zvizdanje i dobacivanje

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Procitah u jednoj simp knjizici kako se jedna zenska ne oseca neprijatno kad prodje pored gradilista i radnici joj zvizde i dobacuju, kaze bilo bi joj mnogo gore kad bi je izignorisali....Uh ima istine u tome kad razmislim....Kako reagujete kad vidite dobru zensku...Smatrate li da je nekulturno dobaciti joj ili zviznuti....je li to davno proslo vreme...
 
Eh, nema većeg meraka no kada stojiš na skeli u visini treće etaže i kolega kaže "Vidi onu, ala bi je...", a ti pogledaš dole, ona već prolazi tačno ispod, pa se nagneš da joj osmotriš kvalitete iz, što bi rekli, ptičije perspektive, pa se nagneš još malo, taman da zvizneš, i još malo, fijuuuu... pad na glavu samo upotpunjuje ugođaj (ocena 5.7).

Ariela, ariela, najveći šovinisto ovog foruma:
ariela:
...kako se jedna zenska ne oseca neprijatno kad prodje pored gradilista i radnici joj zvizde i dobacuju, kaze bilo bi joj mnogo gore kad bi je izignorisali...
A kako se jedna žena pritom oseća? Majstori rade, nije im u opisu radnog mesta da dobacuju ženama na ulici. Kapitalizam, borba za profit, nema se vremena za stajanje u mestu. A nešto sumnjam da gledanje žemskih može da dobije svoju stavku u radnom ugovoru, čak ni u onom delu sa zabranama. Gazda prokletinja, ne misli on na to kako je ženama, samo svoj džep gleda.

Nego, šta predlažeš, da počnu da vaćare ženske za guze u prolazu, da se i one osećaju kao žene. Ili to ili... imaju oni na gradilištu i puno veša za pranje.
 
Ja sam oduvek mislio da je to odraz nepristojnosti i primitivizma.
Onda sam doshao na 4um.
I video kako se neke gospodjice zale da ovdashnji mushkarci "ne obracaju paznju na zene,dok su recimo u inostranstvu sasvim drugachiji i dobacuju dok prolazi"
......
Shta znam,ja i dalje kazem da je to neukusno.
Ko da je zivina,pa je zovesh.
To mora da je u stvari neko pitanje na koje ne postoji zadovoljavajuci odgovor...da nas testiraju...psiho test-trik zensko pitanje...kao ono oko daske u WC-u
A?
Je l sam vas provalio?
Kako sam proshao,kako sam proshao?
 
Da li sam ja prva zena na ovoj temi?
Ne volim kada mi dobacuju. Uvek mi je neprijatno. Volim kada se moj pogled sretne sa necijim, pa mi se nasmesi. Ali zvizduk, dobacivanje. Ne. Svasta neki dobacuju. Meni je to neukus. Ima i onog kada prolazim pored nekog muskog drustva, a oni svi zacute. Nakon par koraka cujem nekog koji vec nekome kaze, sta zevas, a, a.
Ubrzam korak.
 
ne da je neprijatno nego fuj
a posebno su mi ti radnici odvratni
sta vise neprijatno mi je i kada udjem u autobus a ono gomila radnika unutra i tako nesto torocu ko kokoske.pa ti ljudi najcesce zive da jedu,spavaju i jebu sto je previse zivotinjski za moj ukus,i kada prolazim pored gradilista ili pozurim ili predjem na drugu stranu,tipa ko kad vidim interventnu,dobro razliciti su razlozi ali ih podjednako ne volim :neutral:
 
Hm, dobacivanje....
To je jedna od onih stvari koje su lepe ako ih radiš na lep način, a ružne ako ih radiš na ružan način.
Tako da dobacivanje jeste seljačka fora osim kad je pristojno, duhovito, neugrožavajuće...

A zviždanje je uvek bljak.
 
ne zviždim. ne zato što ne umem, ili što nije kulturno, već zato što ne vidim svrhu toga... mada ona verovatno postoji čim neki ljudi to rade...
ako mi neko ukaže u čemu se ogleda moja korist i dobit od zviždanja i dobacivanja, rado ću i ja početi...
 
Их, како сте сувопарни...

А где је ту лепота народних доскочица типа:
''Мала, окреће ти се задњи точак!''
''Волим плаво - па макар и офарбано!''
''Ја да имам такве ноге - ходао бих на рукама!''
''Ђе си, љепот'це?''
''Уф, ала би ја ово натегоооо!''

А ви се ухватили за звиждање, ко да је то нешто...
 
