Meni treba neki dobar savet ...

oK pepeljugo, T isi ih ucila da je homoseksualizam ok, ali sta oni misle i koji su njihovi stavovi realno?
I zasto sticem malo utisak da ti nekako defektno dozivljavas homoseksualizam. Ja tu ne vidim nikakav defekt i nema u tome niceg loseg i nenormalnog. I takvim tvojim dozivljajem emitujes sliku deci i okolini i ne verujem da ce je oni shvatiti kao nesto normalno. Naravno ja bih prvo sacuvala tajnu, kao sto sam ti vec rekla (ne bih vise da potenciram) bas iz razloga okoline koja ce ili koja vec reaguje na homoseksualizam negativno. Tu deci uopste nece biti lako. Zato je nekad samo najbolje da se naslucuje a da se ne zna istina. ili bar istinu cuvaj za prijatelje u koje jako imas poverenja.
Meni je bas luckasta tvoja prica. Ladno imas troje dece i koliko ti je trebalo da se prepustis svojoj da kazem pravoj seksualnosti.
Zelim ti lep ishod dogadjaja
 
Ovaj foum je pun neverovatnih priča...
Ne znam, ostala sam bez komentara...
I ja mislim da treba da se obratiš psihologu, problem nije nimalo jednostavan i ne verujem da ti i najpametnija osoba sa Foruma može pomoći.
A i ja imam neke čudne stavove... Na primer, ja bih podnela (i našla način da to opravdam) i kad bih saznala da moj otac ima drugu ženu... i da ima vanbračno dete... bilo bi mi teško, ali bih razumela i - oprostila.
Majci NIKADA ne bih oprostila drugog muškarca. Da prevari oca, to nema govora, ne bih čula za nju.
Da se razvede, pa da se uda za drugog muškarca... i to bih teško podnela, teže nego da se otac oženi...
A da uđe u vezu sa drugom ženom - proklela bih je.
Majka je ipak neka svetinja za decu.
Iako nemam ništa protiv homoseksualaca. Iako mi ne smeta da njih imam za prijatelje, poznanike,... ali da imam homoseksualca za roditelja - ne znam, osećala bih se prljavo, kao da sam rođena iz neke najgnusnije laži... Jer da si imala to saznanje tada, ti tu decu ne bi ni rađala... iako ih sad voliš verovatno najviše na svetu, ali to je već neka druga strana prirode uredila i to se tek tako desilo da igrom slučaja uđeš u taj brak i izrađaš decu...

I da, ponoviću šta je rekla Helen: nije trebalo da iznosiš ovde svoju intimu u toj meri...

U svakom slučaju, srećno... mada sam blago rečeno - zgranuta... zaista su došla neka nova vremena u kojima se ja osećam kao Alisa u zemlji čuda... :)

A koliko ti Alisa duso imas godina!?:)Mislim ako pamtis neka vremena prosla u kome je bilo tabu pricati o svojim homo ili bi sklonostima!?
Ne mislim da je Pepeljuga pogresila sto je ispricala svoju pricu..mi smo na kraju ovde samo neki nickovi,ljudi sa nekim svojim pricama, sa razlicitim sklonostima i pogledima na svet...I hvala Bogu da je tako.
Ja se zgrazavam na primitivizam,na nasilje,i takve stvari ali ne i na priznanje i postojanje ljudi ( u ovom slucaju zene!)koja je "drugacija".
Ako mene pitate zene koje su bi sklonosti su samosvesnije,osvescenije i bez ikakvih inhibicija...ali to nije tema!
Ja ne bih sa decom o tome,zadrzala bih to kao nesto moje,intimno,a njima bila majka u onom smislu u kojem oni to i treba da dozivljavaju.Da kazem i iskoristim pogresan izraz(svesno!)normalna.
Zivi svoj zivot i uzivaj u toj vezi,probaj da se zastitis od onih koji to ne razumeju da ne bi bila povredjena,a narocito od najblizih.
A sad samo moram da se osvrnem na Sokolicu i njen stav a conto preljube majka -otac...
Mene recimo to zgrazava..zaista.Ne razumem u cemu je razlika...:-?
Zar ne bi bilo normalno da oba roditelja imaju isti tretman kod nas, njihove dece!?
Narocito ako su deca odrasla,i znaju sta znaci,zaljubiti se,voleti,ne voleti vise,otici...
Svakome to moze da se desi,i nasi su roditelji od krvi i mesa i nemamo pravo da zbog toga sto su nas stvorili budemo upravljaci:roll: njihovih zivota.
Ja svojoj deci takodje nikada ne bih dozvolila da mi diktiraju zivot,naravno pod uslovom da taj moj zivot njih ne ugrozava!
Spremna sam da cujem i najgore komentare!:wink:
 
