Problem sa devojkom

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Motorna Testera

Početnik
Poruka
4
Khhm.Dakle.Osecam se malo jadno sto cu ovde morati da zatrazim pomoc...Ali nema veze.Evo o cemu se radi.Imam 15 godina i nikada do sada nisam imao devojku.Ljubio jesam na rodjendanima i tako to...E sada ima jedna devojka iz skole koja mi se svidja i u dobrim smo odnosima u poslednje vreme zblizili smo se.E sada veoma mi se dopala u poslednje vreme i ne mogu da prestanem da mislim o njoj(ne bash ali skoro pa je tako).I priznajem nemam hrabrosti da je pitam da izadjemo i kada se ona nalazi u mojoj blizini ili prica samnom mozak mi se totalno zabaguje i ne znam sta ocu da kazhem niti mogu bilo cega da se setim o cemu bismo mogli da pricamo.U razlicitim odeljenjima smo.A evo naprimer kakva je ona osoba.Voli da pomazhe uvek,opustena je,neki put se gubi fina je,voli da komunicira(problem sto ne znam sta da pricam...)...E sada znam da ce neki da mi odgovore "Idi bre pridji joj boli te dupe pricash bilo sta" zato sto to nije toliko lako.Npr sa njenim drugaricama pricam okay i uvek imam temu o cemu cemo da pricamo ali nekako sa njom ne znam o cemu bih mogao da pricam.Onda ne zezam se uopste(kada je ona tu) da ne bih ispao mozda neki majmun...

Uglavnom nadam se da cete mi pomoci...

Da i josh jedno pitanje da li je strasno da imam 15 godina a da nisam imao do sada devojku??:confused:
 
Pazi,nije problem sto nisi imao devojku,mada je to retkost.Nego da ne bih sada nesto pogresno posavetovala,moram ti reci da nisi dovoljno dobro objasnio njen odnos prema tebi.Ovo sto sam procitala ne mora ukazivati ni na sta sem na drugarstvo.Tako da ili nam objasni kako si dosao do zakljucka da bi ona mogla osecati isto ili ti ne mozemo pomoci.
 
Jao srce drago pa ti se ozbiljno zaljubishkao...Naravno da nije strashno celi zivot je pred tobom, samo opushteno.Pozovi je da se vidite, kupi joj cvet, udri po romantici i bitje sve ok.
:lol: I niposhto ne cheprkaj po mobilnom telefonu :lol:
 
Bas ste smorovi, vas dvojica, zato sto ga maltretirate tim komentarima.
Nije nenormalno.
Zbunjena ima pravo. Prvo ti budi siguran da joj se svidjas, a posle razmisljaj o svemu tome. Ja sam vise za to da se prvi put bude sa nekim ko je onako, nije ti bitan. Da, ako krene naopako, mozes da kazem ma ko je sisa. Zajebano bi bilo da je neko do koga ti je stalo, pa te oladi. Tako da bih ja nasla neku koja ti je slatka, ali si opusten sa njom. Isprobaj sta ti prija. Ova devojka ce osetiti da nisi skroz neiskusan i imace drugaciji pogled. Zenama je uvek interesantnije da otkriju sta to cini nekoga uspesnim nego da ga same oblikuju. Ako me razumes. Mozda te ova sada posmatra kao druga, ali ako bi saznala da si bio sa nekom, bilo bi joj zabavnije. Pogotovu ako zna da nisi bio nisakim. A i tebi lakse.
Eto, ja bih to tako, pa sad ti odluci.
 
Khhm.Dakle.Osecam se malo jadno sto cu ovde morati da zatrazim pomoc...Ali nema veze.Evo o cemu se radi.Imam 15 godina i nikada do sada nisam imao devojku.Ljubio jesam na rodjendanima i tako to...E sada ima jedna devojka iz skole koja mi se svidja i u dobrim smo odnosima u poslednje vreme zblizili smo se.E sada veoma mi se dopala u poslednje vreme i ne mogu da prestanem da mislim o njoj(ne bash ali skoro pa je tako).I priznajem nemam hrabrosti da je pitam da izadjemo i kada se ona nalazi u mojoj blizini ili prica samnom mozak mi se totalno zabaguje i ne znam sta ocu da kazhem niti mogu bilo cega da se setim o cemu bismo mogli da pricamo.U razlicitim odeljenjima smo.A evo naprimer kakva je ona osoba.Voli da pomazhe uvek,opustena je,neki put se gubi fina je,voli da komunicira(problem sto ne znam sta da pricam...)...E sada znam da ce neki da mi odgovore "Idi bre pridji joj boli te dupe pricash bilo sta" zato sto to nije toliko lako.Npr sa njenim drugaricama pricam okay i uvek imam temu o cemu cemo da pricamo ali nekako sa njom ne znam o cemu bih mogao da pricam.Onda ne zezam se uopste(kada je ona tu) da ne bih ispao mozda neki majmun...

