Restoran (sa bastom/terasom) za svadbu

Flower Fairy

Obećava
Poruka
66
Ja bih da vas zamolim za pomoc oko odabira restorana za svadbu.
Kako moj dragi i ja planiramo svadbu za sledece prolece, smatram izvodljivim svadbu u lepoj basti ili na terasi nekog restorana (a i hotela, ako ima). Naravno, ukoliko bas potrefimo da taj dan bude lose vreme, restoran bi morao da ima odgovarajuce lepu salu u koju bismo se "prebacili". Znaci, interesuju me mesta sa lepim bastama, koja organizuju svadbe, u mom konkretnom slucaju, za 100-ak ljudi (eventualno do 120, ali ne verujem).

Takodje me interesuje sta mislite o restoranima Rainbow i BG vidik-K20? Jeste da nisu sa bastama, ali trebalo bi da imaju lep pogled na grad? Da li ste bili u nekom od ta dva mesta? Ukoliko jeste, kakvi su utisci? Takodje, cula sam i za Eurosalon terasu i restoran u PC Usce na 25. spratu, ali tek o njima slabo sta znam, na netu je gotovo nemoguce naci nesto o njima. Pa, ako je neko bio tamo, cuo nesto...pisite.

Svaka ideja, savet i preporuka su dobro dosli. Hvala unapred. :)
 
Sta je to na 5. spratu Beogradjanke? Mislim da nisam cula za to.
Club Plato :wink:

Jako je lepo tamo i imaju veliku terasu i predivan pogled na grad. Hrana je super. Otidji jedan dan na rucak pa vidi kako ti se cini. Znam da su tamo organizovani razni kokteli, muzicke veceri i slicne stvari. A evo nasla sam i na sajtu vencanja njih na spisku restorana. Ima mesta za 300 ljudi i mala bina za muziku. Meni se u Platou jedino ne svidja sto su im mesta za sedenje niska, ali ne znam kako je kada organizuju vencanja, verovatno se moze dogovoriti.

http://www.vencanja.com/restorani.htm
 
Hmmm...interesantno. Priznajem da nisam cula( ili nisam obratila paznju :roll: ) za taj klub. :oops:
Uf, ako je za 300 ljudi, da li organizuju za duplo manje? Moracu da "bacim oko" na to mesto...

A za Rainbow, K20, Eurosalon terasu, 25.sprat PC Usce... niko?

Sigurno nisi obratila paznju. :wink: Ima vise Plato restorana, jedan na Novom Beogradu, jedan u PC Usce, ne znam da li ima jos... Nisam sigurna da li se i u tim drugim restoranima organizuju vencanja i slicne proslave, treba se raspitati. Verovatno nije problem ako ima manje gostiju od 300, za pare sve moze. :lol: :wink:
Ne radi im sajt restorana, evo sajt relax cluba u beogradjanci, tamo pise nesto malo i o samom restoranu. Mozda se kao mlada ogrebes za masazu. :razz:

http://www.relaxplato.com/index.php?page=pocetna&img2=10

Za ove druge restorane ne mogu da ti pomognem, sigurno ce se javiti neko. :wink:
Zaboravila sam da ti cestitam! :-D
 
@chokolada
Hvala! :D Na sajtu su bas skrtarili sa slikicama restorana, ali dobro.... Sto se relax-spa-wellness i ostalih tretmana tice - ako je dzaba ja sam za ;) :lol:

@Limelight
Slazem se da je Kalemegdanska terasa super varijanta, ali za onog ko moze to da priusti. Preteruju sa cenama. :( Nisam znala da je Eurosalon soc. varijanta?! Zvanicnih slika nema, barem nisam nigde uspela da ih pronadjem, ali sam nasla da su cak i neki nasi "poznati" tamo proslavljali vencanja. Zato sam se iznenadila.
 