Draga Pepeljuga,

Vaša priča je veoma neobična, ali život piše romane....Moje mišljenje o svemu je da ne treba svojoj deci da otkrivate intimnosti koje se tiču vašeg seksualnog života. Zašto? Zato što je deci majka uvek MAJKA, i oni često čak i misle da roditelji nemaju seksualne odnose, tj. uopšte ih ne zanima ta strana...Bilo bi mi neverovatno da čujem da se neko dete (bez obzira na svoje godine) zanimalo o seksualnom životu svoje majke- da li ona to voli oralno, ili analno, da li sa muškarcima, ili ženama...mislim da to malo koje dete interesuje.

Vaša primarna uloga jeste da detetu budete majka i na tom polju ostanite ovako dobra majka kao što ste sada. Postoji velika mogućnost da vaša deca ne shvate vaše seksualno opredeljenje, odnosno mogu i da shvate, ali verujte- njihov odnos prema vama će zauvek biti promenjen, makar na podsvesnom nivou.

Što se tiče kolega, mislim da su oni najmanje bitni u celoj priči, oni nek pričaju šta hoće, niko ne može biti 100% siguran... vi živite svoj život i uživajte u njemu, a oni nek laprdaju šta hoće. Eto, to je moje mišljenje.
 
mislim da, kada ti se zgadi jedan muskarac pogotovo ako si bila zaljubljena u njega
ili provela godine i godine sa njim
i ili imas decu sa njim..
mislim da je normalno da ti se onda zgadi ceo muski rod
onda ,kod drugih ,ces samo primetiti ono sto ima ,,doticni koji ti se zgadio
ne mislim da si naklonjena zenama
nije iskljuceno ,ali moje misljenje je da nisi
skoro sam sigurna
samo moras malo prestati da mislis o toj problematici
sta ti se svidja zasto itd
opusti se i pusti da dodje do tebe neki mr .sledeci. pusti da ti se dopadne
 
Ni ja se ne bih deci baš hvalila, pa taman i da se osećam kao lažljivica, što nikako ne volim. Ali kad pomislim da bi moja deca mogla da misle da ni njih ne bilo samo da sam na vreme znala ko sam... To mi se još manje dopada.
Ajd sad obrnuto. Neko koga znam i ko je imao dosta liberne roditelje, udao se za crnca. Njima nije bilo baš mnogo pravo, čak nisu neko vreme ni komunicirali, ali ona je mogla da se nosi sa tim... Sada njena deca, prepametna i prelepa, nailaze na predrasude majki kojima nije baš milo da se njihove zlatne devojčice muvaju sa tamo nekim. I ta moja poznanica baš to ne može da iznese.
Dakle, u ovoj Srbiji nije problem da li sam ja homofobična ili rasista ili bilo šta. Eto, nisam. Ali pitanje je da li je majka rasista iako kao čovek nije. I u ovom slučaju, vašoj deci mogu uopšte da ne smetaju homoseksualci, ili čak i da se druže sa njima, ali ne verujem da bi se obradovali što im je majka baš to. a ne kao druge, obične majke.
 
draga, ti si srećna i nasmejana sa svojoj prijateljicom, ne?
svoj si doprinos društvu dala...
troje dece, diploma, doktorat, predavač...
požrtvovan radnik, roditelj, supružnik, a po senzibilitetu pisma pretpostavljam, i prijatelj...

što se dece tiče, ma koliko da ih roditelji vole ona su obično sebična...
i, ovo pričam kao dete koje još uvek nije roditelj...

u tom uzrastu ne žele nikakve ljubavnike za svoje roditelje...
i u praksi izgleda da lakše ,,praštaju" tatine nove žene nego mamine partnere...

to je nešto u vezi sa slikom od majke koja mora biti samo naša...

opusti se i uživaj u svojoj intimi...

priča je šokantna, ali mene ne šokira to što je tvoja izabranica žensko, već iz dva razloga
1. žalosno je da je značajan deo života proveden po nekim drugim pravilima
2. fenomenalno je da je na kraju sve onako kako tebi odgovara, prija...

obožavam priče sa hepiendom...

a meni se čini da je ovo takva...

pozdrav za tebe i ne brini za manastire

svako čudo za tri dana :lol:
 
"klinci imaju 16, 18 i 20 godina"

Ko je ovde klinac ?
Ti si formalno "majka" samo "klincu" od 16 godina.

