Lake i pijane ribe...

princess92

Zainteresovan član
Poruka
274
dakle..jer ja nisam u toku ili shta?jesu li to u danashnje wreme na ceni samo lake zenske ili shta?zashto mushkarci lude za takwima?znachi ne mogu da werujem da se danas swaki mushkarac okrene za onom u minicu i sa dubokim dekolteom,nego za onom koja je lepa ali zakopchana..razocharana sam shto je swe wishe sponzorusha..a tishti me jedna stwar..sinoc sam bila na jednoj zurci kod brata od tetke koji je slawio 18 rodjus..jedna dewojka je celo weche blejala u mog rodjenog brata..lepa stwarno..u toku wecheri smo pochele da prichamo i rekla mi je da joj se swidja moj brat i da bi wolela da ih upoznam..i upoznala sam ih..i brat mi je rekao da mu je slatka i da ce joj prici..medjutim..ona se posle sat wremena napila kao stoka..popila je oko litar nekog wina..litar!!!i niko za to nije znao..ni njena mama koja je bila tu nije nishta primetila..otishla sam do wc-a sa sestrom a nismo znali da je ona tamo..jbt..pojebala se sa nekim tipusom nasred wc-a!!ejjj..znachi nisam mogla da werujem!celo weche me smarala za brata a onda se kresnula sa drugim!znachi bila sam shokirana..i posle se wratila na mesto kao da nishta nije bilo..sela pored mog brata i nakachila mu se onako....on je onda wodio da se ispowraca jer guska nije znala za sebe..pitanje je da li danashnja omladina ide u pogreshnom prawcu?dewojka je 90 godishte i pijana se watala i kresala sa tipusom koji je kako sam chula 86 god..razocharala sam se jer sam je pogreshno procenila..a moj brat se nalozio na nju ko malo dete..i + ne zna da sam je ja widela sa tim likom..ne bih da mu kazem ali ne znam shta da radim..
 
Ya sam sa osamnajs pila dve litre vina i malo me uVati :roll:
Al' to kad sam odmorna.
Sad više ne mogu.
I ne Falim se nego ozbiljno kažem........ yebote, pa šta ako je popila liiiiitarrrr vina :shock:

I što mu koji moj ne kažeš? Pa nije mu to žena...

Opet je vino krivo što se neka yebala ooooooo majko.....

I kakav ti je to komentar "okreću se za atraktivnom devojkama" pa i ja sse okrećem za atraktivnim pre nego za nekom zabodenom u crno. Osim ako i to crno nije preterano. Kad pored tebe prođe guska sa dva kljuna probaj da se ne okreneš za njom..... isto kao hodajuća sisa.
 
Ya sam sa osamnajs pila dve litre vina i malo me uVati :roll:
Al' to kad sam odmorna.
Sad više ne mogu.
I ne Falim se nego ozbiljno kažem........ yebote, pa šta ako je popila liiiiitarrrr vina :shock:

I što mu koji moj ne kažeš? Pa nije mu to žena...

Opet je vino krivo što se neka yebala ooooooo majko.....

I kakav ti je to komentar "okreću se za atraktivnom devojkama" pa i ja sse okrećem za atraktivnim pre nego za nekom zabodenom u crno. Osim ako i to crno nije preterano. Kad pored tebe prođe guska sa dva kljuna probaj da se ne okreneš za njom..... isto kao hodajuća sisa.
ebo te looodoo :lol::lol::lol:
 
ja sam nekada imala meru da popijem bar pola litra votke za vece...litar vina nije neka ogromna kolicina, kad se pije polako. ako se tako odrala znaci da nema naviku, ili ne ume da pije. sad, da li se kresnula samo zato sto se napila ili bi se svakako kresnula, ne mozes da znas. ne mozes ni da znas da li se ona tako stalno ponasa ili se desilo taj jedan jedini put.

da li omladina ide u pogresnom smeru...verovatno onoliko koliko je uvek isla, tj takve stvari su se desavale i pre petnaestak godina, kada sam bila tinejdzerka...uvek je bilo cura koje bi zaglavile sa jednim ili vise njih na zurkama, ali su svi znali sta se desava - ako je tvoj brat naleteo na takvu, cuce ranije ili kasnije te price od nekog drugog - mozda je bolje da mu ti kazes.
 
