipak malo duže pamte ....
 
Slazem se sa Fibi da ljudi preteruju sa javnim pokazivanjem zalosti u ovakvim slucajevima.
Valjda osecaju da im javne licnosti pripadaju celim zivotom, pa i u smrti.
Ali zaista je malo preterano da se prati prenos njegovog kovcega na tv-u. Treba pustiti ljude da se dostojanstveno sahrane, bez vasara. Ko tuguje, tuguje sam sa sobom, u sebi.

Meni jeste jako zao, zelela sam da odem jednom na njegov koncert, sada to necu moci.
Ima puno stvari koje odlazemo,a ne bi trebalo.



NE ZEZAJ ! AJ POFILOZOFIRAJ JOS MALO DA TE CUJEM ! :roll:
 
Volela sam grupu Queen... kada je Fredi umro, bilo mi je zao sto nece biti njihovih novih pesama... a covek je umro od bolesti koju je sam izabrao (ajde sad neko da mi kaze da se AIDS ne bira, da se smrt od predoziranja ne bira...). Tosetovu muziku nisam slusala, ali sam imala priliku da vidim puno radosnih lica kad momak zapeva.. Njegove pesme (kao i drugih pevaca, i knjige nekih pisaca, slike nekih slikara.. svako voli nesto) su cinile da se neko dobro oseca i zao mi sto se to zavrsava, sto je stradao mlad covek... Uvek dodje neko drugi, mozda bolji ili drugaciji, ali ljude za necije delo vezu lepe emocije, ne uvek za stvaraoca licno..
 
Treba da te je sramota shto si se ovako prosula...
Kao prvo,ove teme nisu nikad otvarane da bi neko doshao i ostavljao ovako bljutave komentare..ako ne saosecash sa ljudima,obidji je...
Drugo,verovala ili ne postoje ljudi koji plachu kad chuju ili prochitaju za neku tragediju.. ja sam npr takva...skoro sam prochitala za jednu devojchicu od 5 god,videla slike i celo popodne plakala...zato,ne lupaj...
Trece...postojalo je nekoliko ljudi koji su ovde pisali... i vishe ih nije bilo.. javljeno nam da su umrli... zamisli chuda,i tad sam plakala....
Pitam se,koliko sam patetichna a koliko emotivna....

jeste.plakala sam zbog fredija.plakala sam zbog milana. a o forumasima da i ne pricam:-(
zao mi je toseta.ne zato sto je javna licnost.vec zato sto je moja dusa njegovu muziku osecala kao nesto toplo i lepo.i zato sto ima 27 god.i zato sto je uradio tako mnogo, a otisao tako rano.
patetika?mozda.ali tako osecam.
 
Ako Coka zna da racuna nek mi zbroji sve njegove albume , KVALITETNE albume koje je ostvario za 9 godina , nek mi otpeva Coka zajdi zajdi kao sto je on to pevao , nek se seti da je imao 26 godina , nek preslusa BOZILAK , nek sracuna sta bi bio kad mu ne bi skratili krila na ovako surov nacin, neka donira ona 50 % svog rada na bolnice , rodilista , neka zapeva sa Pavarotijem sa svojih 20 i nekoliko godina . Uostalom , kakvu te Coko ja dozivljavam ne bi me cudilo i da se radujes .
 
Detektorka , vec si jednom bila banovana zbog nedolicnog ponasanja , svadjanje po forumu nece nista da ti pomogne . Coka ti nije nista kriva ima svoje misljenje kao i Fibi i drugi ovde ...ako mozes da im to saopstis kulturno , civilizovano, saopsti ima tako , ako en mozes , nego vredjas , i svadjas se , bolje ni ti nemoj nista da saopstavas ...

Pozivas nju da cuti ako nema sta pametno da kaze , a ti radis isto.

Evo sad ja tebe pozivam da se malo smiris i ponasas shodno situaciji, civilizovano i kulturno.
 
....Bilo je tesko sada gledati pokop Toseta Proeskog, zbog tudje greske prerano nas je napustio dobar covjek i izvanredan vokal za kojeg su i velikani muzicke scene imali samo rjeci hvale.Bioj je mlad momak koji je mogao da ucini jos mnogo toga...pa i da dozivi pravu ljubav...iskreno mi je zao covjeka koji je dokazao da se sa 26 godina moze ucini mnogo...Zaista jedan divan mladic
 
:cry::cry::cry:
Sahranili su Toseta nash

Bilo je uzasno zalosno ljudi :cry:

Muka mi sta nisam mogla da budem na posljedni oprastaj :cry:
nije imalo ko da mi pricuva dece :?

strasno mi je u dusi.... moja mala kaze:-ja ocu da vidim Toseta
mama je se secas kada je bio kod nas
ja sam se sramila njega :?
a sad hocu da ga zagrlim....:cry:
...mislim jos vise mi ce cepa srce :cry::cry:

:cry: ne mogu vise da pisem srusena sam od bola:cry:
 
Jao, pa vi ste se i privatno znali??
:cry::cry::cry:
Sahranili su Toseta nash

Bilo je uzasno zalosno ljudi :cry:

