RAZOCARAN

Jaoj :( tesko ti je,razumem te...jaoj,pa da li ste dugo zajedno?Ako jeste,onda ti sigurno mnogo znaci i nemoj to da izgubis,nek ti sve objasni,razjasni te sve,ne dopusti da ti ljubav pobegne zbog greske!!!
 
Pa da,ja te razumem,ne mozes tek tako da je ostavis,jer je u pitanju ljubav,ti nju volis!Pokusajte to da prevazidjete uz razgovor,medjusobno poverenje,ljubav,neznost...
 
pa nepitas ti ovo zato sto ti nesto posebno treba savet, nego da bi te jos vise bolelo dok citas, takav je covek, meni su rekli da pijem da bih zaboravio ono desilo se kontra jos vise sam mislio na nju tako da koristim priliku da ti posavetujem to nikako bice ti jos gore nego sad, a i u ostalom to brzo prodje par godina nije to nista.
 
Jedno znam sigurno,a to je da necu da se propijem zbog nje,jer ni jedna devojka nije toga vredna,ali cu vec nekako da je prezalim,a da se pomirim sa njom to nikako,jer ako je jednom i drugi put ce.
 
Jedno znam sigurno,a to je da necu da se propijem zbog nje,jer ni jedna devojka nije toga vredna,ali cu vec nekako da je prezalim,a da se pomirim sa njom to nikako,jer ako je jednom i drugi put ce.

ne mora da znači!?! UOPŠTE... što se mene tiče, mogu da te posavetujem ali mi trebaju neke informacije:
koliko ste bili zajedno, koliko imate godina, i koliko ti je stalo do nje i njoj do tebe, kao i kakva je njena reakcija? da li si je ti ,,provalio" ili je sam rekla... :roll:
 
Bas sam na to mislela....ako si je zaista voleo...neces tek tako odustati vec ces se boriti da to prevazidjete,a ako ne,ako ti i nije stalo,najlakse je reci da te je prevarila i da ti to bude razlog...potrudi se malo!
 
Ne vidim razlog zasto bih se potrudio da ostanem sa njom,mnogo mi je stalo do nje,ali sve ima svoju granicu,ona mi nikad nebih rekla da me je prevarila da ja to nisam saznao.U pocetku to nisam verovao,jer sam mislio da je to necija ljubomora,ali kad sam se uverio licno i to video svojim ocima,ostao sam bez teksta a i bez reci.JA sam 81-o a ona 83-e godiste.
 
Bili smo zajedno skoro TRI godine,99% zena ili devojaka place istinito samo kada sece luka jer je vecina folero.Hvala vam za misljenja u svakom slucaju i nadam se da se nikom to vise nece ponoviti.KISS za sve......
 
Naravno da ce se ponoviti.........I mene je ostavio decko za koga sam mislila da je jedini na planeti .Bila sam ocajna i plakala sam,ali zivot ide dalje.Izadjes u grad i vidis da ima jos divnih frajera.
 
Ne vidim razlog zasto bih se potrudio da ostanem sa njom,mnogo mi je stalo do nje,ali sve ima svoju granicu,ona mi nikad nebih rekla da me je prevarila da ja to nisam saznao.U pocetku to nisam verovao,jer sam mislio da je to necija ljubomora,ali kad sam se uverio licno i to video svojim ocima,ostao sam bez teksta a i bez reci.JA sam 81-o a ona 83-e godiste.

pa ništa onda kada si tako rešio, i video...

******* bilo lepo dok je trajalo, a nju pozdravi i reci forumaši ti rekli da sledeći put budeš diskretna :lol:
 
Jedno znam sigurno,a to je da necu da se propijem zbog nje,jer ni jedna devojka nije toga vredna,ali cu vec nekako da je prezalim,a da se pomirim sa njom to nikako,jer ako je jednom i drugi put ce.

Trebas da imas srce ko nebo da bi nastavio sa njom i bio jos sto put bolji prema njoj da bi docekao da se mozda pokaje. tesko da ces za to imati strpljenja a i pitanje je koliko je ona emotivna.
 

Back
Top