Uvek je bilo i ovakvih i onkavih.......ja sam isto pila,mada se nikad nisam opijala desavalo se da se napijem,ali imala sam neke granice........Pravila sam mnoga sranja u mladosti,mnogo veca od pijanstva na zurci,ali kako kazu:Luda mladost,mirna starost.
 
pa dobro sta sad ima nas raznih
nek se yebe po wc-ima ko voli,a kome takva treba nek je uzme...ma ako su svi srecni,ne znam sto se ti brines,nije ko da tera tebe neko da izbacis sise i obuces minic da bi bila primecena,a i realno da li ti treba neki koji ce da te primeti samo zbog toga...sise su najmanji problem u celoj prici realno,jer sve krece od nedostatka mozga malo kompleksnijeg od pileceg :)
da se ogradim,ko voli toliko da se yebe,to je ok,ono sto ja hocu da kazem je da mislim da se u slucaju navedenog godista to desava vise iz pritiska i zelje da ne budes odbacen i outsider.mislim nije prvi put da cujem.
doduse deca sad jedu tu hormonsku hranu,ko zna ste se njima desava u mozgu i organizmu.
sto se tice brata,ja bih mu rekla,pa nek on odluci jel mu smeta ili ne.
 
pa dobro sta sad ima nas raznih
nek se yebe po wc-ima ko voli,a kome takva treba nek je uzme...ma ako su svi srecni,ne znam sto se ti brines,nije ko da tera tebe neko da izbacis sise i obuces minic da bi bila primecena,a i realno da li ti treba neki koji ce da te primeti samo zbog toga...sise su najmanji problem u celoj prici realno,jer sve krece od nedostatka mozga malo kompleksnijeg od pileceg :)
da se ogradim,ko voli toliko da se yebe,to je ok,ono sto ja hocu da kazem je da mislim da se u slucaju navedenog godista to desava vise iz pritiska i zelje da ne budes odbacen i outsider.mislim nije prvi put da cujem.
doduse deca sad jedu tu hormonsku hranu,ko zna ste se njima desava u mozgu i organizmu.
sto se tice brata,ja bih mu rekla,pa nek on odluci jel mu smeta ili ne.
Jaa,slazem se sa tobom,na kraju krajeva svaka rupa nadje svoju nzakrpo.
 
Још једна од посластица типа ''Куда иде овај свет?'' нафиловано са ''Ова данашња омладина..'' и са пар капи ''Раскопчане спонзоруше у минићима, а ми лепе, згодне ал пристојне, закопчане до грла''...
Хмм... сад тек осећам укус у натруњеног ''Да ли да му кажем да му је риба *****?''...и ''Ти дашањи мушкарци који не знају праве вредности...''

Рецепт је оригиналан, али састављен од тако тривијалних састојака...
 
Шта има ја да им саветујем...

''И ја бих да се окрећу за мном на улици и да ме гледају пожудно, али бих да у мени виде личнос' а не сисе!'''
...Е, ******...не иде и јаре и паре...
 
Sto jeste-jeste... svako hoce da bude primecen (na neki nacin)...
Ko ima dobre mere (otprilike 90-60-90), ca da uzme usku majcicu, siroki dekolte, neki minic... i da privlaci paznju.
E, sad... osobe bez gore navedenih mera, nece da se provokativno obuku, nego ce da privlace na pamet, lepotu (spoljasnju/unutrasnju)...
A ima osoba koje nece da privlace paznju uopste... i onda krece prica o onima koji privlace paznju i ovakvi su ili onakvi...
Iskreno: trazene mere 90-60-90 nemam... ali da ih imam - nista me ne bi sprecilo da uzmem na sebe minic i usku majcu duuuubokog dekoltea i da vrckam ulicom primoravajuci pripadnike suprotnog (i istog) pola da se okrecu za mnom... Da li bi me to cinilo "lakom ribom"?

