Mojoj ljubavi...

crni djordje

Primećen član
Poruka
846
Zelim samo ovo da ti napisem pa da odem u jedan mali deo tvoje istorije.Hvala ti princezo za trenutke koje si provela sa mnom jer sada znam da te ako se izrazim u ovom glupom zemljskom vremenu hiljadama godina trazim.I da me je u ovu dolinu suza doneo suncev zrak da te nadjem,i da smo se opet nasli kao i na onom drugom svetu koji je mnogo svetlosnih godina daleko.Znam da smo se voleli u nekom lepsem svetu i da smo bili mnogo srecni,samo ti i ja.I sretan sam princezo sto sam te nasao i sto cu te ponovo naci kada moje telo postane prah i pepeo i kada moje fizicko bice obuzme tama,kad prestanem da postojim u ovoj dolini suza.Zao mi je sto sam ispao djubre i sto sam ispao sebican i trazio ti nesto sto jednostavno u ovoj dimenziji postojanja nisi mogla da mi das.Mnogo sam te voleo oduvek i mnogo cu te tek voleti.I necu te dirati vise kunem ti se,necu da ti kvarim zivot.Cekacu opet moj zrak sunca koji ce me odvesti sa ovog tuznog mesta da te ponovo pronadjem negde daleko i da te jos jednom uhvatim za ruku i da te ljubim,da te ljubim dok vreme stoji,da te ljubim dok postojimo samo ja i ti...Sve svoje prosle,sadasnje i buduce trenutke dao bi samo za jos jednu tvoju laz ljubavi moja jedina.Joj nisi ni svesna koliko mi te je pun moj krevet,koliko mi jastuk mirise na tebe i koliko me to boli.Ali ti opet kazem da sam sretan jer si mi dala nesto sto sam trazio u ovom mom jadnom i bednom zivotu,tebe,moju plavooku princezu najlepseg osmeha na svetu.
Poslednji put kada smo se videli bio sam jako jako umoran.I nisam mogao sa tobom normalno da komuniciram.Ali ti sada kazem da cu te uvek voleti i ponovo traziti,mada znam da to u ovom zivotu vise nije moguce.Znas sta zelim?Zelim da umrem sto pre da bi me moj mali zrak ponovo poneo da te nadjem.I samo zelim da u trenutku kada budem napustao ovu tuznu planetu da te taj zrak sunca koji me bude vodio odavde pomiluje po tvojim usnama i to ce biti moj poljubac,moj poslednji poljubac...A tako sam te zeljan princezo,tako me to boli,ali necu da budem sebican.Necu!
Joj Boze,koliko bih toga zeleo da ti dam,i kako bih zeleo da odmah sada umrem da nestanem jer ne mogu da kontrolisem ovo osecanje tuge i samoce koje me izjeda.Kukavicki je to sve,ali ja se bojim da vise zivim u ovom svetu u kome te vise necu imati.Sreco moja,ljubavi moja,princezo moja,zelim ti svu srecu ovoga sveta,zelim ti da budes voljena,sretna,i zelim da me zaboravis.A osetices taj zrak i dasak vetra koji ce te pomilovati po usnama i tada ces znati da sam otisao da te ponovo pronadjem.Ne moras me zvati,nemoj,necu biti tu,ja cu tebe naci.
U snovima i negde daleko.Jer znam da postojim da bi te voleo.Ostace mi uvek u dusi mojoj casa sa tvojim karminom,ukus vina na tvojim usnama i tvoj dodir i pesma SUMMERWINE...Kakav je to dodir bio!Kakvi poljupci lepoto moja...
Zbogom ljubavi,vidimo se u nekom lepsem svetu.Uvek ce te voleti tvoja zaba
 
Sta se desilo?
Zasto se Djordje vise ne javlja?
Nije valjda uradio to sto je najavljivao?
Hajde, nek se javi... javi se pod hitno!
Jer ''posle tuge uvek dolazi smeh.''
''Tama postoji da bi prizvala sjaj.''
Hajde bre, javi se.
 

Back
Top