Иран подржава улазак Босне у Европску Унију:)

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
На састанку передставника БиХ и Ирана у Техерану, говорник Иранског парламента је изјавио „Иран је најдемократскија држава у региону и жели да прошири везе са Босном и подржава пу Босне у Европску унију”

http://www.albawaba.com/en/countries/Iran/217575


Iran's Majlis Speaker said on Thursday that his country is the most "democratic, stable and secure" country in the region but enemies cannot stand this fact. In a meeting with members of the Presidential Council of Bosnia-Herzegovina, Haddad-Adel expressed Tehran's readiness to expand all-out bilateral ties with Sarajevo.



Two unfair wars have been imposed on Iran and Bosnia-Herzegovina, he said, according to IRNA, stressing the importance of boosting bilateral cooperation in reconstructing the two countries.



"The Islamic Republic of Iran supports Bosnia's membership at the European Union and believes that consolidation of the union can play constructive and effective role in promoting the process of unilateralism in the world," the Iranian speaker stated.
 
Одлична тема. Коментар глуп.
Свако може да постави тему, али не може свако да коментарише.

pogotovo samo ti nemoj govoriti o komentarima, gluplju temu nisam video, kakve mi to veze imamo sa bosnom i iranom? Bolje predji na domacu temu poput KOSOVA i uzgnježnjenih samozvanih demokrata u svojim foteljama na grbači srpskog naroda, mnogo nas zabole i za iran i za bosnu. Bitna je republika Srpska i Srbija za nas!
 
pogotovo samo ti nemoj govoriti o komentarima, gluplju temu nisam video, kakve mi to veze imamo sa bosnom i iranom?
Зато што је пола "Босне" Република Српска и зато што ако Иран подржава "Босну", све је јасно.

Bolje predji na domacu temu poput KOSOVA
За мене је Република Српска - домаћа тема. Ако си ти балија за унитарну Босну, није ме брига за тебе.
 
Зато што је пола "Босне" Република Српска и зато што ако Иран подржава "Босну", све је јасно.


За мене је Република Српска - домаћа тема. Ако си ти балија за унитарну Босну, није ме брига за тебе.

Pa vidi sinak, ako govoris o bosni onda pricas o unitarnoj drzavi gde Republika Srpska i nepostoji, dok druga je stvar koju sam ja naveo a ti precutkujes o R. Srbiji kao republici unutar bosne, ti govoris o celoj bosni a ne o R sebiji, kamo srece da sam balija, nego i takvi ce vam rasturiti drzavu poput tebe, odluci se vec jednom jesi radikal ili nisi, nemozes vecno sedeti na dve stolice i prozivati svakog radikala za baliju ili ustasu! Banovao si Kravog_labuda zarad tvoje propagande protiv radikala! zar ti nije jasno da si provaljen, predstavljas se kao radikal a ovamo pljujes po njenim simpatizerima!! Cisto domsnlijski smisljeno da se zatre ljudska svest i razmisljanje svojom glavom!
 
Pa vidi sinak, ako govoris o bosni onda pricas o unitarnoj drzavi gde Republika Srpska i nepostoji, dok druga je stvar koju sam ja naveo a ti precutkujes o R. Srbiji kao republici unutar bosne, ti govoris o celoj bosni a ne o R sebiji, kamo srece da sam balija, nego i takvi ce vam rasturiti drzavu poput tebe, odluci se vec jednom jesi radikal ili nisi, nemozes vecno sedeti na dve stolice i prozivati svakog radikala za baliju ili ustasu! Banovao si Kravog_labuda zarad tvoje propagande protiv radikala! zar ti nije jasno da si provaljen, predstavljas se kao radikal a ovamo pljujes po njenim simpatizerima!! Cisto domsnlijski smisljeno da se zatre ljudska svest i razmisljanje svojom glavom!

Ајјјооој! ти си онај нациста што га Јомини синоћ банова?

Али да задовољим твоју знатижељу.
Пошто си неписмен, морам.
Дакле, Иранподржава Босну и улазак у ЕУ.
Ја постављам ову тему да се види ко подржава Босну и ко подржава Европске интеграције- а то је Иран.

за мене је Република Српска домаћа тема.
А ти пробај да шириш балијско-наци учење код неких који ме не знају.

Еееее... демократе, беше лепо док сам ја био форумски фашиста? :)
 
Pa to onaj njiov Iranski Mustafa rezonuje tipa:"Bosanska Dzamahirija mu dodje kao nasha bomba,pa nek ih prime".
Evropa nikada nece prihvatiti Islamsku drzavu u okvirima EU.Zato i teraju na silu Srbe i Hrvate iz Bosne u tu nakaradnu tvorevinu...da bi Muslimane kao fora pacifikovali,ali dzaba.Prekasno.
Jasno k'o dan. Evropa na razne načine pokazuje neprihvatanje islama.
 
Podrška Irana Bosni ima kontraefekt jer znamo svi
dobro ko je potavio Dayton ko dirigira rješenje u BiH
....znači Ameri ... a koga Ameri imaju na žulju trenutno?

Svejedno nije ni primjereno ni ispravno da jedna orijentalna
država upliće svoje prste u jednu multietničku državu u Europi.

Vjerojatno se povode time " Kako USA može da se miješa
na bliski istok, zašto mi ne bi mogli u Europu da čačkamo"
 

Back
Top