Kako iznenaditi voljenu osobu???

joj, kraljevi, apropo iznenadjenja... ja pre neku noc gledao rezedent ivl... a ne volim da gledam te filmove, uplasim se... posle, kad spavam, sve mislim u cosku ima nekog... nebitno... i, vracam se kuci, zamislio se, a ima jedna mala komsinica... 6-7 godina devojcica... i ona se uvek sakrije iza jednog auta i skoci kad prolazem, kao, uplasi me... e, sinoc, zamislio se... i ona odjednom iskoci i vikne: 'bu'... znaci, vas rikan je mislio da je to kraj njegovok kratkog i srecnog zivota... il' to, il' da pocnem da mucam... znaci, prestravila me je... ceo zivot mi je pros'o pred ocima...
 
Kako iznenaditi zenu

Pustiti joj ovaj tekst da procita i onda joj reci da treba sa tobom da bude srecna jer je eto ne tuces ;)

"
Petina žena žrtve nasilja"
25. oktobar 2007. | 13:54 | Izvor: Beta
Beograd -- Istraživanje Saveta Evrope pokazuje da je 20 do 25 odsto žena u 47 članica bilo žrtva nekog oblika fizičkog nasilja.

Šef Kancelarije Saveta Evrope u Srbiji Denis Iber rekao je danas na otvaranju Nacionalne konferencije o borbi protiv nasilja nad ženama kako studije pokazuju da su u većini slučajeva nasilnici bili muškraci iz njihove neposredne blizine, partneri ili bivši partneri.

Iber je rekao da su nasilje nad ženama i nasilje u porodici kršenje ljudskih prava i da podrivaju evropske vrednosti.

Predsednik Srbije Boris Tadić je na konferenciji rekao da je nasilje nad ženama socijalni problem koji je duboko u osnovi mnogih drugih problema koji uzmeniravaju i opterećuju svako društvo.

"Ako društvo hoće da potvrdi spremnost da se s tim problemom izbori, u tu borbu moraju biti uključeni i muškarci, pogotovo u Srbiji, gde je nasilje nad ženama odomaćeno i postalo je deo običajnog prava", ocenio je on.

Tadić je rekao i da društva u kojima je nasilje nad slabijima legitimizovano nemaju razloga da budu poštovana, već moraju biti civilizacijski diskreditovana.

Prema njegovim rečima, načini borbe protiv nasilja nad ženama su izmena zakona, njihova primena, stalni rad na afirmaciji nenasilja i podizanje administrativnih i socijalnih kapaciteta u društvu.

Savet Evrope poslednjih godinu dana vodi kampanju protiv nasilja nad ženama, kako bi se podigla svest građana o tom problemu i informisanja žrtava nasilja o tome gde mogu da nađu pomoć.
 
pa ovako,ja sam odlucila da zovem njegovu majku i da se dogovorim sa njom da mi pomogne oko iznenadjenja i isto tako da ga nateramo da izadje iz kuce.onda tu ja nastupa....ispisala sam na 100 srca od papira 100 razloga zasto ga volim,i od toga cu mu napraviti put do njegove sobe a u sobi cu na podu napraviti srce od svecica i napravicu mu tortu na kojoj ce biti svecica i dacu mu poklon. mislim da ce se bas iznenaditi :D
 
Pokazzesh mu svoje cvec'e, evo, neshto ovakvo :)))

1328949728xebikqg.jpg
 

Back
Top