Sto se radnji na zurkama u WC-u tice: uvek je toga bilo. U svakoj generaciji/drustvu ima bar jedna devojka za koju se zna da je "laka" i da "daje". Zasto ona to radi? Stvarno ne bih znala odgovoriti... ali hocu da kazem da to nije nova pojava... toga ima odavno - samo sto svako zna za slucajeve u svojoj generaciji (i mozda godinu/dve starijoj/mladjoj)...
 
čujem priču kako klinke u nekoj oš na nbgd pu.Še svojim drugarima za kintu!
kao to je ok, parice zarađene, a ipak su to drugari, valjda po onoj: ko će kome nego svoj svome?
majke odlepile, uS.rale se za svoje devojčice...
kada se bolje razmisli..u svakoj generaciji, u svakoj školi postoji tako nešto,
postojalo je i kada smo mi išli u oš, sigurno.
samo nismo bili u tom društvu.
užas!
a sve iz kuće dolazi. SVE.
 
Za OS jos nisam cula... mada, kao sto pajamaca kaze: mozda samo nisam nikad bila u takvom drustvu...
Gledajuci omladinu, svako hoce da bude popularan i da privuce paznju... svako na svoj nacin, ali cilj je isti - biti popularan i prihvacen. I to je oduvek bilo i bice... jedino sta moze da se uradi je da se prica sa decom/omladinom, da se 'usmere' i da to rade na 'pravi nacin'... mada, ko je merodavan da kaze koji nacin je 'pravi nacin'?
 
mene je stvarno strah kada budem rodila djete i kada odraste kako ga sacuvati od takvih gluposti, mislim ne mogu da vjerujem sta se radi danas...pa boze ja sam bila zarucena i morala sam doci kuci do 12, vani sam ostala poslje 12 prvi put kada sam se udala...mislim kako smo jmi odgajani i sadasnja mladez strasno....mozda sam ja i malo prestrogo odgojena , ali bolje i to nego ovo....mislim grozno...nemam rjeci
 
Ma znam , ali problem je taj sto se djeca vise ni ne plase roditelja , nemaju postovanja, deru se na njih i psuju, meni je od strane mojih roditelja bio dovoljan samo pogled da usutim, a nikada nme nisu tukli, jednostavno se znalo ko je stariji i ko se treba slusati i ono sto su rekli to je bio zakon, a sada roditelji su vise prijatelji svojoj djeci i upravo zbog toga nemaju autoritet.
Znam da sa djecom treba izgraditi kvalitetan odnos, ali roditelj prvo treba da bude roditelj , a onda prijatelj...mislim, mozda malo konzervativno razmisljam , ali ja sam tako naucena, evo meni je moja mama najbolja prijateljica, ali isto tako je prije svega moj roditelj i zasluzuje postovanje, za cjeli svoj zivot nisam upala u rjec roditeljima , a kamol se izderala na njih kako to danasnja mladez radi...jos malo ce oni poceti tuci nas
 
jao otvoricu temu da se zgrazavam na vase zgrazavanje
jao strasno
jao qq mene grdna
ju ju ju
mislim,sta vas tu konretno zgrazava?sto vi niste imale prilike pre braka da zaglavite do 5h?nijedna se nije napila na zurci?nijedna nije imala one night stand?i autorka je bas zavirila u wc i videla da se ta devojka kresnula?mozda se samo malo pohvatala?je l vas povredila ikako?
ne mogu da verujem koliko malogradjanstine
a recenicu "danasnja omaldina boze boze" izgovaraju oni kojima je rok trajanja istekao,pa razmislite
jbt sta vas zabole ko sta radi na zurkama
 
jedino logichno objashnjenje je opshta besparica i nedostatak radnih mesta
pa se roditelji dovijaju na razl nachine da svojoj deci obezbede osnovno
a deca trazze vishe od toga, a da ne prichamo u opshtoj strci i frci koliko danashnji roditelji
ne stizzu da vaspitavaju svoju decu i da sa njima rade, uche ih i slushaju....proizvod je devijanntno drushtvo....strashno...
i ta danashnja deca ce jednoga dana biti roditelji, kakvi? to je opasno!
 

Back
Top