Ja mislim ovako:

"klincima" - koje ja vise volim da zovem "mladuncima" , savrseno nije stalo Ko su im roditelji, Sta su im roditelji, Kakvi su im roditelji, Da Li Uopste Imaju Roditelje, .......
Sve dok pored sebe i uz sebe imaju Pouzdanog Staratelja, mladunci u sebi nemaju potrebu za procenjivanjem odraslih. Sve dok Imaju i Osecaju BEZUSLOVNU LJUBAV od strane onog ko ih neguje, mladunce po najprirodnijim zakonima NIJE BRIGA za bilo sta drugo
Problemi nastaju, i odrzavaju se, i umnozavaju se kada se mladunci osete ostavljenim, nebezbednim, u nesigurnom, od strane nedoslednih..... .....

Ti i Bilo Ko Drugi, moze da bude Bi, Lez, Gay, Pingvin, Marsovac, i ukoliko si Ti dobra sama za sebe, zadovoljna sobom, nasmejana sobom, ukoliko emitujes sigurnost, snagu i svoje licno zadovoljstvo, "klince" bole uvo za sve ostalo.
Ukoliko je suprotno, mozes da budes i predsednik USA i mladunci ce osetiti nesigurnost, strah, potrazice prihvatanje na drugom mestu,.. bla, bla......

AKo mislis da je ovo tesko za shvatiti, prelistaj svoja secanja, i naci ces gomilu isfrustriranih "klinaca" u roditelja "uspesnih i prihvacenih"
Isto tako ces se prisetiti gomile srecne dece koje si sretala u siromasnim selima, kod najsiromasnijih cigana prosjaka,.......
Sve polazi iz Tebe i Samo iz Tebe.

E sad, ono sto Meni smeta je balkanska panika oko statusa MAJKA
Dokle Ti mislis da nekome budes majka????
Samo nemoj da mi kazes: "majka je uvek majka"
TO svakako nije tacno. To proizilazi iz zelje za manipulacijom.
O mladucnima se STARAS i negujes, cuvas i pazis, do tacke kada postanu Svoje Osobe.
Od tog mesta im Staratelji nisu potrebni, jer mladunci NE VOLE roditelje, oni ih POTREBUJU

Kao sto vidis, Mene nimalo nije briga Sta si i Ko si, a nece biti vazno ni "klnicima" sve dok od Tebe primaju BEZUSLOVNU LJUBAV celog i samozadovoljnog prijatelja

A zelim da ti kazem i ovo:
Uvek se sve sredi :)
 
nesto se mislim:
Ja bih pre zeleo da budem 8 dete Mike Ciganina, koji bi samnom igrao klikere, uspavljivao, dobro se zezao, i kada bih video da Njega njegova Mileva Ciganka gleda zaljubljeno, i kako se raduje kad On donese kuci staru peglu.
Pre to, nego da mi je tata Mike Taison koji shiba moju mamu Ultra Lepoticu, a ona njega psuje, a za rodjendan mi kupe Lamborghini

Ovo mislim najstvarnije :)
 
Sve dok pored sebe i uz sebe imaju Pouzdanog Staratelja, mladunci u sebi nemaju potrebu za procenjivanjem odraslih. Sve dok Imaju i Osecaju BEZUSLOVNU LJUBAV od strane onog ko ih neguje, mladunce po najprirodnijim zakonima NIJE BRIGA za bilo sta drugo.
Interesantno....s tim da nije svako kao ti....
Nemaju potrebu za procenjivanjem odraslih....hm....ok, ja lično bih svoju majku prihvatila i da je lez, i iako bih znala da to nema veze sa bezuslovnom ljubavlju koju ona oseća prema meni....ali, ipak bih procenjivala....razmišljala šta je tome doprinelo....pogotovo u tom periodu od 16, pa i 18 godina....i ok, čak iako se sve to na kraju sredi, kao što ti kažeš, celo to saznanje bi na mene ostavilo ogroman utisak i uticaj.....ali dobro, ja sam po prirodi (pre)osetljiva, možda nekog ne bi puno dodirnulo....Ne kažem da bih manje volela svoju majku zbog toga, sigurno bih je prihvatila, ali iskreno- ako bih mogla da biram- više bih volela da ne znam...To je najiskrenije.