Muka mi sta nisam mogla da budem na posljedni oprastaj :cry:
nije imalo ko da mi pricuva dece :?

strasno mi je u dusi.... moja mala kaze:-ja ocu da vidim Toseta
mama je se secas kada je bio kod nas
ja sam se sramila njega :?
a sad hocu da ga zagrlim....:cry:
...mislim jos vise mi ce cepa srce :cry::cry:

:cry: ne mogu vise da pisem srusena sam od bola:cry:
 
jeste mammy, znale smo se
bio je dobar drug sa bratom, dolazio je kod nas par puta
jednom pred da zablista njegova karijera,
a drugi put.... uuuuff tesko mi je govoreti :(
..drugi put kad je polomio nogu moja curica se jako rastuzila,
i pozelela oped da ga vidi...da dogje kod nas.
obecala sam joj kad se oporavi, zvacemo ga
...dosao je sa bratom i pored toliko obaveze naravno, nasao vreme i dosao
Bio je toliko harizmatican, toliko prirodan, toliko drag...nikada ga nije slava udarila u glava,
saki put je bio dostupan za sve nas, to su bili lepi trenutci provedeni sa Toseta
nazalost nije vise pored nama, nije vise megju nama :( :( :(
ali duboko u nama ce da zivi, duboko cemo ga nositi u nasim srcama
Bog ga nam je uzeo premlad,
premlad je napustio ovaj svet
ali znamo da je sad u carstvo nebesnog
znamo da Mu je Bog obezbedio mesto pored Angjelima
...ponosnismo Toseta, ponosni smo sto nam je Bog previligirao.....

Neka Mu je slava
Tose volimo Te!!!!
 
Zao mi je decka :(
Mnogo sam volela neke njegove pesme, pogotovo Cija si, i juce sam ih ceo dan slusala. Bilo mi je tesko, ali ne toliko da bih plakala jer ga, ipak, ne poznajem. Medjutim, uprkos tome sto ga nisam poznavala, volim ono sto predstavljaju njegove pesme, i on.
Ne mogu da zamislim kako je njegovoj rodbini, verovatno bi im bilo lakse da nema toliko buke oko toga po svim medijima.
R.I.P.
 
Ja sam jos uvek u soku,na znam sta da mislim,ne mogu da vreujem,sve se nadam neko ce mi reci da nije istina...on mi je bio jedna od onih osoba za koje imate osecaj da nece nikad umreti...zalosno,velika steta,bas mi je tesko,volela sam ga.
 
sonceto go nema veke istiot sjaj
na nasata radost i dojde kraj.
Studenilo vo srcata nasi
nema veke sto da ne krasi.
Toplinata poleka stanuva lad,
vecno ke ostanes mlad.
Ovoj angel so srceto peese,
i najtaznite ke gi nasmeese.
Site ke zalime od ovoj den,
na site ni ostavi vecen spomen.
Vo tvoja pesna prasa
sto sekogas ke ostane vo dusata nasa,
"zar nekoj moze da te zameni?"
ne,Tose.Site ne skameni.
Tragedija e ova za site nas
ke go pametime site tvojot mil glas.
Ti bese nasa zvezda sto ne vodese,
ti bese edinstven koj niz humanosta brodese.
Ostavi zad sebe prekrasni dela
ke te pameti zemjata cela.
Nikoj nema kako tebe da bidi,
cudna e idinava koja idi.
Ne znaeme sto utre ni nosi,
sega ke treba za troska humanost da se prosi.
Kako plamen vecen koj gori,
ova se nastrasnite nokni mori.
Ti angelu nas
bese za site spas.
Mozebi kasno ti zablagodaruvame,
so blagodarnost te daruvame,
no, sekogas znaj
na zivotot tvoj mu nema kraj,
ke ne cuvas od tvojot vecen raj.
A nie ke ti cuvame pocesno mesto vo nasite dusi
sekoja solza pocnuva da me gusi.
I koj saka neka rece,
deloto tvoe sekogas i nasekade ke ece,
pesniata tvoja secie srce ke sece,
a tvojatot glas rani ke lece.
Na tvojot zivot mu nema kraj
ti ke bidez zvezda so najgolem sjaj.
Vecno so nas
ti si nasiot glas.
Pocivaj vo mir
cuvaj ne od nebesniata sir.
 
baš me je potreslo.
pogotovu što sam samo sat pre njega prošla istim putem, u istom pravcu kroz testo od magle,
molila se bogu da ne nabasam na nešto!
nisam nikada slušala njegovu muziku, i nemma pojma šta je svirao,
ali je tužno da tako mlad i uspešan momak ovako završi:(
ranije sam već čula za njega, da je mnogo dobro dete i da nije prepotentan, i da su ga tamo, u selu odakle je svi jako voleli.
i da ga nikad nije bilo blam, da pomogne oko poslova drugima, i da da lovu za školu..i slično.
tako su mi ga baš letos hvalili.
ne dao bog nikome da sahrani svoje dete:(
strašno je to.


a dal je heroj? pa sad...
mada moram OŠTRO da osudim lupetanja koja sam ovde pročitala.
 

Back
Top