crnogorac ili novosadjanin

Z

zgodna

Gost
neka mi neko kaze da li je bolje imati crnogorca ili novosadjanina kao decka. Ja to dozivljavam ovako:crnogorci - zgodni,lepi,strasni i popularni!novosadjani - osecajni,osetljivi,cim podviknes oni zacvile.....sta vi mislite,da li sam u pravu?
 
Pa, znas sta... Ima i jednih i drugih na obe strane... I umiljatih Crnogoraca i dominantnih Novosadjana.
Ja bih radije Crnogorca, dinamicniji su. Nek mi oproste novosadjani, ali vise mi se dopada "crnogorski" izgovor. A inace ne smemo generalizovati ni kad je u pitanju pol, niti nacionalnost neke osobe.
 
Bleak WinterFullMoon:
zgodna:
ja govorim uopste aleksandra!Crnogorci su nekako face,a izgovor im je super,pogotovo oni sa cetinja.....ludilo

To ne mozesh da generalizujes bash tako lako.Sve zavisi od osobe do osobe...Uostalom to i ptice na grani znaju.Uopste mi nije jasno kako mozes da tvrdis tako nesto... :?:
Naravno da je svaka osoba jedinstvena i za sebe... :wink: ali, sigurno je da postoje neke slicnosti, zajednicke osobine, u nekoj naciji. mislim da te osobine nisu toliko bitne, nisu sustina neke licnosti, tako da ne mogu da sudim ko je bolji... :? :wink:
 
Kod nekih Crnogoraca me nervira ono "zensko treba da cuti, sedi kuci, gaji decu, pere ves i kuva rucak". Ali vecina su super za zezanje.
Novosadjani su isto ok za zezanje, ali kad dodju u Bg, ne mogu uz Balkansku da se popnu, a dok dodju od jednog do drugog kraja Kneza, treba im min pola sata.
____________________

Na kraju ne znam ni sama..... :)
 
QchCK*a:
Keeper:
jes' vala bolan, jadna ne bila, sve kako kazes, al mi s cetinja smo i krshni i nezni, a ne ko oni ****** iz novoga sada !

(obavezno chitati s akcentom - prim.au.)

Sto si dosadan sa tim "bolan"......to Crnogorci ne govore :wink: (nego oni drugi)
primedba!
ono "a ne ko oni ****** iz novog sada" nesto nevalja...nekako se ne uklapa
prim.cit.
 

Back
Top