Samo nemoj da mi kazes: "majka je uvek majka"

Nego šta je? :-? Ja nisam majka, ali meni će moja mama zauvek ostati Mama. A ona je jedna takva osoba, koja me ostavlja da sama odlučim o svemu, nije manipulator, ne vezuje me za sebe....Ipak, prema njoj osećam jedno specijalno osećanje, koje se ne može staviti u kategoriju sa drugim ljubavima, isto kao što sam sigurna da majka svoje dete, bez obzira na njegove godine, doživljava kao svoje Dete, ne iz potrebe za manipulacijom (iako možda negde ima i toga), već iz čistog prirodnog osećaja, da ne kažem instinkta, ljubavi prema onom s kim se vezan krvlju, i koji je iz tebe (pro)izašao...

Od tog mesta im Staratelji nisu potrebni, jer mladunci NE VOLE roditelje, oni ih POTREBUJU

:confused:....zanimljiva teorija....
 
Ines,

ja se vecito zezam i zapljeskujem i nikad mi tog nije dosta,
Jedino mesto gde se bas nikad ne zezam su DECA. Ja mislim da pored svih stvari izvrnutih naopako na Balkanu, mladunci najvise trpe svekolike greske starijih.
Ima nekoliko tema koje si komentarisala, ali pocecu od tvoje zadnje.
To sto tvrdim da mladuncimima nije prirodno stanje da vole roditelje, nije teorija. To je jednostavno tako. Molim te, ne bi bilo dobro da se referises prema "tvojoj mami" ili ja prema svojoj, nego sagledaj celu stvari kao princip.
Voli se i tata, i mama, voli se i paprikas, voli se i muzika, bla, bla......
Mladunci POTREBUJU staratelje, sve dok ne prestanu da budu mladunci.
Mladucni su uvek cisti, nikad zli, i njima upravljaju instinkti i pozitivni pricipi.
Tek Vaspitanjem im se u glavice sipaju svakojaki stavovi, obicaji, bla, bla, bla.....

Svi zaboravljamo da je svaki mladunac Osoba, stvorena od Tvorca, bas kao Ti i Ja. Ne pripada bas nikome. Ima odgovornost Prvo Prema Sebi.
Utoliko je izraz prave ljubavi prema njima NE OSTAVITI BAS NIKAKAV TRAG roditealja, i ne vezivati ga/nju za staratelje. I roditelji i deca imaju SVOJE puteve.

Pusti ga bre neka leti svojim nebom bez vrpca jacih od pupcane !
Ko ima prava da u mladuncima usadjuje svoja licna vidjenja sveta i zivota ?!
Vezivanje osobe za Nesto, ili Nekog je uvek, jebeno uvek destruktivno po tu osobu.
Zar nije svima u interesu da oko sebe imaju sloboda i svesna bica?
Nametnes li mladuncima okruzenje u kome se Vole roditelji, dobices jedinke kojima se razvija potreba da budu prihvaceni i voljeni, a odmah zatim nastaje i manipulacija sa obe strane.
Upravo zbog svega Ja stalno tvrdim da nema potreba da niko ne treba da se plasi od toga da li jeste, ili nije prihvacen.
Mladunce negujes i dajes im slobodu.
Sebi uzimas slobodu, i zabole te uvo hoce li neko da se slozi sa tobom ili ne!
Pepeljuga vec hoda zemljom, takva kakva jeste
"klinci" o (kojima kao brine) takodje vec hodaju zemljom takvi kakvi jesu.
Sve je bre uzasno prosto !
Interakcije medju ljudima su zasnovane na principu: meni treba To, ja imam Ovo
To je konstruktivna i postena RAZMENA
Kad mladunci nisu mladunci, svoje odnose sa roditeljima, i svim ostalim zasnivaju na istom principu. Ukoliko mozes sa nekim da se RAZMENJUJES emotivno, intelektualno, duhovno, ....coool :)
Ukoliko ne mozes, nastavis svojim putem i trazis Osobu sa kojom mozes i koja hoce
 
