Sranje,veliko sranje?!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

TINA 92

Zainteresovan član
Poruka
115
Ljudi,juče sam po drugi put ispalila dečka koji mi se sviđa negde oko 2 godine. Dogovorili smo se da se nađemo posle škole...bla ,bla...sedeli smo na klupici i pričali,on je odjednom pošao da me poljubi,što je sasvim normalno,a ja sam idiotski okrenula glavu...ne znam ni sama zašto...ustao je,rekao da sam prsla i otišao. Pričao je sa mojom drugaricom i rekao:,,Kakva ispala!!" Da,i dodao je da o tome nema šta više da se priča...jbg desilo se,ali mi je krivo jer smo pre svega bili extra drugovi...ali EXTRA!!! I šta ja sad da radim?! hoćemo li ikad progovoriti?!:sad::-(
 
ja mislim da je za svaki slichan problem najbolji razgovor....pozovi ga da prichate kada je negde sam. ako ne zeli da pricha sa tobom, sachekaj malo (pretpostavljam da mu je malo pocredjena i sujeta) da se iskulira, pa probaj opet lepo da prichash sa njim. iskreno!
drzim ti palcheve ;)
 
Potpuno te razumem,i meni se jedan decko svidja 2 godine. ..i ja sam ga nekoliko puta tako ispalila...i sad zalim zbog toga,jbg. valjda ce se to promeniti i oprostice mi...A ti Tina,ako ga volis mnogoooo smuvaj se s njim,uzgred,znas ga,Extra se druzite....pa nemoj posle da se kajes kao ja!!!
 
Pa ljudi zar za svaki pogled,poljubac,grešku neko mora da otvori temu?
I ne slušaj druge već uradi kako ti misliš,otkud neko zna hoćete li vi ikad opet progovoriti? :?

Izvini,ali tebe niko ne tera ni da pogledaš neku temu,sve je stvar dobre volje...a ako mi već treba pomoć,zašto ne bih otvorila temu kad se možda još neko nalazi u sličnoj situaciji ili je već kroz ovo prošao...Ako ti već ovakve teme smetaju,ti kukaj pa neka ih dotična osoba zatvori. P.S. Hvala svima na pomoći,nadam se da će sutra uslediti jedan dug razgovor i da će sve ponovo biti OK!!!:lol::razz::smile:
 
TINA92 je u pravu....npr.ja sam u istoj situaciji,a mozda i jos neke devojke...nekome je ova tema pomogla ili pomaze,a ko ne voli nek je zaobidje!Tina drzim ti palceve sutra da vidimo sta ces da uradis?!SRECNO!!!
 

Joj,sad sam došla iz škole...ma ništa,kulira me ceo dan...neće ni da se javi. Probala sam da mu priđem ali me je ispalio...Tešim se time da se još uvek nije pomirio sa onim što sam uradila...valjda će za koji dan biti malo smireniji i dobustiti mi da mu priđem i započnem jedan dug i ozbiljan razgovor!!! Šmrc,šmrc:sad:...nadam se da će mi se posle ovih groznih događaja,desiti i nešto lepo...Nadam se...:-?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top