Kako iznenaditi voljenu osobu???

Investiraj malo vremena i truda i pokusaj da mu napravis tortu. Bez obzira kako ispadne, bice mu to najdraza rodjendanska torta ever, believe me!!! I nece ti to zaboraviti. Probala-upalilo, jos je meni to bio prvi put da mesim tortu, i bila je toliko "dobra" da sam u poslednjem trenutku cak htela sve da otkazem. Ali srecom, niko nije primetio da nije bas najsrecnije uspela, a on je sa ponosom pocastio drustvo. mIslim da je osnovni kvalitet bio sto je nisam ispricala slagom ili ne daj boze stavila neki natpis, ... to mi se uopste ne svidja.

Ne mogu niceg drugog da se setim, a da ne zahteva mnogo para....
 
..?

istockphoto_1716726_baby_surprise_box.jpg
 
Da,da...mozda npr nadjes nekog drugog frajera i odvuces ga u krevet bas onda kada si se dogovorila sa deckom da izadjete negde za njegov rodjendan.
Kad vas zatekne...ma kud ces vece iznenadjenje.Za njega naravno.:)
Malo se salim,nema ljutnje.:)

...i jos da dodam, otkacis tog drugog frajera na njegove oci i kazes Sreeeeecaaaaaaan
ti rooooooodjeeeeeeendaaaaaaan ljubaviiiiiiiiiiii, a on najsrecniji u galaksiji.....
 
Hmmmmmm...pa ovako...
Vece pre rodjendana se pravi kao da se nisi setila...
.
Sa njegovim drugom, drugaricom (moze i tvoj drug ili drugarica) se dogovori da napravite zurku iznenadjenja, u 12 uvece...
Kad on dodje kod tebe, spontano izrazi zelju da odete kod osobe gde ga ceka iznenadjenje...Josh bolje bi bilo da ga taj drug / drugarica pozove...da sve izgleda josh bezazlenije...
Drustvo koje se okuplja....u stanu....se takodje do 12 uvece praviti da nema pojma o cemu se radi. U 12 kada on vec pomisli da su ga svi zaboravili, iznenadite ga.
Poklon sakri ...u orman recimo...i daj mu ga u 12....

Ovo ti pisem iz sopstvenog iskustva. Nikad lepse iznenadjenje za rodjendan nisam imala...:)
 
Hmmmmmm...pa ovako...
Vece pre rodjendana se pravi kao da se nisi setila...
.
Sa njegovim drugom, drugaricom (moze i tvoj drug ili drugarica) se dogovori da napravite zurku iznenadjenja, u 12 uvece...
Kad on dodje kod tebe, spontano izrazi zelju da odete kod osobe gde ga ceka iznenadjenje...Josh bolje bi bilo da ga taj drug / drugarica pozove...
Drustvo koje se okuplja.... koje ce se takodje do 12 uvece praviti da nema pojma o cemu se radi. U 12 kada on vec pomisli da su ga svi zaboravili, iznenadite ga.
Poklon sakri ...u orman recimo...i daj mu ga u 12....

Ovo ti pisem iz sopstvenog iskusytva. Nikad lepse iznenadjenje za rodjendan nisam imala...:)
Ако сте Ви она коју зову Добрила, са таквим начином мишљења, увек имате слободног места код нас, у Установи ! :-D
 
A jeli moguce...sve gluplje od glupljeg....
Ma vi stvarno nemate maste, majke mi....

Zovnes fino momka i u stanu mu napravis sledece iznenadjenje:
Na stolu boca vina i svijeca, dva tanjira...kazi mu da si mu spremila veceru...on neka sjedne za sto....a ti brze bolje u sobu, obuces se kao fora ''konobarica'' dakle kecelja ispod cega nema nicega.Hranu si vec ''spremila'' (naravno narucila si slane palacinke)...Ponasas se tih pola sata kao vrhunski konobar (koga on naravno ne smije da dira) .....I sve ostalo ce se veec desiti kako treba....

Znaci imas milion nacina da ga iznenadis...mislim da samo tvoje prisustvo treba da mu bude dovoljno....Ukoliko nije....OSTAVI GA!!!

Aj sad zdravo
 

Back
Top