Опа демократе, испали вас Карла!

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Šamar Srbiji
Ž. Pantelić, 15. oktobar 2007

Glavni tužilac Haškog tribunala Karla del Ponte saopštila je u Luksemburgu Savetu ministara Evropske unije da ne može dati pozitivnu ocenu saradnji Beograda s Tribunalom.
- Mogu da potvrdim da je situacija danas mnogo bolja nego što je bila pre jedne godine, ali saradnja je još previše spora i nedovoljna - rekla je Del Ponteova u saopštenju Savetu ministara EU, koje je danas predstavljeno u Luksemburgu.
Evropski komesar za proširenje Oli Ren izjavio je, povodom ocene Del Ponteove, da će o odluci o parafiranju Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju sa Srbijom moći da bude reči tek posle njene nove posete Beogradu, krajem oktobra.
"Odluka o parafiranju će uzeti snažno u obzir izveštaj gospođe Del Ponte nakon njene nove posete Beogradu, predviđene za 25. i 26. oktobar, izjavio je Ren, na zajedničkoj konferenciji za štampu s glavnim tužiocem Tribunala.
On je saradnju Srbije sa Hagom okvalifikovao kao "do pola punu čašu".
- Saradnja Srbije sa sudom u Hagu može pre biti opisana sa do pola punom čašom nego sa do pola praznom, što znači da Srbija mora da intenzivira svoj rad posebno na traženju begunaca i da omogući pristup arhivama i dokumentima Haškom tribunalu, ali da se vidi napredak - rekao je Ren.
Predsedavajući Saveta ministara EU portugalski šef diplomatije Luiš Amado najavio je da će o Srbiji biti raspravljano na Evropskom savetu u četvratak i petak u Lisabonu, a da će odluka o parafiranju Sporazuma biti doneta krajem oktobra.


HAPŠENjE MLADIĆA USKORO
Glavna tužiteljka Haškog tribunala Karla del Ponte izrazila je uverenje da će Ratko Mladić biti uhapšen najkasnije do kraja ove godine.
"Ja sam 80 odsto sigurna u to. Mladić bi mogao biti uhapšen vrlo brzo, možda već narednih sedmica", rekla je ona za "Špigl".

Неповезано са темом:) Блиц стрип:

15.jpg
 
Primitivci i sitne duše se uvek čoporativno i u množini izjašnjavaju !
Kao individue su slabi i dezorijentisani . Zato pevaju u horu pod dirigentskom palicom otadžbinske ! :roll:

Šta radiš bre? zašto nisi na svom radnom zadatku, tj hvatanju Mladića? Jel te to strah da proveriš jeli ili nije tamo? Evo ja ti plaćam deset eura, toliko imam trenutno u džepu!
 
Komunjare, navikli ste na dirigentsku palicu ! Otišli vam Broz i Sloba, a i predsednik stranke vam je u bajbokani.

Pokušajte malo da koristite to mozga što vam još nije isprano - bez dirigenta !:roll::roll::roll:
Чекај да проверим роковник...
Субота 13. октобар- нацисти
Недеља 14. октобар- фашисти...
Понедељак 15. октобар- комунисти...

Хмммм.... Да упишем за сутра: Ционистички завереници?

Мислим не знам, требао би да се стабилизујеш и да нас прогласиш једним од тих епитета...
 

Back
Top