America's Army

valerian

Zainteresovan član
Poruka
499
A DA LI STE PROBALI
AMERICA`S ARMY ???
potpuno free


America’s Army je on-line igra u kojoj ucestvuju igraci sirom svijeta.Za igru je potrebna registracija na americkom sajtu,i posle treba proci treninge koji se sastoje od mnogobrojnog oruzja kao: puske mitraljez,snajper ,puske sa trmblonima, bombe, zaslepljuce i dimne granate, pistolji ,zatim trening prve pomoci ,puzanje ,skakanje iz heliopora i jos mnogobrojini treninnzi bas kao u vojsci. Tokom igre postizes poene i podizes svoje iskustvo na igri, sto vise poena dobivas vece cinove.

Javna interesovanja o igri nalaze se u Ft. Ord, California glavni producent projeta Phillip Bossant ,prvo pojavljivanje igre u javnosti je bilo 2002.
Igra je osnovana na bazi americke vojske,nijohovih akcija na terenu i intervencija. Sto znaci prvo bitni partner za stvaranje ove igre bila je Americka vojska a za sve financiske potrebe je Pentagon.
Igricu je finansirao Pentagon da bi preko igre regrutirao sto vise mladi ljudi za Americku vojsku. Igra je dobar izgovor Pentagonu da ostvari svoje ciljeve kako bi dobio omladinu za rat i upoznao mlade sa Americkim oruzijem i ostalim mnogobrojnim dejstvenim naourzanjem.
Za razvoj igre i napredovanje igre Pentagon je video samo svoj internes privuci mlade pa moze da prodaje propagande o Americkoj finoj vojsci ali uz pomoc mongobrojni ljudi sirom svijeta i mnogobrojnim skolama Amricke vojske mogao je doci do cilja da ovakav projet podigne .
Direktor za razvijanje projeta je Jesse McCree,lider programa Christian Buhl,producenti James Abney ,Matt Soares, Rosemary Minns, film ski institut Naval Postgraduate School.
Poznati ucesnici :Department of the Army - Pentagon,Mr. John P McLaurin III señorita assistent u Pentagonu,Mr. Paul Boyce javne afere Pentagona,satin mnogobrojne skole kao Aberdeen Proving Grounds,California Army National Guard,Center for National Response,Combat Maneuver Training Center,Defense Language Institute,U.S. Army Ranger School,U.S. Army Airborne School,U.S. Army Infantry School,U.S. Army Sniper Scuol mnogobrojne jedinice Americke vojske Special Operations Command,18th Airborne Corps,82d Airborne Division,10th Mountain Division,4th Mechanized Division,1st Special Forces Group,3d Brigade, 2d Infantry Division,,U.S. Army Medical Department Center & Scuol jos mnogobrojini.
Kao i uvek Amerikanci se bore da ostvare svoje ciljevi pa cak i ovakvom propagandnom igricom da ossivore svet pored svih svojih dejstava sirom svijeta i unistavanjem vota svih nacija po svane cenu moraju da vladaju.Za sta se bore mnogobrojne majke sirom sveta da zastite svoju déçu od vojske, ratova i regrutisanja ali Pentagon i dalje pokusava na svaki nacin da dobije mlade regrute kao i uvek siri dezinformacije i privlaci ljude.
Trenuto ima oko 10 miliona igraca u igri sirom svijeta od kojih mnong posle punoljtsva odluce se pridruziti redovima Americke vojske jer u igri i stvarnosti nema slicnosti. Igra je osnovana na bazi da je Americka vojska dobra strana i da pomaze sto svi znamo da nije istina u svaki gradjanski rat se mijesa i malt retira stanovnistvo ali kako objasniti takve stvari mladima koji pocnu sa igricom i zavrse u redovima vojske ali kad se sami uvere sta smo im pricali prekasno je jer su se vec angazovali u redove samoubilacke vojske i kasno je za korak unazad.
 
pazite postoji sigurno dosta graficki boljih igara!

ali ova je po necemu specificna,kod nas u klanu je ljudi igraju vec 4-5godina i ne igraju nista vise osim nje!
extra je zezanje,jer komuniciramo preko team speek-a9(TS) i igramo protiv stranih klanova najcece hrvatski,slovenacki nemacki itd.

zauzim oko 5gb kad se instalira.

a sam fajl na netu je oko 3gb.

ne trazi ni brz net 256 je sasvim dovoljno samo da je stabilan
 
zavrsio trening i sada problem..

kada sam usao na server pisalo mi da cekam iznedju 2 i 4 minuta da se upgraduje punkbuster, ok stiglo je do 100 posto i pisalo mi da moram rucno u system/pb da uradim. Uradio sam to, i posle svaki put kada bi se konektovao na server pisalo bi opet da cekam 2 do 4 minuta,zatim me izbaci na destkop sa greskom:

Build AmericasArmy[BuildDate:08-30-07_BuildVersion:2.8.2]

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: GenuineIntel Unknown processor @ 2202 MHz with 1023MB RAM
Video: RADEON 9200 SERIES (6614)

General protection fault!

History: UGameEngine::Tick <- Level Urban Assault <- UpdateWorld <- MainLoop

WTF ? :(
 

Back
Top