ok, ja lično bih svoju majku prihvatila i da je lez, i iako bih znala da to nema veze sa bezuslovnom ljubavlju koju ona oseća prema meni....ali, ipak bih procenjivala....razmišljala šta je tome doprinelo....pogotovo u tom periodu od 16, pa i 18 godina....i ok, čak iako se sve to na kraju sredi, kao što ti kažeš, celo to saznanje bi na mene ostavilo ogroman utisak i uticaj.....ali dobro, ja sam po prirodi (pre)osetljiva, možda nekog ne bi puno dodirnulo....Ne kažem da bih manje volela svoju majku zbog toga, sigurno bih je prihvatila, ali iskreno- ako bih mogla da biram- više bih volela da ne znam...To je najiskrenije.

a ko si pa ti da nekog prihvatas ili ne ????????????????
na ovom mestu sve sto si pisala za "majku", transponuj u Momak, Muz, Prijatelj, Dete,....
A koga zabole, da li Ti nekoga prihvatas ??????????
Jedino, i jedino, i jebeno jedino sto treba radis Ti, ili Ja, ili BIlo Ko, u cilju sopstvene srece je:
Da volis i uzivas u osobi koju si izabrala.
AKo ti se ne svidja, Ti se sklonis.
Tacka

"ne sudi, da i tebi ne bi bilo sudjeno"
ili:
i Ja i Ti smo vec pod nebom, i Tvorac je i Tebi i Meni i Pepeljugi, i "klincima" dodelio neki zadatak. I koga briga da li ces Ti nekog da prihvatas, ili da cu Ja da se slozim sa necijim stavom???????
Vidis kako ne kapiras sta je BEZUSLOVNO :(
 
Utoliko je izraz prave ljubavi prema njima NE OSTAVITI BAS NIKAKAV TRAG roditealja, i ne vezivati ga/nju za staratelje. I roditelji i deca imaju SVOJE puteve.
Ne znam kako u tvom svetu, ali u mom svetu ljudi su društvena bića i svaka interakcija jednog čoveka sa drugim stvara određeni trag. Tu ne govorimo ni o kakvom nametanju stavova i puteva, govorimo o jednom prirodnom procesu. Tebi svaka čast, i tvojim roditeljima, ako ste uspeli da se razvijate kao potpuno odvojene jedinke bez ikakvog međusobnog uticaja, i ako jedni drugima u životu niste ostavili nikakav trag. Ja sam ipak srećna što su moji roditelji ostavili svoj trag u mom vaspitanju i mom shvatanju života, jer je to jedno veliko bogatstvo koje sam od njih nasledila.
To opet ne znači da je meni neko ''usadio'' neko razmišljanje u glavu, neko viđenje sveta....ja sam to sama izabrala. Isto kao što sam puno puta izabrala neke puteve koje moje roditelji nisu ili ne bi nikad izabrali....
Ne može bez ikakvog traga, jedino da me ostave u šumi, pa da kao Mogli, potpuno sama sebe vaspitam....

"ne sudi, da i tebi ne bi bilo sudjeno"
ili:
i Ja i Ti smo vec pod nebom, i Tvorac je i Tebi i Meni i Pepeljugi, i "klincima" dodelio neki zadatak. I koga briga da li ces Ti nekog da prihvatas, ili da cu Ja da se slozim sa necijim stavom???????
Upravo o ovome sam govorila u postu koji si citirao....Pod ''ja bih prihvatila'' mislila sam ''ja ne bih sudila'', nisam sigurno mislila da sam ja neki Bog, niti da je moje mišljenje ono kome moja majka ili bilo ko drugi treba da se povinuje.
Ja volim i uživam u osobama koje sam izabrala, ili koje su meni ''dodeljene'' samim mojim rođenjem, ali to ne znači da je sve tako crno- belo kao što ti pišeš: ''ako ti se ne sviđa, ti se skloniš''- ima bezbroj mana koje mi se ne sviđaju kod mog momka, kod mog tate, kod moje mame itd, ali imam i ja svoje....nekog jednostavno voliš i ako ti se sviđaju i ako ti se ne sviđaju neke stvari koje radi ili neke njegove osobine...i prihvatiš ga (znam da ti ova reč bode oči, ali u srpskom jeziku ne mogu da nađem bolju) s ljubavlju onakvog kakav je....zar to nije bezuslovno?
 
