Pogresna skola!!!

Ana90

Primećen član
Poruka
516
Sta ako sam upisala pogresnu skolu koja mi se sada uopste ne svidja npr muzicku,ali sad posle 3 god uopste ne zelim da upisem muzicku akademiju i izgubljena sam nemam pojam sta u da upisem!:oops:
 
pa eto....priznash sebi da si se zaebala :lol: i pomirish se sa time da cesh ili upisati muzichq akademiju ili cesh prodavati kikiriki :?
koliko ja znam poshto si sada treca god nikako prebacivanje u gimn ili srednju ne dolazi u obzir :?
 
Sve na filozofskom i na filoloskom... A uz diferencijalne ispite i jos gomila stvari... E, al' pazi, mozda ti je sad doslo da ti se ne svidja muzika, da hoces da radis nesto drugo, ali probaj da nastavis da vezbas instrument kao i pre, jer ces za nekih mesec dana verovatno shvatiti da ipak zelis da se bavis muzikom.... Tako je meni u 7. osnovne dunulo da ne vezbam uopste i uzimala sam flautu samo kad me nateraju, a onda sam shvatila da je potpuno glupo da to radim, pocela sam da vezbam i te godine izosvajala gomilu nagrada, cak i jedan laureat... I sad sam upisala srednju muzicku i najvise na setu volim da sviram i boli me uvo za to sta mi drugi govore...
Veruj mi, proci ce te to, desava se uvek da mislimo da smo se zayebali, a da posle shvatimo da se uopste nismo zayebali, i to nas osnazi da budemo jos bolji ;)
 
Sta ako sam upisala pogresnu skolu koja mi se sada uopste ne svidja npr muzicku,ali sad posle 3 god uopste ne zelim da upisem muzicku akademiju i izgubljena sam nemam pojam sta u da upisem!:oops:

mozes sta hoces...KAO vodi se k'o gimnazija, sto znaci da te pripremi za fax ...

pitanje je samo hoces li sesti i nauchiti ono sto ti treba... ;)

Uglavnom, svi odu na filoloski ... najlakse za spremiti...
 
ti mali... :lol: :lol:
lepo je znati da neko prati moj forumski rad :D
a ti kao nisi slushao garavi sokak?
znash ono shto kazhu da svako mora da ima beatles fazu u zhivotu? (gloopost, dodushe :roll:) e, ja mislim da postoji tu i neka garavi sokak faza :lol:
Postoji, kako ne... A ako pogledaš svoj album iz detinjstva, sa onim zidovima i vratima oblepljenim posterima Baneta Krstića i drugara, imaćeš i jasan DOKAZ da je tako... :lol:
 

Back
Top