Kopkalo me je ovo, sada sam pitala dragog, on malo bolje poznaje Beograd. :wink:
Taj restoran je takodje Plato ali je otvoren samo radnim danom i on misli da se tamo ne rade vencanja. Eto sad znas da bar taj otpada. :wink:

Eto, resismo se jednog... :-(

:lol::lol:

Salim se. Nisam znala da je i to Plato (ala se sire; nicu kao pecurke posle kise :lol: ). Slucajno sam i ja dosla na tu ideju jer sam po nekim galerijama agencija za vencanja vidjala slike prostora koji je, po nekoj mojoj proceni, mogao da bude jedino 25. sprat Usca. Mozda sam pogresila...
 
Uhhh pa ne znam, to mi je on malopre rekao. Nekako mi je i logicno, ipak je to privatna poslovna zgrada. Ali nazovi pa pitaj, bilo bi mi bezveze da sam ti dala pogresnu informaciju.
A restorani u Beogradu stvarno nicu, ja jos nisam stigla da jedem tamo, mogu misliti kako je pogled strava. :)
 
Nadjoh neku sliku. Da li tebi ovo lici da je taj restoran ili ne?
 

Prilozi

  • PC Usce.jpg
    PC Usce.jpg
    38,8 KB · Pregleda: 48
Radim u blizini Rainbow-a i mogu da ti kažem da je prostor stvarno lep i prijatan ali pogled nije kao na tvojoj slici jer je zid do pola visine i samo je jedan zid u staklu. Nekoliko puta smo naručivali klopu iz ovog restorana i ok je.
Za PC Ušće sam samo čula da je jako lep i prostor i pogled.
Preporučujem ti splav restoran Aleksandar na Ušću ako si zainteresovana za pogled na reku. Bila sam tamo na nekoj svadbi i prostor je lep, usluga dobra.
Evo ti jedna sličica ovog restorana ali je najbolje da odeš da ga vidiš uživo.
 

Prilozi

  • IMG_2530.JPG
    IMG_2530.JPG
    25 KB · Pregleda: 50
@tamara1
Slika koju sam postavila se odnosila na restoran, za koji predpostavljam da je onaj, na 25. spratu PC Usce. :) Hvala ti za preporuku, ali ja sam htela da izbegnem brodove i splavove.

@allice
Hvala. :D Mozes li jos nesto da mi kazes vezano za PC Usce? Cene, usluga? Ako imas neku sliku da postavis bilo bi super!
 
Club Plato :wink:

Jako je lepo tamo i imaju veliku terasu i predivan pogled na grad. Hrana je super. Otidji jedan dan na rucak pa vidi kako ti se cini. Znam da su tamo organizovani razni kokteli, muzicke veceri i slicne stvari. A evo nasla sam i na sajtu vencanja njih na spisku restorana. Ima mesta za 300 ljudi i mala bina za muziku. Meni se u Platou jedino ne svidja sto su im mesta za sedenje niska, ali ne znam kako je kada organizuju vencanja, verovatno se moze dogovoriti.

http://www.vencanja.com/restorani.htm
ja sam juce gledala ovaj sajt(btw odakle to tebi?:lol: :p )
i rasplakala sam se muzu sto ja nisam bila jednog dana princeza i zvezda dana,i sve su nosile tu haljinu samo ja neku iz naf nafa
i hocu i ja da budem zvezda dana:cry::cry::cry:
i on nista,a onda kad sam jutros ustala on dodje i zagrli me i kaze "hoces ove zime da idemo u london?znam da to zelis"
i eto,ipak sam zvezda,bas sam srecna ceo dan
 
ja sam juce gledala ovaj sajt(btw odakle to tebi?:lol: :p )
i rasplakala sam se muzu sto ja nisam bila jednog dana princeza i zvezda dana,i sve su nosile tu haljinu samo ja neku iz naf nafa
i hocu i ja da budem zvezda dana:cry::cry::cry:
i on nista,a onda kad sam jutros ustala on dodje i zagrli me i kaze "hoces ove zime da idemo u london?znam da to zelis"
i eto,ipak sam zvezda,bas sam srecna ceo dan

ehehehe...evo primer chari braka, a posle kazu kako ne valja :D
prelepo je to kada sledeci dan cheka veliko iznenadjenje, to je znak poshtovanja i ljubavi :D
ma brak je ipak charobna institucija naravno sa pravom osobom:)
izvini hanibal77, neshto sam danas u euforiji...
 

Back
Top