Utoliko je izraz prave ljubavi prema njima NE OSTAVITI BAS NIKAKAV TRAG roditealja,


Vezivanje osobe za Nesto, ili Nekog je uvek, jebeno uvek destruktivno po tu osobu.


Nametnes li mladuncima okruzenje u kome se Vole roditelji, dobices jedinke kojima se razvija potreba da budu prihvaceni i voljeni, a odmah zatim nastaje i manipulacija sa obe strane.
:shock:
Kog su uzrasta tvoja deca?
 
Pepeljugo,tvoja prica mi je bas luckasta.I verovatno da smo na nekom drugom podneblju,a ne na ``brdovitom Balkanu``,bila bi sasvim normalna i prihvatljiva.Kod nas jos uvek postoje ogranicenja.Mada smatram da je tvoj zivot tvoja stvar i treba da bezuslovno uzivas u njemu.Sto se tvoje dece tice,ako imate prijteljski odnos,(kako navodis),razumece,mozda ne odmah,ali vremenom da.Uostalom,kako sam ja shvatila,ti si u njihovim godinama vec imala njih,tako da su oni ipak ``odrasli ljudi``i videces kako ce te razumeti.
 
Moj predlog je da kakva god bila tvoja odluka sto se dece tice, treba da uzivas u svojoj vezi. Ako si srecna sa tom zenom, samo napred. Nemoj da razmisljas ko ce kako da te osudjuje... Verujem da si se dosta napatila u zivotu i zasluzujes ljubav.
Deca nisu mala, ali su u kriticnom periodu. Sigurno je da su im poznati termini gejevi, ali opet, kakvo misljenje o njima imaju ne mora da bude isto i ako je ta osoba njihova majka.
Jos jedna stvar. Deca ne zele da zivite zajedno neko vreme - znaci li to da su se malo distancirala? Kako se ponasaju prema tebi? Ako vec zele prostora, mozda je bolje da im ne govoris, makar ne jos.
 
ok ja prvo moram da budem iskrena: meni u ovoj prici nesto ne stima. a to nesto nema nikakve veze sa homoseksualnoscu. mozda sam previse cinicna ali da li je stvarno moguce da je pepeljuga sa manje od 22 rodila 3 dece koja imaju po dve godine razmaka izmedju sebe, uz troje dece uspela da dodje do doktorata i uspesne karijere i pri tome super izgleda i salecu je muskarci, a sa bivsim muzem koji ju je varao ima ok odnose i pronasla je osobu svog zivota i jedina kvaka je sto je ta osoba zensko...meni ovo sve zvuci malo previse dobro...
ali uzmimo da je sve istina. ako postoji i najmanja sansa da deca saznaju od nekog drugoga ili kroz glasine, ja mislim da istinu kakva god bila treba ti da im saopstis a ne neko drugi. sama najbolje poznajes svoju decu i ako realno razmislis, verovatno ces moci da predvidis reakcije. mozda treba da im saopstis pojedinacno, npr. prvo se konsultujes sa najstarijim detetom koje je definitivno odraslo. najmladje jeste u zeznutim godinama, tako da ...srecno. smisli pazljivo sta ces tacno reci, kako ces voditi pricu, jer je u delikatnim situacijama bitno kako nesto saopstavas isto koliko i sta saopstavas. mislim da se ovde treba skoncentrisati na to da si usla u ozbiljnu, satbilnu emotivnu vezu u kojoj se osecas podrzano i ispunjeno kao osoba, a ne svoditi pricu na seksualna opredeljenja, bez obzira sto je i to deo price. ne znam zasto pojedini svode ovu pricu na to da li i na koji nacin deca razmisljaju/zamisljaju seksualni zivot svoje majke i koliko je to neprijatno za njih. pepeljuga je lepo naglasila da ona zivi sa tom zenom, znaci nije to samo seksualna veza, vec zajednica. nije ni prolazna stvar, vec vazan deo njenog zivota. pa ona bi imala seksualni zivot i da je u pitanju nova veza sa muskarcem... da li bi se tada neko pitao sta li ce deca misliti i zamisljati?
ako postoji i najmanja sansa da cuju od nekog drugog, mislim da pepeljuga mora da im saopsti.
 

Back
Top