Uglavnom nadam se da cete mi pomoci...

Da i josh jedno pitanje da li je strasno da imam 15 godina a da nisam imao do sada devojku??:confused:

Ovo je za tinejdzere, oni bi ti dali prikladniji odgovor... ali evo mogu i ja... ja sam mlada u dusi...:-D

Ne znas o cemu bi mogao da pricas? O profesorima:idea: Pocni s tim... anegdote s casova, nasmej je...
 
Ovo je za tinejdzere, oni bi ti dali prikladniji odgovor... ali evo mogu i ja... ja sam mlada u dusi...:-D

Ne znas o cemu bi mogao da pricas? O profesorima:idea: Pocni s tim... anegdote s casova, nasmej je...

da, da pricaj kako prof. ima dobru boolju...i imas je,
ja sam bre u tvojim godinam vec poyeb'o sve devojcice iz razreda ( sva tri odeljenja)
samo neke jos neznaju da sam ih yeb'o ali kanim im javiti ...
 
Ako ideš na ''brzi odgovor'' pogledaj dole, piše smajliji su uključeni, i tamo pogledaj kako koji da pišeš. A još lakše je ako ideš na opciju ''odgovori'', tada će ti se otvoriti smajliji sa strane i samo klikneš na kog želiš.
 
Brateee..kad sam ja imao 15 godina...u proshlom milenijumu.:lol:
Drago mi je shto je tako.
Ajde da probam:
Nervozan cesh biti shta god se desilo,morash samo da se naterash da budesh hrabar i istrpish blam,ako se i ti njoj svidjash sigurno je i njoj slichno(mada ne znam kako stoje nove generacije danas...mozda je ona "iskusna"za tebe,vec u prometu..ko tje ga znati?)A ako ste oboje slichni po"iskustvu" i njoj ce sigurno biti isto tako neugodno kao i tebi.Znachi nemoj da budesh preozbiljan previshe,to kao shto mislish da cesh ispast majmun je ok,ali bolje i to nego da se totalno ukochish jer ce joj to samo dici nervozu.,,znachi probaj malo da se zezash i sa njom kao i sa drugaricama..a dobro je da si ok sa njenim drugaricama pa probaj malo prvo preko njih da"ispipash"shta ona misli o tebi.Ako te odbije nije kraj sveta,i to je shkola.
Nije strashno shto sa 15 nemash devojku.
 
Ako ideš na ''brzi odgovor'' pogledaj dole, piše smajliji su uključeni, i tamo pogledaj kako koji da pišeš. A još lakše je ako ideš na opciju ''odgovori'', tada će ti se otvoriti smajliji sa strane i samo klikneš na kog želiš.

Ali tu ih ima malo.Ja sam skinula one velike lepe i imam ih na toolvaru,al nece da se prekopiraju u post.
 
Ovaj manijak sto se vec 110 puta prenickovao ce napraviti neko sran.je, nadjite ko je i prijavite policiji.
Poceo je sa ogorcenim temama (šutnula ga riba) a sada je u fazi manijakalne depresije i kad ga neko provali bode sebi ruku nekim oštrim predmetom da se smiri.
Sad mu je u avataru i motorna testera i ojna golišava "prokleta jerina", pa povežite sami.

Potpis : balkanski špijun
A šta ako nije Bata Raka :shock:
 
Ovaj manijak sto se vec 110 puta prenickovao ce napraviti neko sran.je, nadjite ko je i prijavite policiji.
Poceo je sa ogorcenim temama (šutnula ga riba) a sada je u fazi manijakalne depresije i kad ga neko provali bode sebi ruku nekim oštrim predmetom da se smiri.
Sad mu je u avataru i motorna testera i ojna golišava "prokleta jerina", pa povežite sami.

Potpis : balkanski špijun
A šta ako nije Bata Raka :shock:

...pa ti ustvari nisi Jakovljevic, ti si neka veca zverka, ko si zapravo ti...:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top