;)
Da li sam ja prva zena na ovoj temi?
Ne volim kada mi dobacuju. Uvek mi je neprijatno. Volim kada se moj pogled sretne sa necijim, pa mi se nasmesi. Ali zvizduk, dobacivanje. Ne. Svasta neki dobacuju. Meni je to neukus. Ima i onog kada prolazim pored nekog muskog drustva, a oni svi zacute. Nakon par koraka cujem nekog koji vec nekome kaze, sta zevas, a, a.
Ubrzam korak.

Slazem se!;)
 
Ja ne zviždim i ne dobacujem, osim ako ne poznajem devojku pa se našallim sa njom. Ali to
nema nikakve veze sa temom, jer je šala. Nekim devojkama koje znam imponuje kada im neko
dobaci kako su 'dobre ribe' i sl, samo ako nije baš neukusno. Po njihovom mišlj. neukusno.
Meni se desilo par puta da ne mogu da isqliram situaciju, kada se mimoilazim sa baš dobrom
ribom, pa ponekad gledajući ih u oči, sačekam njihov pogled i kažem onako u etar 'mac'.
I nikad' mi se nije desilo da naletim na negativnu reakciju.
Lepo je uputiti kompliment zgodnoj i lepoj nepoznatoj devojci, ali svako to radi na neki
svoj način koji može biti sa ukusom ili ne, ali to zavisi i od osobe kojoj je upućeno.
 
Ja ne zviždim i ne dobacujem, osim ako ne poznajem devojku pa se našallim sa njom. Ali to
nema nikakve veze sa temom, jer je šala. Nekim devojkama koje znam imponuje kada im neko
dobaci kako su 'dobre ribe' i sl, samo ako nije baš neukusno. Po njihovom mišlj. neukusno.
Meni se desilo par puta da ne mogu da isqliram situaciju, kada se mimoilazim sa baš dobrom
ribom, pa ponekad gledajući ih u oči, sačekam njihov pogled i kažem onako u etar 'mac'.
I nikad' mi se nije desilo da naletim na negativnu reakciju.
Lepo je uputiti kompliment zgodnoj i lepoj nepoznatoj devojci, ali svako to radi na neki
svoj način koji može biti sa ukusom ili ne, ali to zavisi i od osobe kojoj je upućeno.
Svaka ti se dala!
 
Ja sam oduvek mislio da je to odraz nepristojnosti i primitivizma.
Onda sam doshao na 4um.
I video kako se neke gospodjice zale da ovdashnji mushkarci "ne obracaju paznju na zene,dok su recimo u inostranstvu sasvim drugachiji i dobacuju dok prolazi"
......
Shta znam,ja i dalje kazem da je to neukusno.
Ko da je zivina,pa je zovesh.
To mora da je u stvari neko pitanje na koje ne postoji zadovoljavajuci odgovor...da nas testiraju...psiho test-trik zensko pitanje...kao ono oko daske u WC-u
A?
Je l sam vas provalio?
Kako sam proshao,kako sam proshao?
ako je ovo interpretacija onog sto sam rekla onda je zaista jadna:?
 
fin odgovor....inače....radnici kad prođe neka dobra riba....prvo zaneme...sve boošilice prekinu rad...mook.....i to traje 5 sekoondi....i onda...seeeko.....a, ako je baš avion...onda ćoote, sa otvorenom vilicom do asfalta.......ako je avion toopoljev...što podleže slobodnoj zidarskoj proceni....onda dobace masno....u zamljama sa mediteranskom klimom je kompliment dobacivanje......pa se podrazoomeva da kažu ćao maria....što imaš lepi i goosti zoobi.... oni svakoj ženi glasno udele kompliment....takva je mikro kooltoorna klima u ophođenju....
 
Их, како сте сувопарни...

А где је ту лепота народних доскочица типа:
''Мала, окреће ти се задњи точак!''
''Волим плаво - па макар и офарбано!''
''Ја да имам такве ноге - ходао бих на рукама!''
''Ђе си, љепот'це?''
''Уф, ала би ја ово натегоооо!''

А ви се ухватили за звиждање, ко да је то нешто...
Fiiiiijjjjju, kako si ti yebeno u pravu. :)
 
Procitah u jednoj simp knjizici kako se jedna zenska ne oseca neprijatno kad prodje pored gradilista i radnici joj zvizde i dobacuju, kaze bilo bi joj mnogo gore kad bi je izignorisali....Uh ima istine u tome kad razmislim....Kako reagujete kad vidite dobru zensku...Smatrate li da je nekulturno dobaciti joj ili zviznuti....je li to davno proslo vreme...
ma laze,ku....va
 

Back
Top